Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VODA sta je anomalija vode?

elitemadzone.org :: MadZone :: VODA sta je anomalija vode?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 22459 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mr. Rejn
Deki Karamatijević
Sremčica

Član broj: 2514
Poruke: 515
*.adsl-2.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: VODA sta je anomalija vode?30.07.2007. u 15:56 - pre 203 meseci
Citat:
Abstract: Boze gluposti, nema homeopatija veze sa pamcenjem vode, ja se recimo lechim homeopatskom metodom, i to je chisto na bazi minerala iz prirode, kakava voda koja pamti, strashno...

Ček da te pitam nešto kada se već lečiš homeopatijom: da li si gledao kako se pravi taj homeopatski
rastvor koji koristiš?Valjda je poenta homeopatije da se u gotovom homeopatskom "rastvoru" ne može
registrovati ni najmanja koncentracija te supstance koja je rastvorena.Reci bar o kakvim se to
"mineralima iz prirode" radi (tj. hemijski sastav)?
Po tvojoj logici (jer misliš da ne postoji to pamćenje vode) ti bi trebao da se lečiš uzimanjem tih
minerala u čvrstom stanju ili u obliku "normalnog" (a ne homeopatskog) rastvora,znači moraju da
postoje i te kako merljive koncentracije tog minerala kao aktivne supstance koja te leči.Ako nije tako
(u slučaju da ne postoje merljive koncentracije istog) ti se ustvari lečiš homeopatskim rastvorom
u kome se ne može naći ni najmanja količina tog minerala koji pominješ.
Ag + Na -> Xe
 
Odgovor na temu

Abstract

Član broj: 63964
Poruke: 97
82.208.195.*



Profil

icon Re: VODA sta je anomalija vode?30.07.2007. u 16:31 - pre 203 meseci
Totalno ste pogreshno shvatili, homeopatski lekovi samo podstichu organizam da se sam regenerishe, odnosno da lechi sam sebe, oni ne leche choveka, nijedan od tih "lekova", vec pomocu njega organizam sam dobija "signal". Kao shto rekoh koristi se vishe minerala/metala, konkretno za mene je koristila neke lantanoide ja mislim(vidi pse) i minerale. Takodje jel neko uopshte video ikad kako izgleda homeopatski lek? Obichno ga ima 3-4 (u chvrstom stanju) i izgleda obichno kao i svaki drugi.
 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Backy
Član broj: 54113
Poruke: 2303
91.150.105.*

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: VODA sta je anomalija vode?15.08.2007. u 22:47 - pre 203 meseci
@fotovideoin

neka teška hemija, a?
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
195.252.79.*

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: VODA sta je anomalija vode?16.08.2007. u 18:08 - pre 203 meseci
Citat:
Hej ljudi nemojte se saliti
Ako je neko stvorio ovaj svet onda je stvorio samu vodu
Nadite mi neke dva elemenata(gasa) koje bi pri normalne uslove slicni nasim soedinili bi se i postali tecnost.
Nemoguce koliko ja znam
Nemojte da pricate da kada se voda sazdala da su bile ekstremne uslove jer takve islove ima i na drugih planeta (ili imalo je)
Voda je najveliko naucno dostignuce
I niko ne moze da se igra stim.
lako je izmisliti " toplu VODU" ali sta je sa obicnom vodom. Pa u svim nama voda je nekih 80 procenata. Nasa dusa nije vazduh vec voda
I ako kad covej umre i tezi manje 16 grama to je zato jer se voda razlozila u kisik i vodik.
i racno toliko iznosi i razlika kada 70 kilograma manje vise vode se rastavi na kisik i vodik tano kisik kao gas i vodik kao gas imaju manju masu za 16 grama
Znaci nasa dusa je bila voda
RAZMISLIE O OVME!!!!!!!!!!!!


A da ti razmislis da posetis psihijatra?? Takodje savedujem da procitas sva Vidusina dela o svetom pismu, piramidama i o tome kako konvertovati centimetre u ptice prepelice.
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9500
..yu.220.247.194.in-addr.arpa.



+10254 Profil

icon Re: VODA sta je anomalija vode?17.08.2007. u 08:10 - pre 203 meseci
Ne bih rekao da je čovek zreo a psihijatra. Biće da je ipak - GENIJE. Već je ustanovo da "Voda je najveliko naucno dostignuce".
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: VODA sta je anomalija vode?17.08.2007. u 09:00 - pre 203 meseci
Meni je najbolja izjava o vodi u prahu. Dodajte malo vode i od vode u prahu dobićete čistu vodu.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: VODA sta je anomalija vode?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 22459 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.