Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Saniranje ostecenja keramicke ploce na BOSCH sporetu.

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Saniranje ostecenja keramicke ploce na BOSCH sporetu.

[ Pregleda: 8200 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.vdial.verat.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Saniranje ostecenja keramicke ploce na BOSCH sporetu.21.09.2007. u 15:30 - pre 201 meseci
Pre nekoliko dana sam ostetio keramicku plocu na BOSCH sporetu.Ostecenje je u vidu malog dela koji nedostaje na mestu koje greje, duboko je oko 1.5mm a povrsine oko 1cm^2.Da li postoji nacin da se to sanira kao npr. stakla na automobilima?Ako postoji zanima me ko to radi i cene.Ako ne da li neko zna red cena novih ploca i gde se mogu nabaviti?
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Saniranje ostecenja keramicke ploce na BOSCH sporetu.21.09.2007. u 16:23 - pre 201 meseci
Nema tu popravke samo nova ploca...cena zavisi od vrste ploce.

Kako je nastalo ostecenje?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.vdial.verat.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Saniranje ostecenja keramicke ploce na BOSCH sporetu.21.09.2007. u 16:57 - pre 201 meseci
Mojojm nepaznjom.Stavio sam nesto da se kuva, otisao u sobu, zabio za komp, i zaboravio na ovo.Setio sam se kada je poceo da se oseca smrad paljevine, kada sam dosao, voda je isparila, a lonac se zalepio za grejnu povrsinu, ja sam pokusao da ga skinem, mislim tako sam i otkrio da se zalepio, i nije htelo.Pustio sam da se ohladi, kada se ohladilo, skinulo se bez problema sa sve delom keramicke ploce.Znam reko sam matorcima da za taj spored ide i posebno posudje, al me niko nije slusao, i priznajem ja sam zajebo stvar, i od pocetka kada je usao u kucu mi je isao na jetru, jer ne zelim da pazim na sporet nikako.

U tipove ploca se ne razumem nikako, jedino sto mogu da kazem da je ovo neki BOSCH TYP HL534 , ako sam potrefio odgovarajucu oznaku sa zadnje strane, sve jedno, zanima me koje cene mogu biti po klasama.Ovo je kupljeno 2004 godine po ceni od oko 60k RSD-a, ako nesto pomaze.
 
Odgovor na temu

yu1ny
Beograd KN04ET

Član broj: 85832
Poruke: 1793
*.ptt.yu.



+13 Profil

icon Re: Saniranje ostecenja keramicke ploce na BOSCH sporetu.22.09.2007. u 13:37 - pre 201 meseci
Možda da pitaš u Boš servisu na Nbgd, III Bulevar?
 
Odgovor na temu

rgdrajko
Beograd

Član broj: 117734
Poruke: 710
80.93.249.*



+3 Profil

icon Re: Saniranje ostecenja keramicke ploce na BOSCH sporetu.22.09.2007. u 15:46 - pre 201 meseci
Mozda nije lose da probas da pitas ove sto se bave reparacijom sofersajbni, da nabavis potreban materijal i sam odradis.
rgdrajko
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.vdial.verat.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Saniranje ostecenja keramicke ploce na BOSCH sporetu.23.09.2007. u 12:07 - pre 201 meseci
Citat:
yu1ny: Možda da pitaš u Boš servisu na Nbgd, III Bulevar?


pitacu, skoro sam nasao adresu ...

Citat:
rgdrajko: Mozda nije lose da probas da pitas ove sto se bave reparacijom sofersajbni, da nabavis potreban materijal i sam odradis.


tako nesto je i meni odmah palo na pamet...mada ima tu caka, staklo za soferku sigurno nije onoliko termicki izdrzljivo kao ovo na keramickoj ploci ...

 
Odgovor na temu

rgdrajko
Beograd

Član broj: 117734
Poruke: 710
80.93.249.*



+3 Profil

icon Re: Saniranje ostecenja keramicke ploce na BOSCH sporetu.23.09.2007. u 14:42 - pre 201 meseci
Citat:
pri3rak: tako nesto je i meni odmah palo na pamet...mada ima tu caka, staklo za soferku sigurno nije onoliko termicki izdrzljivo kao ovo na keramickoj ploci ...


Mozda, ni ja nisam siguran ali mozes ih pitati, zar ne?
rgdrajko
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Saniranje ostecenja keramicke ploce na BOSCH sporetu.

[ Pregleda: 8200 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.