Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

* Belgrade Beer Fest *

elitemadzone.org :: MadZone :: * Belgrade Beer Fest *

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 36121 | Odgovora: 119 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

brcha
Filip Brčić
Beograd, Serbia

brcha
Član broj: 440
Poruke: 436

Jabber: brcha@kdetalk.net
ICQ: 40994923
Sajt: brcha.com


+2 Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *23.08.2003. u 14:24 - pre 251 meseci
Citat:

Ja ne znam isto za bilo kakve Skinse, niti sreo nekog, sto je jos jedan plus...


Ja sam bogami video skinse, a sa nekom petoricom se i "upoznao", posto su hteli da se biju samnom jer sam navodno jednog od njih odvalio cokulom (inace, bio sam u patikama i sad me bolu noge :( ).

Citat:

I mala ispravka, Guiness stand postoji IZA bine i pivo je 95 dinara, savetujem makar degustaciju... il dve :)


Video sam stand tek na kraju, ali nisam uzimao pivo. Ako je samo 95din, eto mene sutra na ginisu :)
... and the aliens sent an android down to earth, to slow down mankind's development
... and they named it Bill Gates.
 
Odgovor na temu

L I L I T
nadmin

L I L I T
Član broj: 2437
Poruke: 868
*.verat.net

Jabber: lilit@elitesecurity.org
Sajt: www.geekchix.org


Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *23.08.2003. u 14:33 - pre 251 meseci
evo ja se tek sad vratih , pa da podelim i ja utiske ...
slažem se da je sinoć bilo sjajno .... mnogooo veći odaziv ljudi,čini mi se da su kao malo rešili problem s ozvučenjem,a najbolje da pivo nije nestajalo ....samo rashlađivanje istog im nije bilo nešto naj
pa mi je izgleda na kraju nedovoljno rashlađeni red drak došao glave ;)

sjajno....
mada kad se nisam šlogirala... kad smo ''upoznali'' kuče po imenu LILIT..... e to je bilo previše i za mene ;)
 
Odgovor na temu

brcha
Filip Brčić
Beograd, Serbia

brcha
Član broj: 440
Poruke: 436

Jabber: brcha@kdetalk.net
ICQ: 40994923
Sajt: brcha.com


+2 Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *23.08.2003. u 14:41 - pre 251 meseci
Citat:
L I L I T:
samo rashlađivanje istog im nije bilo nešto naj
pa mi je izgleda na kraju nedovoljno rashlađeni red drak došao glave


Video sam neku kriglu sa duplom plastikom i valjda freonom izmedju koja hladi pivo. Kosta cini mi se 120din i moram priznati da lepo hladi pivo. Sipali smo lepo toplo pivo u nju i za manje od minuta je bilo hladno.

Citat:

mada kad se nisam šlogirala... kad smo ''upoznali'' kuče po imenu LILIT..... e to je bilo previše i za mene


Jel barem neka lepa kuca?

... and the aliens sent an android down to earth, to slow down mankind's development
... and they named it Bill Gates.
 
Odgovor na temu

reject
Ivan Pesic
Bgd

reject
Član broj: 7659
Poruke: 2209
*.111.EUnet.yu

Sajt: misc.comli.com


Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *23.08.2003. u 15:54 - pre 251 meseci
Citat:
brcha:
Ja sam bogami video skinse, a sa nekom petoricom se i "upoznao", posto su hteli da se biju samnom jer sam navodno jednog od njih odvalio cokulom (inace, bio sam u patikama i sad me bolu noge :( ).

Ja sam se isto zezno i dosao u patikama. Nekada su bile crna, a sad su sive :).
Hteo da uznem cokule, al reko' bit ce vruce - avgus mesec. Znaci, cak i skroz levo
od guzve ispred stagea nisam mogao da ostanem nenagazen.
BTW svi skinovi koje sam sreo su bili bas OK i fino raspolozeni, zacudo :).
Mass murder ain’t just painless,
Now we’ve made it cute.


