Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

gde mogu kupiti delove za tiskanu plocu!!!

[es] :: Elektronika :: gde mogu kupiti delove za tiskanu plocu!!!

[ Pregleda: 6874 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stefan16

Član broj: 139312
Poruke: 102
*.dialup.neobee.net.



+2 Profil

icon gde mogu kupiti delove za tiskanu plocu!!!31.07.2007. u 10:29 - pre 203 meseci
zna li neko gde mogu kupiti i koliko bi me kostao pertineks i gde mogu kupiti i koliko bi me kostalo da kupim foliju za transfer postupak pravljenja tiskane ploce i posotji li neki nacin nagrizanja koji nije otrovan!!!
 
Odgovor na temu

stefan16

Član broj: 139312
Poruke: 102
*.dialup.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: gde mogu kupiti delove za tiskanu plocu!!!31.07.2007. u 16:53 - pre 203 meseci
hoce li neko da mi odgovori!!!
 
Odgovor na temu

guja011
Bgd

Moderator
Član broj: 15025
Poruke: 8056
77.46.192.*



+128 Profil

icon Re: gde mogu kupiti delove za tiskanu plocu!!!31.07.2007. u 19:49 - pre 203 meseci
Citat:
stefan16: zna li neko gde mogu kupiti i koliko bi me kostao pertineks i gde mogu kupiti i koliko bi me kostalo da kupim foliju za transfer postupak pravljenja tiskane ploce i posotji li neki nacin nagrizanja koji nije otrovan!!!


kao prvo nauči se da postavljaš pitanja.
POD 1: ako ti se u sopstvenom profilu ne ostavlja lokacija mada je to glupo, napiši mesto gde bi hteo da pazariš da ti se kaže najbliže moguće.
pod 2 , za početak ti ne treba folija, dovoljan ti je paus papir a njega imaš u knjižarama/papirnicama.
pod 3: nijedan način nije otrovan osim ako ne nameravaš rastvor da piješ.
opet, za početak ti je dovoljan rastvor ferihlorida, koji opet nabavljaš u zavisnosti od lokacije.
 
Odgovor na temu

stefan16

Član broj: 139312
Poruke: 102
*.dialup.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: gde mogu kupiti delove za tiskanu plocu!!!01.08.2007. u 09:19 - pre 203 meseci
Pazarim u beogradu a kako paus papir da zalepim na pertineks!!!!
 
Odgovor na temu

guja011
Bgd

Moderator
Član broj: 15025
Poruke: 8056
77.46.192.*



+128 Profil

icon Re: gde mogu kupiti delove za tiskanu plocu!!!01.08.2007. u 12:04 - pre 203 meseci
pertinAks a ne pertineks. i to "kaširani".
imaš onlajn, novi katalog i pretragu (a i telefone ako ti nešto nije jasno) na
www.radioklub.co.yu pa ćeš saznati sve potrebne cene i načine nabavke.

paus papir sa otisnutim predloškom ne lepiš ničim nego staviš preko pločice
(toner okrenut ka bakarnoj foliji) i prepeglaš. o svemu tome imaš detaljno u temi o izradi štampanih pločica pa pročitaj prvo šta je pisano.
 
Odgovor na temu

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

Član broj: 77384
Poruke: 4624
*.kladovonet.com.



+5 Profil

icon Re: gde mogu kupiti delove za tiskanu plocu!!!01.08.2007. u 12:20 - pre 203 meseci
Citat:
stefan16: ... gde mogu kupiti i koliko bi me kostalo da kupim foliju za transfer postupak...


Paus sa ovim nema veze i ne koristi se za transfer pogotovu ne ovaj koji se moze kupiti u obicnim knjizarama. Verovatno si mislio na transfer tonera laserskog stampaca na bakreni sloj. Za to mozes koristiti bilo koju masnu hartiju, sto tanju (METRO prospekti) a dobro bi bilo da iskoristis pretragu jer je ovde i to do detalja objasnjeno. Ako se, pak, ipak odlucis za paus, trazi specijalni paus za laserske stampace jer trpi mnogo vecu temperaturu od klasicnog pa ga mozes tretirati peglom. Nisam siguran da kod nas mozes naci foliju za transfer, ja sam to davno nabavio u DEU a kod nas je nisam video u prodaji.
 
Odgovor na temu

Nickix9001
Nikola Djordjevic

Član broj: 82432
Poruke: 287
*.ptt.yu.

Sajt: www.sas-net.net


+13 Profil

icon Re: gde mogu kupiti delove za tiskanu plocu!!!01.08.2007. u 12:44 - pre 203 meseci
Imas TOP temu vezanu za to i ne znam zasto je ne pogledas pre nego sto otvoris novu temu. Imas sve prodavnice: RK, ITC....
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: gde mogu kupiti delove za tiskanu plocu!!!

[ Pregleda: 6874 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.