Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ISDN i "zabrana odlaznih poziva pod kontrolom ključa korisnika"

[es] :: Fiksna telefonija :: ISDN i "zabrana odlaznih poziva pod kontrolom ključa korisnika"

[ Pregleda: 3021 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

foxzr
Tihomir Grujic
Zrenjanin

Član broj: 17520
Poruke: 134
*.msp-terra.net.

ICQ: 49604900


+1 Profil

icon ISDN i "zabrana odlaznih poziva pod kontrolom ključa korisnika"26.07.2007. u 21:16 - pre 202 meseci
Pomagajte drugovi hocu da ...........

Naime, imam NetMod sa dva analogna telefona i jednim ISDN "Siemens Gigaset CX253" (danas sam ga uzeo), ali mi nikako ne uspeva da aktiviram uslugu "zabrana odlaznih poziva pod kontrolom ključa korisnika". Kada pocnem da ukucavam kod za posesavanje sifre posle sekvence "*#33*" NetMod jednostavno da signal da je kod neispravan. Probao sam i sa analognih i sa ISDN aparata (kupio sam ga misleci da ce sa njega moci, ima zena da me odrobija), ali ni sa jednog nece uvek isto. Menjao sam protokol NetMOd-u iz functional u keypad i nista. Ima li nelo slicnih iskustava i resenje za ovaj problem. Svaka pomoc je dobrodosla.

Pozrdav.
Ako ne znam kako, ja procitam uputstvo!
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: ISDN i "zabrana odlaznih poziva pod kontrolom ključa korisnika"26.07.2007. u 22:07 - pre 202 meseci
Treba da aktiviraš uslugu u telekomu, jer nikome nije autoaktivna
 
Odgovor na temu

foxzr
Tihomir Grujic
Zrenjanin

Član broj: 17520
Poruke: 134
*.msp-terra.net.

ICQ: 49604900


+1 Profil

icon Re: ISDN i "zabrana odlaznih poziva pod kontrolom ključa korisnika"26.07.2007. u 22:45 - pre 202 meseci
Aktivirana je usluga u Telekomu, ali ne prolazi podesavanje sifre u formatu *#33*ABCD*ABCD# posle *#33* NetMod mi daje sigal za neispravan unos funkcije. Nikako mi neuspeva da proteram ovu sekvencu ka centrali.

Pozdrav
Ako ne znam kako, ja procitam uputstvo!
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: ISDN i "zabrana odlaznih poziva pod kontrolom ključa korisnika"

[ Pregleda: 3021 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.