Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

BRC europa plinski uredjaj sa senzorom na multi ventilu

elitemadzone.org :: AutoZone :: BRC europa plinski uredjaj sa senzorom na multi ventilu

[ Pregleda: 12017 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

markoart
Marko Stojilkovic
Nis

Član broj: 19446
Poruke: 168



Profil

icon BRC europa plinski uredjaj sa senzorom na multi ventilu06.10.2007. u 22:51 - pre 200 meseci
imam BRC europa plinski uredjaj sa senzorom na multiventilu koji sluzi da meri kolicinu plina u boci.
Na prekidacu za menjanje plin-benzin imam 4 led diode koje kad svetle pokazuju 4/4 boce.
Medjutim kod mene to nikada nije radilo, jedino sto se desava je to da prva dioda trepti a to znaci da je plin na rezervi.
sve je povezano po uputstvu, da li neko zna u cemu je problem?
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bmiillan
b. milan
beograd

Član broj: 28656
Poruke: 90
*.jugopetrol.co.yu.



Profil

icon Re: BRC europa plinski uredjaj sa senzorom na multi ventilu13.10.2007. u 21:02 - pre 200 meseci
problem je u tome sto moras da setujes nivo gasa u rezervoaru. to je kod starijih brc uredjaja malo kilav posao. moras da imas original uputstvo i faze su sledece udjes u servisni mod preko prekidaca kada ti je rezervoar potpuno prazan i setujes ga na prazno (to se obicno radi cim se ugradi rezervoar tj. pre prvog punjenja) zatim se napuni pun rezervoar pa se opet udje u servisni mod i onda se setuje pun rezervoar. on sam namesti vrednost za pola rezervoara. pun svetle tri zelene led diode, pola dve, pri karaju jedna, a crvena trepcuca je za rezervu.
 
Odgovor na temu

markoart
Marko Stojilkovic
Nis

Član broj: 19446
Poruke: 168



Profil

icon Re: BRC europa plinski uredjaj sa senzorom na multi ventilu14.10.2007. u 04:58 - pre 200 meseci
kako se ulazi u taj mod?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: BRC europa plinski uredjaj sa senzorom na multi ventilu

[ Pregleda: 12017 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.