Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Napokon i upotrebljiva Bosna za iGO!!!

[es] :: GPS :: Napokon i upotrebljiva Bosna za iGO!!!

[ Pregleda: 4345 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sesticlj
Sestic Ljubisa
Gradiska

Član broj: 59248
Poruke: 110
91.191.15.*

Sajt: www.global-gps.ba


Profil

icon Napokon i upotrebljiva Bosna za iGO!!!04.09.2007. u 22:01 - pre 202 meseci
Kao što već znate izašao je novi update istočno europskih mapa za iGO. Primjetio sam da je BosniaHrz_2007.07_070810.fbl dosta poboljsana. Na prvi pogled pokriveni gradovi na nivou ulica su: Čaplina, Ljubuški, Grude, Široki Brijeg, Bugojno, Mostar, Sarajevo, Maglaj, Orašje, Bosanski Brod. Bijeljina i Banja Luka imaju poligone i ulice ali jos im nisu dodani nazivi. Znači za nekih mjesec, dva mogli bi imati potpunu mapu kao sto je adria route.
 
Odgovor na temu

Yugo Faca

Član broj: 13936
Poruke: 123
*.teol.net.



+1 Profil

icon Re: Napokon i upotrebljiva Bosna za iGO!!!26.06.2008. u 06:17 - pre 192 meseci
Planiram uzeti sebi Crypton GPS NAVIGATOR S1000. Pošto je u njemu software IGo, zanima me jesu li mape upotpunjene sa nazivima ulica i ostalim detaljima. Koliko je upotrebljiv i praktičan na teritoriji Bosne, Srbije, Crne Gore, Hrvatske?
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.ricky.verat.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: Napokon i upotrebljiva Bosna za iGO!!!09.07.2008. u 15:44 - pre 192 meseci
iGO i bosanska mapa nisu jedno za drugo
ocaj zivi, cas sam na putu, cas u Drini (srecom, samo na uredjaju)
pomislio sam da nesto nije u redu sa uredjajem, ali kako sam presao u Srbiju tako je sve pocelo da radi normalno... mapa datira iz januara 2008. ali je katastrofalna... u Sarajevu radi normalno.... ostatak non stop ludi...

da ne pominjem cinjenicu da sa iGO8 mapom za Srbiju mogu spokojno da vozim, jer me ni za jednu krivinu nije zeznula, negde i pogresi skretanje i jednosmernu ulicu, ali su putevi veoma precizni, dok je Bosna... sacuvaj boze koliko je losa mapa...

PS. u Sarajevu imaju 3D zgrade
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Napokon i upotrebljiva Bosna za iGO!!!

[ Pregleda: 4345 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.