Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Klima Panasonic CS/CU-YW12GKE - da ili ne?

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Klima Panasonic CS/CU-YW12GKE - da ili ne?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 18208 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Besna Glista
Srbija

Član broj: 115804
Poruke: 107
217.26.69.*



+1 Profil

icon Re: Klima Panasonic CS/CU-YW12GKE - da ili ne?09.07.2007. u 10:46 - pre 205 meseci
Citat:
bakara: Vakumiranjem se ne vidi dali curi gas.
Curenje gasa se testira tako sto spojeve namazu sa gustom sapunicom.

Vakumiranje stvarno nije neophodno da bi ti klima radila dobro, ali taj nacin je "skolski" i pravi frigo mehanicari bi trebali tako da i odradjuju s` obzirom da lepo umeju da naplate...Ja sam u drugoj temi rekao da to skoro vise niko i ne radi, pa cak ni oni sto za montazu uzimaju 80e

Ovo iznad za punjenje sam ti rekao da znas sta te ceka i da budes spreman na to, pare naravno nemoj da dajes...


I meni su trazili deterdzent za sudje da vide jel negde curi a samo su malo ispustili gasa umesto vakumiranja i rekli su mi kod njihove ugradnje imam 100% garanciju na sve i narednih 5 godina tako samo sto moram svake godine da mi oni rade redovan servis da bi mi garancija vredela 5 god.
Besna Glista
 
Odgovor na temu

cimbatroy
Beograd

Član broj: 94896
Poruke: 11
*.adsl.static.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Klima Panasonic CS/CU-YW12GKE - da ili ne?09.07.2007. u 10:59 - pre 205 meseci
ACABGD:

Opusti se, moraju da ti dodaju gas, ili u krajnjem slučaju da ti zamene aparat, ali naravno ne majstori nego prodavac. Nisi imao sreće, moj majstor je takođe nenormalan, odvalio mi je prilično veliki komad izolacije sa spoljneg zida i posle zbijao šale s tim, a da ne pominjem što nije bilo s od sapunice ni v od vakumiranja. Ipak, i pored toga, najviše me je iznervirao što me je naterao da pristanem da unutrašnju jedinicu postavi na najgluplje moguće mesto, i to zato što je hteo da uštedi 1,5 metar cevi, uz komentar "ova klima će da ti 'ubije' ceo stan", kao nema potrebe da je stavljam tamo gde sam ja hteo, pa mi sad klima "ubija" trpezariju da bi mi u sobi bilo pristojno. Šta ćeš, učiš dok si živ.
Nemam potpis :P
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Klima Panasonic CS/CU-YW12GKE - da ili ne?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 18208 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.