Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preporuka banke-od mnogo koja je najbolja

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Preporuka banke-od mnogo koja je najbolja

[ Pregleda: 3105 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

PremierApostile
Oslo, Norway

Član broj: 74986
Poruke: 68
*.ADSL.neobee.net.



+4 Profil

icon Preporuka banke-od mnogo koja je najbolja08.08.2007. u 22:47 - pre 202 meseci
Zanimaju me Vasa iskustva po pitanju banaka. Na iskustva mislim na "privredno" bankarstvo tj. racune firmi,odrzavanje racuna,tarife i sl.
Imam otvoren racun u Banci Intesa,postali su nepodnosljivi u zadnje dve nedelje. Nedeljno mi skidaju oko 500 dinara na neke kvazi obracune tarifa i ostalo.
Kako se krecu provizije za ino placanja kod ostalih banaka?
Mozda sasavo zvuci al dok je bila Delta Banka bili su mnogo profesionalniji, i korektniji sa cenama,talijani su haos :-)
Svako može, a poneko zna.
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Preporuka banke-od mnogo koja je najbolja08.08.2007. u 22:53 - pre 202 meseci
Firma u kojoj ja radim ima racun u rajfajzen banci i mi smo extra zadovoljni saradnjom sa njima. Ne znam koliki promet imas, ali sam upoznat sa tim dranjem koze, posto sam u staroj firmi imao jedan od racuna u intesa banci i tarife su im stvarno bile ludilo. Imamo rajfajzen online (e-banking), pazari prolaze momentalno, cekovi jako brzo po dostavljanju u banku. Nisam siguran koje su provizije, mogu da se raspitam pa da ti kazem, ali mislim da je nesto minimalno u pitanju (cak mislim da kad koristis e-banking imas manje provizije nego kad predajes naloge na salteru).
 
Odgovor na temu

PremierApostile
Oslo, Norway

Član broj: 74986
Poruke: 68
*.ADSL.neobee.net.



+4 Profil

icon Re: Preporuka banke-od mnogo koja je najbolja08.08.2007. u 23:00 - pre 202 meseci
Nemam veliki promet. Juce sam platio dve fakture od 150 hiljada,i skinu mi obracun za dan 07.08. 198 din. Sada su poceli da skidaju dan po dan. Stvarno su postali nepodnosljivi. Pre par godina sam cuo da je Komercijalna jako skupa sa tim tarifama.
P.S. Sacuvaj boze kada moram placati u inostranstvo. Bez 2000 din ne prolazi. Te hiljadu din za kupoprodaju deviza, te ako hoces swift,a na sve to oni natovare i veci "obracun tarifa" posle ino placanja.
Sav domaci platni promet obavljam e-banking-om.
Svako može, a poneko zna.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Preporuka banke-od mnogo koja je najbolja

[ Pregleda: 3105 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.