Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pustanje klipova nasekundarnom displayu (TV)

[es] :: Video softver :: Pustanje klipova nasekundarnom displayu (TV)

[ Pregleda: 4855 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

golden eye

Član broj: 118762
Poruke: 331
77.46.232.*



+7 Profil

icon Pustanje klipova nasekundarnom displayu (TV)15.09.2007. u 12:38 - pre 202 meseci
Zdravo,
kako da namestim da sa racunara pustam klipove koji ce se prikazivati na tv-u. sve je povezano ali klipovi ne idu na tv vec prikaz onog sto radim na tv-u

Dakle hteo bih da se na tom tv-u vrti samo klipovi bez onog sto se prikazuje sa desktopa

Kako namestiti?
Koji player?
 
Odgovor na temu

nnn
Tech Lead
Haxr.io
Beograd

Član broj: 16743
Poruke: 679
77.46.246.*



+87 Profil

icon Re: Pustanje klipova nasekundarnom displayu (TV)15.09.2007. u 12:46 - pre 202 meseci
Ako sam te dobro skapirao ti neces da kloniras, nego da na tv ide film, a na monitoru nesto drugo. To ces uraditi tako sto ce da stavis extend desktop na TV i posle samo prevuces na desno tj na tv i stavis fullscreen u bilo kojem playeru..
pozz
 
Odgovor na temu

Misa_exclusive
Milos Andrejevic
Raduckam tu i tamo... :)
Novi Sad/Leskovac

Član broj: 59286
Poruke: 1061
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 190609050


Profil

icon Re: Pustanje klipova nasekundarnom displayu (TV)15.09.2007. u 14:01 - pre 202 meseci
U podešavanjima za grafičku postavi da ti je tv u dual view modu, a ne u Clone modu. Time ćeš postići da kad pustiš neki snimka, on se automatski pusti u full screen na tv-u.
Koju grafičku imaš?
Nije sve u parama. Ima nešto i u nekretninama, a Boga mi, i u zlatnim polugama

 
Odgovor na temu

golden eye

Član broj: 118762
Poruke: 331
77.46.232.*



+7 Profil

icon Re: Pustanje klipova nasekundarnom displayu (TV)15.09.2007. u 16:48 - pre 202 meseci
Kartica je GF 4 sa tv izlazom koa sluzi fakticki samo za to
Uradio sam ono properties>settings>advanced>kartica>nView Display settings > Clone
i Full Screen Video> secondary display

i klipovi idu. ;)

e sad ono sto mi treba je

na tom racunaru koji kada se zavrsi clip 2-3 sekunde se slika na playeru prebaci ono sto je na monitoru. FFDShow se gasi i ponovo startuje. To nije strasno a ono sto je strasno je sto me to prekida u radu. Player iskoci ( usled kucanja, rada...) i moram da se na Alt+tab vratim nazad.

Kako zaustaviti ovo.

Zasto se ffdshow gasi i ponovo pokrece ( mislim na ikonicu u trayu
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Pustanje klipova nasekundarnom displayu (TV)

[ Pregleda: 4855 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.