The Church Of The Holy Transistor
 
Odgovor na temu

brcha
Filip Brčić
Beograd, Serbia

brcha
Član broj: 440
Poruke: 436

Jabber: brcha@kdetalk.net
ICQ: 40994923
Sajt: brcha.com


+2 Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *23.08.2003. u 16:03 - pre 251 meseci
Citat:
reject:
Ja sam se isto zezno i dosao u patikama. Nekada su bile crna, a sad su sive .
Hteo da uznem cokule, al reko' bit ce vruce - avgus mesec. Znaci, cak i skroz levo
od guzve ispred stagea nisam mogao da ostanem nenagazen.


Treba da vidis na sta lice moje nekad crne pantalone. Do kolena su potpuno sive i braon, a gore su bele (od soli). Iz nekog cudnog razloga ES majca (isto crna) koju si mi 100 puta polili pivom i ostalim djakonijama na prvi pogled izgleda cisto. (Gojko, dobre su ti majce )

... and the aliens sent an android down to earth, to slow down mankind's development
... and they named it Bill Gates.
 
Odgovor na temu

l4m3r
Student pod "stare" dane
VISER
Beograd

Član broj: 6349
Poruke: 209
*.etf.bg.ac.yu



+8 Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *23.08.2003. u 17:05 - pre 251 meseci
Sinoc/jutros sam bio.. i ajd da ispisem utiske..
Prilaz sa kalisa, onaj hodnik, pun ljudi, a kad si malo gore, ko da je ispred provalija.. i samo odjednom pogled.. BUM.. prepuno ljudi.. reko wow.. svaka cast.. posto sam vec bio pod uticajem piva, poceo sam da zvizdim, haha, kad je ceo hodnik krenuo isto, hahahaha, a ono svi milimo, jedva se proslo...
Sto se tice piva.. skopsko, je bilo vrelo , ova ostala, koja sam probao (bitburger, bavaria, nektar, amstel, nastro, jelen.. su bila ok).
Ljudi, je bilo, bruka mnogo. Koliko sam ja video (a dosta vremena sam video mutno), su bili ok. Muzika super, pogotovo kad je na stage dosao minimal zvuk..
E tu sam totalno ukaljao patike. Od crvenih, posle pola sata, su postale sive.. heh, jedva sam ih oprao, a tek da vidite bele carape, qq ...
Sve u svemu, mnogo dobro. Preporucujem svakom da ode danas i sutra, koliko jos radi festival.

P.S.
WE DRINKIN' BEER, WE DRINKIN' BEER.....
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.net.yu

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *23.08.2003. u 18:14 - pre 251 meseci
Eh, obuca... Pa zar je toliko tesko obuci stare starke :) Najkompatibilnija obuca za takve predstave, jeste malo nezgodno ako te neko nagazi ali boze moj...
Idem ja da se presvukem pa da krecem, posle sinoc bilo bi suludo ne otici i veceras...

Jel bilo neke price o ES okupljanju tamo na primer?
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

brcha
Filip Brčić
Beograd, Serbia

brcha
Član broj: 440
Poruke: 436

Jabber: brcha@kdetalk.net
ICQ: 40994923
Sajt: brcha.com


+2 Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *23.08.2003. u 18:41 - pre 251 meseci
Citat:
S_Kid:
Jel bilo neke price o ES okupljanju tamo na primer?


Trebalo je tamo da se nadjem kasnije sa jos nekim drustvom... Naravno, nista od toga :)
A pogubio sam i ljude sa kojima sam dosao. Razbili smo se u nekoliko malih podgrupa i posle se jedva sastavili. Bilo kakvo okupljanje moze da bude samo van festa. A koliko se meni cini, nije bilo nikakvih dogovora o okupljanju (sto ne znaci da ne moze da bude, jel).

... and the aliens sent an android down to earth, to slow down mankind's development
... and they named it Bill Gates.
 
Odgovor na temu

caiser

Član broj: 4677
Poruke: 2462
*.datanet.yu

ICQ: 162962030


Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *23.08.2003. u 19:32 - pre 251 meseci
Citat:
S_Kid:
Jel bilo neke price o ES okupljanju tamo na primer?


