Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde kupiti odecu i obucu, vecih brojeva i velicina?

[es] :: E-Kupovina :: Gde kupiti odecu i obucu, vecih brojeva i velicina?

[ Pregleda: 9526 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

krtica15

Član broj: 156302
Poruke: 9
*.mediaworksit.net.



Profil

icon Gde kupiti odecu i obucu, vecih brojeva i velicina?08.09.2007. u 11:51 - pre 202 meseci
Pozdrav, posto sam nesto krupniji(130kg):) i nosim patike 49-50, tesko je kod nas naci neki veci izbor odece i obuce, a ne obavezno ali pretezno nosim sportsku i odecu i obucu. Interesuje me da li neko ima iskustva u tome, i ako je moguce da neko ostavi linkove e shop-ova koje salju u Srbiju. Uzeo bih Virtuon karticu od Raiffeisen-a, a odeca i obuca me najvise interesuje izmedju ostalih stvari pa da znam da li da uzimam ili ne, mislim, da li cu naci nesto ili ne. I normalno kakva su iskustva sa posliljkama, carina, postarina.... Hvala unapred
 
Odgovor na temu

malarija

Član broj: 99498
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Gde kupiti odecu i obucu, vecih brojeva i velicina?16.09.2007. u 21:21 - pre 202 meseci
Ja se isto to pitam vec godinama, i odeca i obuca mi predstavljaju problem jer sam visoka 185cm i nosim cipele broj 43/44. Najvise me uzasava to sto svetski proizvodjaci sportske odece proizvode stvari vece od L velicine (konkretno, meni treba XL), ali nasi to jednostavno ne uvoze. Pitam se zasto, kad mnogo ljudi ima taj problem! Grozno je sto moram da biram unisex modele umesto da odaberem nesto sto mi se zaista dopada... Farmerke mogu da nadjem, jer bar ovi Novopazarci proizvode dovoljno dugacke zenske farmerke, ali obuca je vec horor film, za cizme uglavnom moram da platim oko 7-8000, da ne pominjem ocigledan deficit modela za ljude koji nose vece brojeve.
 
Odgovor na temu

Vlad
Beograd

Član broj: 1110
Poruke: 87
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Gde kupiti odecu i obucu, vecih brojeva i velicina?24.10.2007. u 09:36 - pre 200 meseci
Obuca-salju u Srbiju

http://www.bigfootwear.com/
 
Odgovor na temu

mikevecoss

Član broj: 91683
Poruke: 163
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Gde kupiti odecu i obucu, vecih brojeva i velicina?14.11.2007. u 23:44 - pre 200 meseci
@vlad

Koliko ce ovo ispasti sa dhl dostavom od 50 evra i carinom jos toliko?

VIse carina i dostava nego vrednost?

A jos ako ne odgovora-preveliko ili premalo,jos 50+50 evra za povratak nazad pa opet 50+50 za slanje od tamo amo.

Treba biti mudar.

Vreme isporuke ne smem ni da spominjem.

Moguce je da moja firma pokrene uskoro nesto slicno ali sa dostavom iz Srbije i domacih dobavljaca.

Dobra ideja-koliko vidim "butici za trudnice,punije dame i velike muskarce" non stop rade.Nijedan se nije zatvorio.

Ali fora je sto retko koji ima na internetu.

Cao.

 
Odgovor na temu

Vlad
Beograd

Član broj: 1110
Poruke: 87
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Gde kupiti odecu i obucu, vecih brojeva i velicina?03.12.2007. u 21:02 - pre 199 meseci
Konkretan primer:
Na gore postavljenom sajtu kupio sam timberland cipele koje su sa transportom izasle 105 eur.
Placeno domacom masters karticom.
Carina na to je bila 3000 din.
Znaci sve ukupno izaslo 105 eur + 3000 din.
Cipele stigle u broju koji sam trazio+pokloncic kasika za cipele+kupon popusta od 5%[pretrgli se] za sledecu kupovinu.
Cipele stigle za ravno 10 dana.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Gde kupiti odecu i obucu, vecih brojeva i velicina?

[ Pregleda: 9526 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.