Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan

[ Pregleda: 36313 | Odgovora: 19 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

radanovic Rade
Radanovic Rade

Član broj: 125584
Poruke: 25
89.216.42.*



Profil

icon TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan02.09.2007. u 18:55 - pre 201 meseci
20.10 2006. sam kupio TV LG koji je posle 4-5 meseci poceo da se sam gasi odneo sam ga u servis ali serviser kaze da je sve u redu sa TV-om. Taj kvar se ne javlja stalno ali kad naidje po 20-tak puta se sam ugasi . Da li ima smisla nositi ga vise u servis pa opet nazad. Koja su moja prava kod inspekcije i kome da se zalim i potrazim pomoc.
Radanovic
 
Odgovor na temu

anon139614

Član broj: 139614
Poruke: 283
*.33.eunet.yu.



Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan02.09.2007. u 22:19 - pre 201 meseci
Ako je kod tebe sve u redu mislim napon i podesavanja tv-a.
Onda nosi to u servis. i dok ne poprave tj. zamene tv ne vracaj ga kuci.
 
Odgovor na temu

novicaobodin
Novica Surjanac
rumunija

Član broj: 143051
Poruke: 381
82.78.222.*



+10 Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan03.09.2007. u 10:47 - pre 201 meseci
rebaci TV u drugu uticnicu moguce je da imas problema sa instalacijom.
 
Odgovor na temu

radanovic Rade
Radanovic Rade

Član broj: 125584
Poruke: 25
89.216.42.*



Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan03.09.2007. u 18:39 - pre 201 meseci
sve sam proverio i sve je u redu. napon 230v uticnica u redu( svi su uredjaji ukljuceni preko razdelnika ) valda bi i neki drugi uredjaj pravio probleme, probao sam i da zamenim mesta prikljucaka ali i dalje se javlja isto.
 
Odgovor na temu

Chellawy
Sinisa Konjevic
Backa Palanka

Član broj: 88012
Poruke: 1043
82.208.195.*



+5 Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan03.09.2007. u 20:12 - pre 201 meseci
pa moras ga onda odneti u servis i pustiti servisera nekoliko dana da ga resi jer se takve stvari ne resavaju za 5 minuta kako vecina nasih ljudi misli.

e sad ima i onih servisera koji jednostavno nece da se pate sa takvih kvarovima... a to je ve druga prica.

znaci nadji servisera koji ce prihvatiti da radi takav kvar i pomiri se 5-6 dana bez tv-a.


nije struja kriva vec zica
 
Odgovor na temu

radanovic Rade
Radanovic Rade

Član broj: 125584
Poruke: 25
89.216.42.*



Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan04.09.2007. u 23:09 - pre 201 meseci
Ponovo sam im odneo u servis, jeste da su mi se obradovali kao krava mrtvom teletu al sta ja tu mogu to im se posao.
Necu ga vise ni uzimati dok ne kazu da su ga popravili, a ako se to ponovo pocne desavati sta onda? Garancija mi vazi do 20. 10, 2007. Da li to znaci da cu posle morati da kupujem nov TV ili da tuzim"LG" ili koga? koja su moja prava kao potrosaca.
Ja znam da je to nezgodan kvar i bas zbog toga se i bojim da cu imati problema .
 
Odgovor na temu

Chellawy
Sinisa Konjevic
Backa Palanka

Član broj: 88012
Poruke: 1043
82.208.195.*



+5 Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan06.09.2007. u 22:02 - pre 201 meseci
na zalost o pravima potrosaca se ne brine onaj ko bi trebao to da uradi a naravno znamo ko donosi zakone i uredbe...

a ne zaboravi samo i to da i ja kao serviser sam potrosac jer kupujem rezervne delove... a veruj mi ima ih mnogo skarta i neispravnih , a sta mislis da mi je neko ko mi ih je prodao vratio novac ....?

na zalost uvek neko mora da bude zadnja rupa na svirali....... a to je krajnji potrosac... u bilo kom poslu ne samo ovom....

pozdrav i sretno sa tv-om


nije struja kriva vec zica
 
Odgovor na temu

gibac
Zagreb

Član broj: 65378
Poruke: 83
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan07.09.2007. u 21:44 - pre 201 meseci
Nedugo sam isto imao slucaj da se tv gasi kod musterije,a kod mene ne.

Skuzili smo da se gasi kad su ustekani uredjaji preko skart-ova!Onda luduje.
MOzda je takav slucaj i kod tebe.

Pozdrav

 
Odgovor na temu

simovic
simovic tomislav

Član broj: 33984
Poruke: 82
*.dynamic.dsl.t-2.net.



+3 Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan09.09.2007. u 09:20 - pre 201 meseci
Pozdrav svima!
Ako tv radi kod servisera postoji mogucnost,da imas pad napona na el.mrezi koji se povremeno javlja,odvisno
sta imas jos priklopljeno,priklopi instrument za merenje napona na malo vise vremena,gledaj dali napon
varira.
Ja sam imao isti slucaj,na glavnom osiguracu je jedna zica bila labava,sve je drugo radilo normalno samo
tv se je gasio,ceo tv sam pregledao vise puta i nisdam naso greske.
 