Nista zvanicno, ali skupilo se nas 6-7 geekova. Inace, kuci smo dosli tek u 3pm. :)

Citat:
brcha
Jel barem neka lepa kuca?


Nije, ali je baba koja je vlasnik kuceta bas dobrodrzeca. :ppp

Inace, ja sam cuo samo 3 pesme HP-a. Prvo sam totalno zakasnio, pa sam jos plus morao da idem da sacekam jednu drugaricu bas kada je poceo bis. A toliko dugo sam cekao ovo. :'(((
 
Odgovor na temu

L I L I T
nadmin

L I L I T
Član broj: 2437
Poruke: 868
*.etf.bg.ac.yu

Jabber: lilit@elitesecurity.org
Sajt: www.geekchix.org


Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *24.08.2003. u 03:32 - pre 251 meseci
ih kajzer ne preteruj, za onu dugaricu je vredelo ne odlušati HP ;)

i da, nisam ni ja primetila neprijateljske likove,svi su bili maximalno raspoloženi....čak me sve malko podsetilo i na woodstock atnosferu ;)
a kuče lilit,ma slatko je ... i ako je jedan obična mala džumarica ... rado bi ga volela ko da je moje :p

i znači brcha ti si se tamo vrzmao s ES majicom ...
pa mogli smo svi da se uniformišemo,radi lakšeg raspoznavanja u masi ;)
valjda će uskoro slikice,pa da dočaramo malo deo atnosfere ...

a što se tiče okupljanja ES-ovaca ...nikog nismo prisiljavali,ko je hteo - hteo je....onakoc spontano,na kraju je ispalo fino,mada sam primetila da je bilo dosta geekZ populacije,prosto ne mogu a da ne čujem kad neko pominje neke megabajte ili slične mere u masi ;)

mada bio je jak neki lik,koji nam se prikačio za sto na zornjaka... počevši da nas davi patetikom i njegovim lošim ljubavnim životom ....ukapiravši da se bahćemo s kompovima,zatražio je od nas neke usluge, tipa da mu sklopimo neki config,i dok je nabrajao šta sve želi,tu je bio i neki monitor 4...hahaha..valjda je mislio na P4 ...
ali avaj,s smrtinicma uvek lapsuza ;)
 
Odgovor na temu

NLO

Član broj: 411
Poruke: 876
*.tehnicom.net



Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *24.08.2003. u 04:22 - pre 251 meseci
jebem ti beerfest :)
izgubih telefon na njemu...
aj sad da kazemo ovako, verovatnoca je 0.0001% da je neko sa es-a nashao danas/juce jedan siemens c55, ali ako jeste nek se javi :)
netreba uzimati male i lake telefone, kad sednesh na travu (tj u prashinu) veoma lako iskliznu iz dzepa a da ti to ne osetish :)
 
Odgovor na temu

brcha
Filip Brčić
Beograd, Serbia

brcha
Član broj: 440
Poruke: 436

Jabber: brcha@kdetalk.net
ICQ: 40994923
Sajt: brcha.com


+2 Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *24.08.2003. u 08:40 - pre 251 meseci
Citat:
L I L I T:
i znači brcha ti si se tamo vrzmao s ES majicom ...
pa mogli smo svi da se uniformišemo,radi lakšeg raspoznavanja u masi


Da me nisi videla? Btw. brcha nije registered trademark (http://www.elitesecurity.org/tema/28095/0#193369), tako da može slobodno da se menja kroz padeže

Citat:
valjda će uskoro slikice,pa da dočaramo malo deo atnosfere ...

I random je obećao neke slike, tako da će biti šta da se gledi

Da li je neko bio sinoć? Ja htedoh da odem, ali nisam nagovorio društvo, pa mi bilo glupo da idem sam... Ali zato večeras sigurno idem!

