Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Projekat za izradu kuhinje po meri

elitemadzone.org :: TechZone :: Projekat za izradu kuhinje po meri
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 2359445 | Odgovora: 1872 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

misko71
Miroslav Krnjić
profesor TiO, OŠ Ivo Andrić
BG

Član broj: 216552
Poruke: 28
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri25.07.2013. u 22:57 - pre 130 meseci
Ja sve stvari radm na neki svj način :-)) ... pa tako i sudoperu prvo pričvrstim za RP žabicama, pa onda sve na korpus, pa mi u toj varijanti ne smeta ono horizontalno ojačanje.
To ojačanje mi smeta za korito i njega moram naknadno da usecam.

Čuo sam za to dihtovanje sa silikonom, ali iskreno, lakše mi je sa onom trakom koja dođe uz sudoperu.
PS Gde imaju da se kupe dodatne žabice, jer uz sudoperu dobih 8 kom ... tako je bilo i sa tetkinom sudoperom

@Fliz
Ideja sa ukupavanjem, a ne potpunim prosecanjem, dela gde je oceđivač mi je malo teža za realizaciju. Oceđivač je uvek pod nagibom, (da bi se slivala voda) ... i najplići je na najudaljenijem kraju, pa bi tu trebalo da se ukupava 5mm, a ta dubina ukupavanja bi rasla kako se ide prema koritima.
Plus sam Šešir traži ukupavanje 17 mm !! ... Pa bi njega prebalo brusiti da ne bi bio toliko dubok ... ali bi ga sveo možda na 11mm ... Sve u svemu idealno za CNC glodalicu :-))
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Moderator
Član broj: 11890
Poruke: 9490
89.216.32.*



+10253 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri26.07.2013. u 08:44 - pre 130 meseci
Meni se Fliz-ova ideja sviđa, i svako bih i ja preporučio. Kao da je moja :)
Skini onoliko "mesa" sa radne ploče, tako da deo sa oceđivačom "visi" tj. "niti ne zna" da ispod njega ima sloj radne ploče. Nije trivijalno, slažem se, ali ovim će radna ploča da bude znatno čvršća
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

misko71
Miroslav Krnjić
profesor TiO, OŠ Ivo Andrić
BG

Član broj: 216552
Poruke: 28
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri26.07.2013. u 14:50 - pre 130 meseci
Stub za bušilicu ... montirana bušilica ... stavljeno čeono glodalo ... Dubina se može podešavati

Da li bi neko od Vas preporučio ili je već probao ovakav način ukopavanja ... tipa "uradi sam" ?

Dodatne žabice za vezu sudopera-Rp ... ako neko zna gde ima neka napiše, već toliko stvari-sitnica jurim da ne znam kud bi pre i naravno uvek nešto zaboravim :-)
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri26.07.2013. u 22:24 - pre 130 meseci
Slazem se za silikonsku gumu koja dodje uz sudoperu ( bar one kbalitetnije ) ali silikon okolko je za svaki slucaj a ne skodi . Jeste ali onda moras busiti rupe za zabice ali u svakom slucaju je ploca cvrsca . Za zabice cu ti poslati PP . Pozdrav !
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

misko71
Miroslav Krnjić
profesor TiO, OŠ Ivo Andrić
BG

Član broj: 216552
Poruke: 28
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri26.07.2013. u 22:57 - pre 130 meseci
Žabice u Bjekoli-ju 4kom = 35 din

Bjekoli Žabice za RP-sudo

Skontao sam to za rupe za žabice :-(( ... a mora i KANAL za Šešir ... ili da ošišam šešir što više mogu ... kako god videću šta ću ... ali ću joj doći glave :-))
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri27.07.2013. u 10:28 - pre 130 meseci
http://www.kobex.rs/ser.html Blanco zabice 92 din komad tako da te 4 za 35 din po meni mozes baciti jer je verovatno i kvalitet spram cene . Pozdrav !
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

G222
igor ivanov
podrumgaraza

Član broj: 246052
Poruke: 13
*.cabletel.com.mk.



Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri28.07.2013. u 09:30 - pre 130 meseci
Dali neko moze objasniti kako se radi sa programom IKEA Home Planner...
Kako nacrtati plakar..
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri28.07.2013. u 22:50 - pre 130 meseci
Citat:
G222: Dali neko moze objasniti kako se radi sa programom IKEA Home Planner...
Kako nacrtati plakar..

Projekat za izradu kuhinje nema veze sa tvojim plakarom , otvori bolje novu temu vezano za Ikea Home Planer .Pozdrav !
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri29.07.2013. u 21:53 - pre 130 meseci
Citat:
G222: Dali neko moze objasniti kako se radi sa programom IKEA Home Planner...
Kako nacrtati plakar..

