Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 28805 | Odgovora: 105 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
77.46.203.*



+4 Profil

icon Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje28.07.2007. u 22:47 - pre 202 meseci
Pa eto, posle mnogostrukih zločina na fakultetima u USA, kao kad je onaj Korejac ubio desetak stidenata i profesora na jednom USA univerzitetu, ali i zbog mnogih drugih stvari, rešio sam da otvorim ovakvu jednu temu.

Moje lično mišljenje je da je Amrerika zaista najgora država na svetu, naravno ekonomija im je dobra, ali najgora je po stopi kriminala, amorala i nenormalnih ljudi, koji čak sede i u njihovoj tzv. administraciji. Čak i u Beloj Kući ima dosta čudnih ljudi, da ne upotrebim neki gori izraz.

Njihova državna sekretarka ima neki čudan pogled, kao neki doberman, uvek je njena slika u novinama kad pravi te "bokserske" face.


Još jedno podpitanje: da li neko od vas misli da će Amerika propasti u relativno skorijoj budućnosti, tipa za 20 ili 30 godina? Ja se nadam da hoće.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
0

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje28.07.2007. u 22:52 - pre 202 meseci
Nije li baš juče, ne u Americi, nego pedesetak kilometara od mesta gde sediš, tip ubio desetak nedužnih ljudi?
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.100.*



+558 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje28.07.2007. u 23:09 - pre 202 meseci
Citat:
Kosta ******um Rex Persia:  ...da li neko od vas misli da će Amerika propasti u relativno skorijoj budućnosti, tipa za 20 ili 30 godina...

...jedne srede oko pola tri popodne...
 
0

[REaS0n]

Član broj: 49101
Poruke: 195
*.anon-online.org.



+2 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje28.07.2007. u 23:15 - pre 202 meseci
Citat:
Kosta ******um Rex Persia: P
Njihova državna sekretarka ima neki čudan pogled, kao neki doberman, uvek je njena slika u novinama kad pravi te "bokserske" face.


Nisi možda pomislio da je fotogenična? :-)

Citat:
Još jedno podpitanje: da li neko od vas misli da će Amerika propasti u relativno skorijoj budućnosti, tipa za 20 ili 30 godina? Ja se nadam da hoće.


važi
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.l.strato-dslnet.de.



+7169 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje28.07.2007. u 23:37 - pre 202 meseci
Hahah - Kostin post je sama srz razloga zasto je ime ovog foruma MadZone :-)))

Kosta bi mogao da skokne do Persije i da se pridruzi onima sto urlaju "Smrt Velikom Sotoni" svakog petka sa Homeinijevog trga ;-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
77.46.203.*



+4 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje29.07.2007. u 00:28 - pre 202 meseci
Haha, al ste mi smešni, ko kupus u buretu.

Ja sam postavio pitanje i molim da više ne bude nebuloznih odgovora, već da se držite teme. Jel možete ponekad da se malo uozbiljite, a?


Ivane, ne pričaj svašta, ja nemam nikakve veze s Persijom, osim što mi je to bio diplomski rad. I uopšte ne volim te mule u Iranu, tako da bez obzira na to što si stavio smajli na kraju tvpje izjave, ja to nisam razumeo kao šalu.


Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
0

[REaS0n]

Član broj: 49101
Poruke: 195
*.anon-online.org.



+2 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje29.07.2007. u 00:49 - pre 202 meseci
Haha sad se setih što mi je drug nedavno pričao..pitao ga neki deda, "Šta ti Nemanja kažeš na ove vrućine?" - ovaj odgovora "Pa ništa..." tek će deda "E vidiš, to su nam Amerikanci poslali" Šta ti Kosta kažeš na ove vrućine?
 
0

Dark_Runger
GunRunner

Član broj: 22461
Poruke: 178
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: thepiratebay.org


+3 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje29.07.2007. u 00:52 - pre 202 meseci
Stars and Stripes Forever!
Barrier Break a lost soul a loaded weapon
These empty shells they rain hell the dark beckons
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje29.07.2007. u 01:05 - pre 202 meseci
Citat:
Kosta ******um Rex Persia: Ja sam postavio pitanje i molim da više ne bude nebuloznih odgovora

Kakvo pitanje takav i odgovor.


Ne mozes pitati da li je najnemoralnija drzava jer moral nije strogo odredjen vec se shvatanje istog razlikuje od osobe do osobe. Drugo, nista od toga nije staticno, pa je samim tim sistem suvise slozen (promenljiv u vremenu) da bi se mogao dati tacan odgovor.
Trece stvari koje si naveo da predstavljaju osnovu za postavljanje ove teme su krajnje neozbiljni. Zlocini na fakultetima (i drugim mestima) se desavaju svuda (ok, negde mozda nemaju fakultete). Stopa kriminala? Jesi li siguran da je tamo nesto znacajnije veca od proseka? Pogotovo ako uzmes u obzir da mnoge zemlje to uspesnije zataskavaju ili se jednostavno takve stvari ignorisu (samo kao primer, zena tri puta ubila svoje dete, celo selo znalo i svi ignorisali).
Sta znaci "cudni" ljudi u administraciji?
Amerika puna amoralnih i nenormalnih ljudi? Po cemu su to amoralni i na koji nacin nenormalni?
Ovo sa drzavnom sekretarkom je toliko besmisleno da ne vredi ni komentarisati.
 