Citat:
mada bio je jak neki lik,koji nam se prikačio za sto na zornjaka... počevši da nas davi patetikom i njegovim lošim ljubavnim životom ....ukapiravši da se bahćemo s kompovima,zatražio je od nas neke usluge, tipa da mu sklopimo neki config,i dok je nabrajao šta sve želi,tu je bio i neki monitor 4...hahaha..valjda je mislio na P4 ...
ali avaj,s smrtinicma uvek lapsuza


Moja drugarica se bavi prodajom računara. Treba nju da pitaš za priče sa smrtnima Kad sam čuo par tih njenih priča, zaključio sam da definitivno nisam rođen za prodaju računara.
... and the aliens sent an android down to earth, to slow down mankind's development
... and they named it Bill Gates.
 
Odgovor na temu

brcha
Filip Brčić
Beograd, Serbia

brcha
Član broj: 440
Poruke: 436

Jabber: brcha@kdetalk.net
ICQ: 40994923
Sajt: brcha.com


+2 Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *24.08.2003. u 08:41 - pre 251 meseci
Citat:
NLO`:
jebem ti beerfest :)
izgubih telefon na njemu...
aj sad da kazemo ovako, verovatnoca je 0.0001% da je neko sa es-a nashao danas/juce jedan siemens c55, ali ako jeste nek se javi :)
netreba uzimati male i lake telefone, kad sednesh na travu (tj u prashinu) veoma lako iskliznu iz dzepa a da ti to ne osetish :)


Ako je za neku utehu, meni je ispao s35i iz torbice (da ne kažem pederuše), ali sam ga odma' našao. A neka dva lika su izgubili ključeve.

Da, što se tiče utehe, moja drugarica je na nekom koncertu izgubila mobilni i već se oprostila od njega. Slučajno je sutradan ili preksutradan pozvala svoj broj i javila se neka devojka koja je našla telefon. Na kraju joj je lepo vratila telefon i svi srećni i zadovoljni. Tako da ima nade. Ako je neko pošten našao telefon, možda ćeš moći da ga recoveruješ. Evo, držim ti palčeve :)
... and the aliens sent an android down to earth, to slow down mankind's development
... and they named it Bill Gates.
 
Odgovor na temu

caiser

Član broj: 4677
Poruke: 2462
*.datanet.yu

ICQ: 162962030


Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *24.08.2003. u 08:53 - pre 251 meseci
Citat:
L I L I T:
i da, nisam ni ja primetila neprijateljske likove,svi su bili maximalno raspoloženi....čak me sve malko podsetilo i na woodstock atnosferu ;)


Ja iz licnog iskustva kogu da ovo potvrdim jer sam izgazio par stotina ljudi i niko me nije ni popreko pogledao. :)))

Citat:

mada bio je jak neki lik,koji nam se prikačio za sto na zornjaka... počevši da nas davi patetikom i njegovim lošim ljubavnim životom


Na njega sam skroz zaboravio. Kada je lik video da nema prolaz kod lilit poceo je da muva jednog ortaka (bez imena, pliz :))). Da ga nisam na vreme zaustavio verovatno bih ja bio sledeci na redu. :)))
 
Odgovor na temu

caiser

Član broj: 4677
Poruke: 2462
*.datanet.yu

ICQ: 162962030


Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *24.08.2003. u 08:58 - pre 251 meseci
Citat:
NLO`:
netreba uzimati male i lake telefone, kad sednesh na travu (tj u prashinu) veoma lako iskliznu iz dzepa a da ti to ne osetish :)


Ma treba uzimati male telefone, ali ne treba sedeti u prasini. ;))))
 
Odgovor na temu

NLO

Član broj: 411
Poruke: 876
*.tehnicom.net



Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *24.08.2003. u 10:14 - pre 251 meseci
ne treba se ucirkati na beerfestu :)
 
Odgovor na temu

NLO

Član broj: 411
Poruke: 876
*.tehnicom.net



Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *24.08.2003. u 11:15 - pre 251 meseci
Citat:
brcha:
Ako je za neku utehu, meni je ispao s35i iz torbice (da ne kažem pederuše), ali sam ga odma' našao. A neka dva lika su izgubili ključeve.