Evo odgovoricu ti ovde posto me cesto pitaju za onaj program koji sam postavio na pocetku teme:

-nemam pojma gde mi je taj program, a i stvarno danas nema potrebe za njim jer je u svakom pogledu vec zastareo.
Najbolji program za ovo lagano skiciranje je bar meni http://google-sketchup.en.softonic.com/

Nije tako prost ali kada ga savladate ima mnogo vise mogucnosti za tehnicko crtanje.

Ako neko ima bolji program?




Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

misko71
Miroslav Krnjić
profesor TiO, OŠ Ivo Andrić
BG

Član broj: 216552
Poruke: 28
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri29.07.2013. u 22:10 - pre 130 meseci
Ja radim u školi sa klincima 6. i 7. razred Google SketchUp ... lepa igračka ... ali zateva pored dobrog upoznavanja i snalažljivost i kombinatoriku igranja sa prostim 3D telima da bi se dobili neke komplikovaniji oblici ...
Često zna da čoveka zeza jedna linija, koja sreću kvari pa sam neke stvari radio iz nekoliko puta ... ali opet je zanimljivo ...

Iskreno nikad mi ne bi palo napamet da projektukem kuhinju sa njim ... previše komplikovano ... Mašinac sam pa su mi SolidWorks i Catia daleko lakši za rad ... SW uopšte nieje težak i kada čovek shvati princip rada, to je ondak milina + ima sada gomila Video tutorijala tako da je lako savladati osnovne stvari ...

Kako god ... SELF_PACED Training files za SketchUp ...

Toplo preporučujem da se krene od fajlova

Start a Drawing, Part 1 , Part2 , Part 3 ... Pola ekrana je tutorijal i objašnjenje kako to nešto uraditi, a na drugoj polovini to sami radite ... Super su fajlići
 
Odgovor na temu

Mr.Data
Student
Beograd

Član broj: 268514
Poruke: 7
*.180.246.92.targo.rs.



+10 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri29.07.2013. u 23:44 - pre 130 meseci
Pozdrav narode! Ostao sam vam dužan da pokažem kako je kuhinja ispala na kraju, pa da isplatim dug sad kad je tema malo živnula :) Fotografije iz procesa izrade su otišle u nepovrat sa prokletim hard diskom :(

Elem, evo konačnog dizajna koji sam već kačio (by google sketchup)


I kako je sve ispalo:






Ovaj mutant kuhinje, trpezarije i dnevne sobe se za sad pokazao izuzetno praktičnim. Kuhinjica je mala ali funkcionalna, a može i da se gleda tv dok se sprema klopa. :D Sto se svakodnevno koristi u skupljenom obliku za jelo i za pripremu hrane, a kad dođu gosti širi se na 90cm pa komotno staje 6 ljudi :) Na kraju sam ga napravio od običnog univera, pa kad dotraje, napraviću novi :D

Bilo mi je zadovoljstvo primeniti sve naučeno na ovoj temi :)
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri30.07.2013. u 19:17 - pre 130 meseci
Ala si ga skockao, svaka cast!

Apsolutno nemam nikakvu primedbu, cak sam pomislio da zamerim sto je sudopera do zida, ali vidim da nije moglo nikako drugacije.
Jedino je rerna posto je kuhinja mala mogla dole, dobio bi vecu radnu povrsinu, nadam se da si i to resenje razmatrao?

Izgleda da je stan vrlo mali pa si svaki centimetar lepo iskoristio, a sto ti je odlican, moze jos neka slika stola kako si ga napravio?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

misko71
Miroslav Krnjić
profesor TiO, OŠ Ivo Andrić
BG

Član broj: 216552
Poruke: 28
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri30.07.2013. u 19:59 - pre 130 meseci
@Mr.Data

Svaka čast, ko god sam skocka kuhinju od početka do kraja zaslužuje respekt ...

Interesuju me neki ZAZORI:

1) Bočni-sa strane frižidera pa do zida ili kuhinjskog elementa ..... planiram 3-4 cm
2) Iznad frižidera pa do početka visećeg dela. ..... Planiram 10cm
3) Aspirator - Ugradna ploča, Šporet ..... Planirao sam 70cm
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Moderator
Član broj: 11890
Poruke: 9490
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10253 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri30.07.2013. u 20:12 - pre 130 meseci
Lepo, lepo !