0

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje29.07.2007. u 01:09 - pre 202 meseci
Kosta, da li si nekada bio u Americi?
 
0

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
89.216.225.*



+52 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje29.07.2007. u 01:19 - pre 202 meseci
Je l' neko gledao film Tri karte za Holivud? ;)
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.178.*



+35 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje29.07.2007. u 01:31 - pre 202 meseci
Citat:
Shadowed: samo kao primer, zena tri puta ubila svoje dete , celo selo znalo i svi ignorisali).

Tri puta ga ubila?!? Uzas.
Nego Kosta, hajde sad reci da si se salio, pa da zatvaramo temu.
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje29.07.2007. u 01:44 - pre 202 meseci
Da, tri puta je ubila svoje dete, nisam rekao da je isto njeno dete bilo u pitanju.
 
0

old
Tomislav Vujević
freelance
SR

Član broj: 16670
Poruke: 1143
*.dynamic.sbb.co.yu.



+17 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje29.07.2007. u 02:28 - pre 202 meseci
Izlazi tinejdžer iz gradskog autobusa u Novom Sadu, i pri izlasku plaća kartu. Sveti i moralni narod okolo zinuo od čuda.

A dečko je ovde na raspustu, inače živi u Čikagu, u onoj državi prepunoj negativnih primera (šta ćeš, kad je velika).

Dobro bi bilo, ako nekog stvarno zanima odgovor na ovo madzon pitanje, pogledati malo kako je ta država osnivana. Kakav je bio moral osnivača, koliko znanje, itd...


A neki lik odavde je pre stotinak godina prodao englezima bure kamenja, sa slojem šljiva odozgo. Priča se da englezi još čuvaju to kao eksponat u muzeju.
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.dip0.t-ipconnect.de.



+10242 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje29.07.2007. u 10:51 - pre 202 meseci
Citat:
oldA neki lik odavde je pre stotinak godina prodao englezima bure kamenja, sa slojem šljiva odozgo. Priča se da englezi još čuvaju to kao eksponat u muzeju.

Ne sumnjam za tog lika, ali sumnjam da to englezi čuvaju. Pre svega zato što su englezi dokazano najveći prevaranti na svetu. "Mućke" su serija sa realnim slikama engleske svakodnevice.

Da li će Amerika da propadne ? Hoće. Definitivno. Ničija nije do zore gorela. Samo, nijedna velika imperija nije srušena "spolja" več se urušila izbutra. Kao rimsko carstvo, kao Aleksandrova carevina, kao SSSR. Kad će - ne znamo.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje29.07.2007. u 11:36 - pre 202 meseci
Mislim da će se načekati oni koji misli da "samo što nije".
Citat:
Kosta ******um Rex Persia: Haha, al ste mi smešni, ko kupus u buretu.

Ja sam postavio pitanje i molim da više ne bude nebuloznih odgovora, već da se držite teme.


Evo da odgovorim na temu: Kiselo je grožđe. ;-)
 
0

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.blueisp.co.yu.



+132 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje29.07.2007. u 12:22 - pre 202 meseci
Ja bih naglasio da propaganda sto vecina kazu ,o ovome, nije istina..
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.l.strato-dslnet.de.



+7169 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje29.07.2007. u 13:31 - pre 202 meseci
Citat:

Ivane, ne pričaj svašta, ja nemam nikakve veze s Persijom, osim što mi je to bio diplomski rad. I uopšte ne volim te mule u Iranu, tako da bez obzira na to što si stavio smajli na kraju tvpje izjave, ja to nisam razumeo kao šalu.


Ne moras da ih volis da bi delio slicne stavove sa njima ;-)

Zapravo, Kosta, najlepsa stvar koju neko moze pozeleti tebi i ljudima koji dele misljenje sa tobom je da uspete u zivotu i da svojim radom dodjete do toga da mozete da upoznate ljude iz mnogih zemalja, da putujete i imate posla sa njima.

Videces kako ce se tvoj stav o Americi (i mnogim drugim stvarima) promeniti i kako ces shvatiti koliko nisi bio u pravu dok si sve posmatrao iz jedne tuzne i vrlo ogranicene perspektive - vrlo slicne kao sto ima ta masa na Homeinijevom trgu svakog Petka...

Uostalom, videces, ako bude bilo srece i ti budes imao znanja i umeca.

[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 29.07.2007. u 14:42 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.neoneti.com.



+5 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje29.07.2007. u 14:09 - pre 202 meseci
Je l' on hteo da bude moderator? :-)
 
0

Abdee
Srdjan Abdijevic
Novi Sad

Član broj: 42836
Poruke: 1577
*.ADSL.neobee.net.

ICQ: 329875614


+1 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje29.07.2007. u 14:56 - pre 202 meseci
Kosta se drogira.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 28805 | Odgovora: 105 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.