Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

hocu da pokrenem program(konekcija mob i komp) a windows instaler mi pravi zbrk

[es] :: Zaštita :: hocu da pokrenem program(konekcija mob i komp) a windows instaler mi pravi zbrk

[ Pregleda: 2781 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bmirayu
Beograd

Član broj: 61755
Poruke: 42
*.smin.itsisp.net.



Profil

icon hocu da pokrenem program(konekcija mob i komp) a windows instaler mi pravi zbrk18.10.2007. u 12:35 - pre 201 meseci
Svaki put kada hocu da pokrenem program MyPhone Explorer ( program za mobilini ), Program se ne pokrene ,pojavi se samo splash screen i tu se zamrzne a windows instaler se pokrene ,koji pokrene - DA POSTOJI NEKA FALINKA U AUTOCAD-U i trazi instalacioni cd-autocad,ja to uradim,tj ubacim cd ali se nista ne desava. Proverila sam Autocad radi normalno ali ovaj prog. nece.
Proverila sam sta je od procesa aktivno i buni me:
-akivan je windows instaler i to 2 kom : msiExec.exe i msiexec.exe (bas tako pise),i myphone ehplorer.


Kad ˝ubijem proces˝ MyPhone explorer windows instaler i dalje radi? Probala sam sa deinstalacijom,brisanjer registara,instalacijom ali nece. Proverila viruse - nema ih.
Molim za pomoc!

[Ovu poruku je menjao bmirayu dana 18.10.2007. u 19:38 GMT+1]
*Ako imas cekic, sve ti lici na ekser"
 
Odgovor na temu

bmirayu
Beograd

Član broj: 61755
Poruke: 42
*.smin.itsisp.net.



Profil

icon Re: hocu da pokrenem program(konekcija mob i komp) a windows instaler mi pravi zbrk19.10.2007. u 12:14 - pre 201 meseci
Da li nek zna BAR da li je do registara, virus...? da li se nekom desavalo nesto slicno? Ta dva programa nemaju veze jedan sa drugim, pre nije bilo problema, samo odjednom MyPhone explorer ne moze da se podigne.
*Ako imas cekic, sve ti lici na ekser"
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: hocu da pokrenem program(konekcija mob i komp) a windows instaler mi pravi zbrk

[ Pregleda: 2781 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.