Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nekretnine renoviranje preprodaja... u legalnim okvirima

[es] :: Vodič za posao :: Nekretnine renoviranje preprodaja... u legalnim okvirima

[ Pregleda: 4101 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gradjevina

Član broj: 111469
Poruke: 12
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Nekretnine renoviranje preprodaja... u legalnim okvirima27.07.2007. u 02:52 - pre 202 meseci
Posto nisam imao dovoljno kapitala nisam mogao da udjem u stanogradnju. Menjao sam stan za stan u na lepoj lokaciji koji je zreo za temeljno renoviranje. Nije mi jasno kako je neko tu mogao uopste da zivi. Nameravam da stan dovedem u stanje perfekcije, lux kategorija i da ga prodam.

Znam da je posao sa nekretninama poprilicno nesredjen. Znam i da moram da platim porez na kapitalnu dobit od 20% u odnosu na razliku prodajne i kupovne cene.

Interesuje me kakve ja jos obaveze imam, da bi posao bio potpuno legalan. Znaci ja sam fizicko lice, nemam firmu, ovo radim kao fizicko lice investitor kako bih obrtao novac i zaradjivao (logicno). Da li je to potpuno legalno, s'obzirom da je u pitanju trgovina a bez firme.
 
Odgovor na temu

gradjevina

Član broj: 111469
Poruke: 12
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Nekretnine renoviranje preprodaja... u legalnim okvirima09.08.2007. u 18:08 - pre 202 meseci
moze li neko da mi kaze nesto vise o ovom poslu posto nameravam u njemu da ostanem, renoviram ovaj stan, i planiram da ga prodam.
Posle bih kupio jos jedan takav stan i jovo nanovo.
Interesuje me kolika je prosecna cena kvadrata stana u Beogradu u centru ili na Vracaru koji je zreo za renoviranje... ima li ljudi koji su u tom poslu ovde sa nekim tips and trics... hocu da za 5-6 godina udjem u stanogradnju, a ovo mi je idealan nacin da bez mnogo rizika prikupim sredstva za to.

 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Nekretnine renoviranje preprodaja... u legalnim okvirima

[ Pregleda: 4101 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.