Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

elitemadzone.org :: MadZone :: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

Strane: << < .. 68 69 70 71 72 73

[ Pregleda: 362452 | Odgovora: 1443 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"10.09.2014. u 13:22 - pre 116 meseci
Citat:
perodefrmero: Ovo je hrvatski forum, normalno je da se ovde ne pljuje Hrvatsko primorje! Moderatori treba što pre da zaključaju temu.


Pa ti se onda Branko, vrati na onaj gde imas podrsku admina, pa tamo copy-paste-uj vesti.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"11.09.2014. u 12:22 - pre 116 meseci
Neki dan sam primetio da su na FB blokirali wordpress.org. Ko će ga znati kakvu politiku vode...
 
Odgovor na temu

milened

Član broj: 272165
Poruke: 216
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+42 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"13.09.2014. u 00:23 - pre 116 meseci
Imam kucu u Cg i nikada za 23 godine nisam imao neprijatnosti a provedem tamo 2-3 meseca godisnje. Odnosno lazem jedanput mi je pijani klinac pretio kada sam, u dva ujutru, otisao da intervenisem da utisaju muziku. Ja sam bio sam, a njih petnaestak i nista ugasili muziku.

U Hrvatsku idem vise puta godisnje od 2004 sa NS tablicama: Dubrovnik, Cavtat, Omis, Sibenik, Opatija, Rijeka.

U Tuheljskim Toplicama su mi dozvolili da uvedem psa u hotelsku sobu. Dosla sobarica da me pita kada ce pesek biti raspolozen da je pusti da pospremi sobu.

Letos me policajac uhvatio radarom, kazna 700 kuna i posle malo price o situaciji u Novom Sadu me pustio.

Prosle godine stanemo da pozdravimo bivseg komsiju u jednom malom mestu izmedju Omisa i Makarske, gde smo imali kucu. Pored njega stoji zena, sadasnja vlasnica nase bivse kuce (kucu smo menjali sa drugim ljudima '95, a ovi su je kupili od njih). Kad je cula ko smo pozvala nas je da budemo koliko zelimo njeni gosti, besplatno.

A sada obrnuti primer. Moj sin ima prijatelja u Zagrebu sa kojim se upoznao na svetskom prvenstvu za juniore u hokeju. Tako su se onda zapili da ih treneri nisu sutra pustili da igraju (a igralo se Srbija - Hrvatska). Od tada su prosle godine Zagrebcani dolaze na Exit a Novosadjani idu grupno u Zagreb.
Kada su Exitovci pre neku godinu organizovali Share festival u BG sinov prijatelj povede jos 11 drugova i drugarica. Zakupili kucu na periferiji BG. Jednog dana nakon zavrsetka seli u pogresan autobus koji ih je odveo na drugi kraj grada i to u 4 ujutro. Kada je to cuo sofer uzeo autobus i odvezao ih do njihove kuce. Rekao sam im da im niko nece verovati ni u Beogradu ni u Zagrebu.

Ova poruka je za one koji na obe strane vide samo ekstremiste.

 
Odgovor na temu

MonteCarlo
Bor

Član broj: 40656
Poruke: 94
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+18 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"16.09.2014. u 12:36 - pre 116 meseci
U Crnoj Gori sam letovao tri puta. Posto sam isao autom obisao sam za te tri godine mogu reci 90% mesta i plaza. Moje najvece zamerke na prljeve plaze i prljavo more.Ogromne guzve na magistrali i bahatost lokalnih vozaca.Preskupe lezaljke i suncobrani. Takodje preskupe suvenirnice,butici.... Nekih neprijatnosti fala bogu nisam imao. Svaki put sam se osecao kao da sam u svojoj drzavi Srbiji.
U zadnje vreme odlazim u Grcku. More i plaze predivni,cene smestaja nista vece nego u Crnoj Gori. Lezaljke,prodavnice,suvenirnice...daleko jeftinije nego u C.G. Kvalitet smestaja gotovo isti kao u C.G. Ljubaznost nista posebno.Ocekivao sam vise. U nekim mestima veoma cesto sam osetio odvratan miris izlivene kanalizacije. Gotovo stalno ima otpadnih voda pored ivicnjaka na ulici.To me malo vise razocaralo. Takodje put do Grcke,velika prednost u odnosu na C.G.
Ali.I u Crnoj Gori i u Grckoj sam uvek naisao na simpatije i ljudskost kad kazem da sam Srbin. U Hrvatskoj nikad nisam bio niti planiram,iz razloga sto nimalo nisam siguran sta ce se desiti kad kazem da sam Srbin. Nisam nacionalista,ne mrzim nikog, jednostavno idem tamo gde sam dobrodosao.
"Mislim da na svetu moze da se proda maksimalno pet kompjutera.
- Tomas Vatson, predsednik IBMa, 1943
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

Strane: << < .. 68 69 70 71 72 73

[ Pregleda: 362452 | Odgovora: 1443 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.