Da, što se tiče utehe, moja drugarica je na nekom koncertu izgubila mobilni i već se oprostila od njega. Slučajno je sutradan ili preksutradan pozvala svoj broj i javila se neka devojka koja je našla telefon. Na kraju joj je lepo vratila telefon i svi srećni i zadovoljni. Tako da ima nade. Ako je neko pošten našao telefon, možda ćeš moći da ga recoveruješ. Evo, držim ti palčeve :)


a da mi ti nisi mozda vratio telefon? :)
zvao me sad neki lik iz kraja, nashao telefon, i vratio mi ga :)
nishta nije ni pipnuo...
nishta nije trazio... dao sam mu 400 kinti...
***ote kolko ja imam srece :)
hvala ti...
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.net.yu

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *24.08.2003. u 12:24 - pre 251 meseci
Bio sam ja sinoc, i povlacim rec sto se Sunshinea tice, ono je bio ubedljivo najbolji nastup na festu do sada, neverovatno kako su digli ljude...
Sinoc sam otkrio i Bitburger, pio neko? Neverovatno kakvu aromu ima! Mirise kao da nije pivo :)

A sto se tice neprijateljstva ili woodstock atmosfere u drugu krajnost tice, ja sam juche nekih 30m desno od bine, na travi iza velikog zbuna, video dvoje kako se bez ikakvih problema... druze jel da... ali totalno otvoreno bar da je nekako s boka nego riba ga uzjahala :)), ljudi prolaze sve normalno, prvo onako protrljah oci, oni i dalje tu i samo ubrzavaju, druga misao je vec bila "Sta god..." :)

Ja cu veceras da odmaram, dosta je bilo, a evo i prva tri mesta po meni sto se piva tice:

1. Red Drak
2. Bitburger
3. Lasko :)

Vasa lista?:)
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

L I L I T
nadmin

L I L I T
Član broj: 2437
Poruke: 868
*.etf.bg.ac.yu

Jabber: lilit@elitesecurity.org
Sajt: www.geekchix.org


Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *24.08.2003. u 14:44 - pre 251 meseci
Citat:
brcha:
Da me nisi videla? Btw. brcha nije registered trademark (http://www.elitesecurity.org/tema/28095/0#193369), tako da može slobodno da se menja kroz padeže ;)

Moja drugarica se bavi prodajom računara. Treba nju da pitaš za priče sa smrtnima :) Kad sam čuo par tih njenih priča, zaključio sam da definitivno nisam rođen za prodaju računara.


ih brchO da ne cepidlačimo.... al ja ne znam za padeže oko 4am ;)

i nisam te ja videla,već neko mi je pomenuo u toku večeri da se neko na festu muvao u ES majici.... rekoh lOl..pa što ga niste startovali,da ga mučimo malko - kad je već naš čo'ek ;)))))))))))))) tako da nemam pojma tko si ...kak izgledaš i slične sitnice...
a da sam te ja videla, to bi bila već druga priča ;)

pa ništa ako ideš na ''laki štrajk'' aka lucky strike .... povedi i drugaricu ...da čujem bisere/lapsuze iz prve ruke ;)

hmm...sad mi žao što ne ode sinoć,da vidim omladinu na travi... oh,yeah !... ;)

a što se tiče liste ''best of beer'' delim isto mišljenje sa S_Kid-om ... imaš ukusa čoveče ;)

aj, pa se možda i vidimo na lakom štrajku ;))))
 
Odgovor na temu

Djomloun
Mladjan Jovanovic
Bgd

Član broj: 3604
Poruke: 984
*.vdial.verat.net

ICQ: 158628304
Sajt: blogoye.org/djomlouns


Profil

icon Re: * Belgrade Beer Fest *24.08.2003. u 16:03 - pre 251 meseci
Dakbe ja sam stigao tek na bis sunshina;< Ali onaj didzej Might <nesto> me je odusevio;> Bilo je super sinoc, ali sam zajeo mnogo prasine...I koji mi je q*** trebalo da obucem bele lone!@$#
Josx dok sam bio klinac baba me je uchila da ne jedem zxut sneg, citamo se na mojoj svasxtari lnk: http://blogoye.org/djomlouns/

ZM0501 :)


//napustio [es]...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: * Belgrade Beer Fest *

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 36121 | Odgovora: 119 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.