Odgovor na temu

radanovic Rade
Radanovic Rade

Član broj: 125584
Poruke: 25
89.216.42.*



Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan12.09.2007. u 23:18 - pre 201 meseci
Sa naponom je sve u redu. provereno sigurno napon mi ne pada ispod 230v. Inace radim u Elektrodistribuciji tako da znam da je sa te strane sve u redu. Probao sam da izvucem utikac iz struje TV se tad ugasi ( sto je normalno) ali kad ponovo ukljucim utikac TV se upali i to na program na kom je i bio.Znaci tu mogucnost odbacujem napon i veza konektor i TV je u redu, ali kad poludi on se ugasi i ostane u standby rezimu, i mora sa daljinskim da ga upalim. Zna po nekad i do 20 puta zaredom u trajanju od nekoliko minuta.
Pozdrav!
 
Odgovor na temu

radanovic Rade
Radanovic Rade

Član broj: 125584
Poruke: 25
89.216.42.*



Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan12.09.2007. u 23:30 - pre 201 meseci
Nedugo sam isto imao slucaj da se tv gasi kod musterije,a kod mene ne.

Skuzili smo da se gasi kad su ustekani uredjaji preko skart-ova!Onda luduje.
MOzda je takav slucaj i kod tebe.

Pozdrav

E vidis "gibac" ovaj tvoj odgovor mi se cini veoma moguc, imam ukljucen DVD i satelitsku u oba skart prikljucka i sad kad se setim mislim da je i pocelo kad sam prikljucio "DIGI" kablovsku preko satelita. Moracu u servisu da skrenem paznju na to.
Sta je resenje ako je to uzrok?
Pozdrav !
 
Odgovor na temu

vvinkov1
Vedran Vinković

Član broj: 160020
Poruke: 5
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan16.10.2007. u 20:13 - pre 200 meseci
Ja isto imam takav problem,prije 2 godine se mi je to desavalo i odnio sam ga kod servisera i promjenio je jedan tranzistor.To je trajalo do prije dva tjedna i opet se sve ponovno događa,sam sam promjenio taj isti tranzistor i ništa,malo radi a malo ne!Da li neko zna u čemu je problem?
 
Odgovor na temu

sasartv
Marijanovic Sasa
Valjevo

Član broj: 106571
Poruke: 154
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan16.10.2007. u 21:48 - pre 200 meseci
Ako nakon gasenja mozes odmah da ga startujes morace da se menja procesor. Drugar je nosio u servis LG zbog istog problema isto pod garancijom i na kraju digao ruke i doneo kod mene zamenimo procesor i sve u bude u redu. Samo je problem za te procesore posto je za LG to vrlo tesko nabaviti.
 
Odgovor na temu

vvinkov1
Vedran Vinković

Član broj: 160020
Poruke: 5
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan17.10.2007. u 14:53 - pre 200 meseci
Ne nemogu ga odmah upaliti vec mora proći neko vrijeme i onda ga upalim na daljincu.
 
Odgovor na temu

sasartv
Marijanovic Sasa
Valjevo

Član broj: 106571
Poruke: 154
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan17.10.2007. u 22:19 - pre 200 meseci
sija li za to vreme lampica napred ili ne?
 
Odgovor na temu

vvinkov1
Vedran Vinković

Član broj: 160020
Poruke: 5
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan18.10.2007. u 15:24 - pre 200 meseci
kada se ugasi svijetli i kada ga upalim svijetli kao da radi tv a ne radi!
 
Odgovor na temu

radanovic Rade
Radanovic Rade

Član broj: 125584
Poruke: 25
*.mynsn.net.



Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan23.10.2007. u 23:17 - pre 200 meseci
pozdrav svim ucesnicima u diskusiji!
Ponovo se javljam i da vas obavestim da serviseri nisu nista mogli da urade.
Toliko su drski da su mi rekli da sam ja nesto "UTRIPOVAO" sad mi je zao sto nisam tog majstora"UTRIPOVAO" pesnicom a i to je moglo da se desi koliko sam bio besan. Na kraju je stigao izvestaj iz Budimpeste da mi zamenu TV. Sad momentalno cekam taj papir da posalju u servis. U medjuvremenu mi je istekla garancija
20.10.2007. i sad se plasim da im je to neki fazon, al videcemo. Ne znam da li mogu nesto da me zeznu.
PS
Navodno su rekli da ekran hoce da zavarnici i da se tada TV gasi.
 
Odgovor na temu

radanovic Rade
Radanovic Rade

Član broj: 125584
Poruke: 25
*.mynsn.net.



Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan29.10.2007. u 22:59 - pre 199 meseci
Pozdrav svima !
Zamenuli su mi TV u prodavnici u kojoj sam i kupio.
Novi TV normalno radi .
 
Odgovor na temu

vvinkov1
Vedran Vinković

Član broj: 160020
Poruke: 5
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan19.11.2007. u 16:21 - pre 199 meseci
Da li mi neko može pomoći oko mojega kvara?
 
Odgovor na temu

vvinkov1
Vedran Vinković

Član broj: 160020
Poruke: 5
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan19.11.2007. u 16:29 - pre 199 meseci
Inače se radi o ovom tipu televizora RE-29FA34RB
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: TV LG pod garancijom i stalno se gasi a serviser kaze da je ispravan

[ Pregleda: 36313 | Odgovora: 19 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.