Dizajnirao si super, ovaj beli bor (pretpostavljam) se lepo slaže sa ovom plavom, a i sa pločicama tj. zidnim oblogama (ako kojim slučajem nisu pločice). Baš lepo i ukusno ! I bela šporet ploča, i bela rerna. Ekstra !
Lepo si se setio i utičnice sa donje strane visećeg elementa. Originalno nema šta, a i svakako funkcionalno. Kakva je ono podna obloga u kunjinici ?

Imam samo jednu zamerku. Oštro oko kolege po zanatu - hobiju sve primećuje

Ne sviđa mi se kako si odradio noge stola, tj, činjenica da se vide šrafovi. Mislim da si to baš trebao da izbegneš. Ja bih to "keksićima" i keksericom, ali i da je nemam, potrudio bih se da spojim tiplovima, lepkom ili čime god, ali da se ne vide šrafovi.

- Vidim da je sto po polovini "presečen", a i sam kažeš da se "širi", komotno za 6 osoba. Koju si tehniku smislio ?
- Šta je ono ispod vazne, dole desno od TV-a ? Jel' se otvara ?
- Kako se otvaraju vrata (ako su vrata) levo i desno od fijoka ispod TV ? Ili si greškom kupio manje ručica, ili je neki drugi mehanizam.
- Rerna je prelepa, zaista, ali čini mi se da prevelika "rupa" za mikrotalasnu malo kvari ugođaj. Em je preširoka, em je previsoka.
- Meni lično se i ne sviđa kad se orijentacija ručica (vodoravno - uspravno) menja. Ja bih zadržao sve vodoravno.

- I ja rado koristim Google sketchup, ali ovo što si ti uradio ! Wow ! Level - pro !

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Mr.Data
Student
Beograd

Član broj: 268514
Poruke: 7
*.180.246.92.targo.rs.



+10 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri30.07.2013. u 22:51 - pre 130 meseci
Citat:
bakara:
Ala si ga skockao, svaka cast!

Apsolutno nemam nikakvu primedbu, cak sam pomislio da zamerim sto je sudopera do zida, ali vidim da nije moglo nikako drugacije.
Jedino je rerna posto je kuhinja mala mogla dole, dobio bi vecu radnu povrsinu, nadam se da si i to resenje razmatrao?

Izgleda da je stan vrlo mali pa si svaki centimetar lepo iskoristio, a sto ti je odlican, moze jos neka slika stola kako si ga napravio?

Hvala

Da, jedna varijanta je bila da rerna ide dole, ali bih time izgubio one 3 fioke ispod rerne i veliku policu gore, tako da je napravljen kompromis na račun radne ploče jer ne bih imao onda ni šerpe gde da stavim. Stan ima 50 kvadrata, a u ovim prostorijama su u originalu bila kuhinja i trpezarija, odvojene zidom i kliznim vratima. U kuhinji čovek nije mogao da se okrene, pošto su elementi i uređaji bili sa dve strane sa 30cm prolaza između. Vrata od frižidera i rerne nisu mogla da se otvore cela itd. Trpezarija je nekako bila skroz neiskorišćena, premala za dnevnu sobu, trpezarijski sto i stolice su zauzimali praktično celu širinu. Onda smo lepša polovina i ja rešili da sve to istumbamo, otvorimo prostor vizuelno pa smo crtali jedno 6 meseci dok nismo došli do konačnog rešenja i izuzetno smo zadovoljni kako je sve ispalo. Ja sam uglavnom zaslužan za funkcionalnost a ona za dizajn

Uslikaću sto detaljno pa kačim slike.

Citat:
Java Beograd:

Dizajnirao si super, ovaj beli bor (pretpostavljam) se lepo slaže sa ovom plavom, a i sa pločicama tj. zidnim oblogama (ako kojim slučajem nisu pločice). Baš lepo i ukusno ! I bela šporet ploča, i bela rerna. Ekstra !
Lepo si se setio i utičnice sa donje strane visećeg elementa. Originalno nema šta, a i svakako funkcionalno. Kakva je ono podna obloga u kunjinici ?

Egger - bela hacijenda Da, na zidu su pločice, kao i na podu kuhinje, a u sobi je laminat. Nameravam da stavim i jednu malu neonku tu iznad sudopere. Inače, kuhinja je osvetljena led sijalicama ugrađenim u plafon, vide se na jednoj slici delimično. Oko toga sam se malo brinuo kako će da izgleda ali je ispalo sjajno. Sijalice su 4x1W i odlično osvetljavaju kuhinju.


