Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

1 GB slobodnog prostora kada se obrise Stand By iz Windowsa

[es] :: Windows desktop :: 1 GB slobodnog prostora kada se obrise Stand By iz Windowsa

[ Pregleda: 2224 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko777
Marko Djordjevic
Beograd-centar

Član broj: 119411
Poruke: 21
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon 1 GB slobodnog prostora kada se obrise Stand By iz Windowsa16.08.2007. u 21:54 - pre 203 meseci
Drugar iz inostranstva mi skoro rekao bas da kada se ukloni stand by aplikacija iz windowsa da se dobija na prostoru 1-gb slobodnog prostora nije lose ko ima mali hard,za koji dan treba da mi detaljno objasni kako se to odradjuje pa cu postaviti,a ako neko zna nesto vise o ovome neka prica slobodno)
 
Odgovor na temu

Flash411

Član broj: 53039
Poruke: 1846
*.adsl.net.t-com.hr.

Jabber: flash411@jid.pl
ICQ: 296417234
Sajt: www.etfos.hr/~mgavlik/goo..


+4 Profil

icon Re: 1 GB slobodnog prostora kada se obrise Stand By iz Windowsa16.08.2007. u 22:29 - pre 203 meseci
Taj fajl je velik kao i velicina instaliranog ram-a.
U biti moras iskljuciti hibernaciju - desni klik na desktop - screen saver tab - power dugme -
hibernate tab - i onda maknes kvacicu sa "Emable Hibernation" ako uopce ima,pa restart.
Ako nema kvacice onda nista od cijele price. :)
pozz
Gone insane,be right back..... | Malo drugacija google pretraga
http://poremecenum.blog.hr/ | http://www.etfos.hr/~mgavlik/googledirectorysearch/
____________________________________________________
Failure is not an option. It comes bundled with Windows.
 
Odgovor na temu

Marko777
Marko Djordjevic
Beograd-centar

Član broj: 119411
Poruke: 21
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: 1 GB slobodnog prostora kada se obrise Stand By iz Windowsa25.08.2007. u 00:33 - pre 202 meseci
sve zaboravim da ti se zahvalim za odgovor uradio sam to i nije nista komplikovano i dobio sam na prostoru,mislim nije to ne znam koliki islobodan prostor ali ko ima trenutno mali hard a tanak sa prostorom nije lose!)
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: 1 GB slobodnog prostora kada se obrise Stand By iz Windowsa

[ Pregleda: 2224 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.