Citat:
Java Beograd:
Imam samo jednu zamerku. Oštro oko kolege po zanatu - hobiju sve primećuje

Ne sviđa mi se kako si odradio noge stola, tj, činjenica da se vide šrafovi. Mislim da si to baš trebao da izbegneš. Ja bih to "keksićima" i keksericom, ali i da je nemam, potrudio bih se da spojim tiplovima, lepkom ili čime god, ali da se ne vide šrafovi.

Hehe, istina, mogao sam Fora je što je sto bio poslednja stavka koju sam sklapao. I tako sam sa devojkom stajao nad delovima, spremio tiplove, lepak i onda smo zaključili da smo previše nestrpljivi da čekamo da ga lepimo i čekamo dan duže pa je radio šraf samo da što pre bude gotovo Mada ja imam još zamerki oko stola, tu sam napravio neke greške oko kojih sam se nervirao. Npr, širina gornje ploče (ali sa ABSom koji je zaobljen) je ista kao širina "noge", umesto da je šira za 2-3 milimetra, pa onda spoj nije najsjajniji i tako neke sitnice.

Citat:
Java Beograd:
- Vidim da je sto po polovini "presečen", a i sam kažeš da se "širi", komotno za 6 osoba. Koju si tehniku smislio ?

Ova dva dela stola su povezana klizačima za fioke Mehanizam za unutrašnju ploču još nisam napravio, ali evo kako treba da funkcioniše:





Ova ploča između je iz dva dela koja su spojena žir-šarkama.


Trenutno samo uzmem ploču i stavim je između ploča stola i to je to. Ploče se međusobno spajaju klasično sa "tiplovima" i odgovarajućim rupama. Nigde ne mrda kad se ubaci. Za mehanizam mi je zapravo najveći problem osovina oko koje unutrašnja ploča treba da se rotira. Ta osovina treba da može da se izduži, pošto se sto širi. Verovatno će da bude neka varijanta sa užom i širom cevkom jednoj u drugoj.

Citat:
Java Beograd:
- Šta je ono ispod vazne, dole desno od TV-a ? Jel' se otvara ?
- Kako se otvaraju vrata (ako su vrata) levo i desno od fijoka ispod TV ? Ili si greškom kupio manje ručica, ili je neki drugi mehanizam.

Tu je uska poličica, taman za čaše Sva ta vrata se tu otvaraju pomoću tip-on mehanizama. Šarke ne privlače, već guraju vrata da se otvore, a magneti drže vrata zatvorenim. Kad se vrata malo pritisnu i puste magnet "iskoči" dovoljno da ih odgurne i onda se sama se otvaraju, a zatvaraju se tako što se pritisnu tako da magnet uđe u uvučen položaj. U suštini, mnogo jednostavnije nego što zvuči. To smo stavili jer bi nam bilo previše ručica nagomilano tu Stavio sam FGV, ali nisam zadovoljan, već 3 magneta su otkazala poslušnost (taj mehanizam za iskakanje). Probaću Blum, deluje ozbiljnije (a i skuplji je jedno 3-4 puta).


Citat:
Java Beograd:
- Rerna je prelepa, zaista, ali čini mi se da prevelika "rupa" za mikrotalasnu malo kvari ugođaj. Em je preširoka, em je previsoka.

Jeste, nije vizuelno najsjajnije, ali morao je da ostane prostor za ventilaciju. Možda je mogla malo niža rupa po visini al dobro, šta je tu je. Zapravo bi najbolja bila ugradna mirkotalasna, al su bezobrazno skupe.


Citat:
Java Beograd:
- Meni lično se i ne sviđa kad se orijentacija ručica (vodoravno - uspravno) menja. Ja bih zadržao sve vodoravno.

Isprobali smo sve varijante u sketchup-u, ovako nam bilo najlepše

Citat:
Java Beograd:
- I ja rado koristim Google sketchup, ali ovo što si ti uradio ! Wow ! Level - pro !

Odaću ti tajnu, koristio sam Vray for Sketchup za renderovanje

Citat:
misko71:
1) Bočni-sa strane frižidera pa do zida ili kuhinjskog elementa ..... planiram 3-4 cm
2) Iznad frižidera pa do početka visećeg dela. ..... Planiram 10cm
3) Aspirator - Ugradna ploča, Šporet ..... Planirao sam 70cm

1) i 2) Kad sam se raspitivao za ovo, saznao sam da bi frižider (no frost, koji greje stranice) trebalo da ima po 5cm sa strane i 10cm gore.
3) Zavisi od aspiratora i šporeta, to piše u uputstvu. Za plinski šporet treba nešto veća visina. Moj aspirator je na 75cm čini mi se.

Pozdrav!!!

[Ovu poruku je menjao Mr.Data dana 31.07.2013. u 00:07 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Mr.Data dana 31.07.2013. u 00:07 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Moderator
Član broj: 11890
Poruke: 9490
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10253 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri31.07.2013. u 07:44 - pre 130 meseci
Citat:
I tako sam sa devojkom stajao nad delovima, spremio tiplove, lepak i onda smo zaključili da smo previše nestrpljivi da čekamo da ga lepimo i čekamo dan duže pa je radio šraf samo da što pre bude gotovo Mada ja imam još zamerki oko stola, tu sam napravio neke greške oko kojih sam se nervirao. Npr, širina gornje ploče (ali sa ABSom koji je zaobljen) je ista kao širina "noge", umesto da je šira za 2-3 milimetra, pa onda spoj nije najsjajniji i tako neke sitnice.



Da, gornja ploča stola, u principu, treba da natkriva nogice, za oko 10-tak santimetara. Uzgred, ja sam mnoge "fore i fazone", dizajnerske ideje, ergonomske mere kao i funkcionalnosti "krao" iz IKEA-e. Kad god sam u prilici (na putovanjima) ja obiđem neku IKEA robnu kuću, ali i na IKEA sajtu ima detaljnih fotografija a i potpunih dimenzija nameštaja. Gledam tako, merkam, studiram pa kažem sam sebi "... aaaa, tako su to profi arhitekte zamislile ...." Naravno, gledam, učim, upijam, ali na kraju, naravno smislim svoj projekat.

Sve u svemu - svaka čast majstore !

Nego, koji ti je ovo "projekat" po redu ? Šta si ranije radio ? Kuhinje, ormani, plakari, police, stočići ?



[Ovu poruku je menjao Java Beograd dana 31.07.2013. u 08:54 GMT+1]
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Mr.Data
Student
Beograd

Član broj: 268514
Poruke: 7
*.180.246.92.targo.rs.



+10 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri01.08.2013. u 22:20 - pre 130 meseci
Citat:
Java Beograd

Nego, koji ti je ovo "projekat" po redu ? Šta si ranije radio ? Kuhinje, ormani, plakari, police, stočići ?

[Ovu poruku je menjao Java Beograd dana 31.07.2013. u 08:54 GMT+1]


Prvi projekat :D Nikad pre nisam radio ništa slično, samo osnovne stvari, zamenu utičnica, virbli i slično. Čak ni bušilicu nisam imao... Al eto, pročitao sam ovu temu, upio sve savete, izanalizirao sve dobro i strpljivo i eto... Bilo je nekih sitnih početničkih grešaka, al ništa strašno :)

Sledeće što je u planu je jedan cipelarnik, taman ću da iskoristim višak univera, samo nikako da stignem da ga odnesem da mi iseku i iskantuju. Posle toga nameravam da napravim radni sto, još neke police, al to će malo da sačeka da se oporavim od ovog finansijski :)
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri01.08.2013. u 22:33 - pre 130 meseci
Samo sto taj mehanizam kako si ti nacrtao bas nece tako i funkcionisati , pozicije oslonaca i okretanja ti nisu bas najsretnije mozda je bolje da negde da pogledas slican mehanizam i konstruktivno resenje . Pozdrav !
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 787
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri07.08.2013. u 10:56 - pre 130 meseci
Mr Data svaka chast
Prosto covek da ne veruje da ti je ovo prvi " posao "
Sta li ces tek da radis sa bogatijim iskustvom ?
Negde si pomenuo da planiras neonku kao dodatno osvetljenje iznad kuhinjske radne povrsine.
S obzirom na njene dimenzije i eventualnu masku koja bi dosla ispred nje ( to bi licelo na tarabu ) , ja bih ti preporucio da u tu svrhu upotrebis led diodno osvetljenje u obliku samolepljive trake , mnogo je manjih dimenzija ( oko 3 mm debljine , a duzina po zelji ) , a trafo koji bi tom prilikom koristio bi sakrio u neki od visecih delova.
Ajde da kazem i neku zamerku , to su mi ove plave fijocice u kuhinji, pa kolika ti je samo korisna povrsina u njima , mozda si mogao da ih prosiris na stetu onog elementa sa desne strane ?
PozZz
zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

misko71
Miroslav Krnjić
profesor TiO, OŠ Ivo Andrić
BG

Član broj: 216552
Poruke: 28
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: Projekat za izradu kuhinje po meri07.08.2013. u 12:28 - pre 130 meseci
koliko ja vidim širina fioka (PLAVE) je bila uslovljena koritom sudopere sa leve strane i ugradnom pločom i rernom sa desne ...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Projekat za izradu kuhinje po meri
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 2359445 | Odgovora: 1872 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.