Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iskljucen fiksni telefon

[es] :: Fiksna telefonija :: Iskljucen fiksni telefon

[ Pregleda: 19050 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

modus_ponens

Član broj: 75014
Poruke: 71
89.216.202.*



+2 Profil

icon Iskljucen fiksni telefon24.10.2007. u 17:39 - pre 200 meseci
Ja se unaprijed izvinjavam zbog jednog "glupljeg" pitanja... Pa ovako, danas mi iskljucise fiksni telefon, kad sam malo prelistao racune, vidio sam da mi se provukao neplaceni avgustovski. Kakva je procedura (osim naravno, placanja datog racuna) oko ponovnog ukljucenja? Placa li se kakav penal dodatno? Da li je dovoljno jednostavno da platim racun, pa me oni naknadno ukljuce, ili treba jos neki postupak da sprovedem?

Unaprijed hvala.

 
Odgovor na temu

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

Član broj: 77384
Poruke: 4624
84.1.226.*



+5 Profil

icon Re: Iskljucen fiksni telefon25.10.2007. u 16:44 - pre 200 meseci
Uplati zaostali racun i bice ti ukljucen. Ako neces da cekas da oni sami vide uplatu, odi sa iseckom o uplacenom racunu kod referenta za rezidencijalne korisnike u tvom gradu i telefon ce ti biti ukljucen za 15-20 minuta. Nema nikakvih posebnih penala za naknadno uklucenje (sem zatezne kamate na dug).
 
Odgovor na temu

NenadLOL

Član broj: 160534
Poruke: 10
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Iskljucen fiksni telefon26.10.2007. u 10:59 - pre 200 meseci
Citat:
buljko: Uplati zaostali racun i bice ti ukljucen. Ako neces da cekas da oni sami vide uplatu, odi sa iseckom o uplacenom racunu kod referenta za rezidencijalne korisnike u tvom gradu i telefon ce ti biti ukljucen za 15-20 minuta. Nema nikakvih posebnih penala za naknadno uklucenje (sem zatezne kamate na dug).



Ne bih se složio da nema posebnih penala. Postoji taksa za ponovno uključenje isključenog telefona, i to u iznosu od 88.20 dinara.
 
Odgovor na temu

modus_ponens

Član broj: 75014
Poruke: 71
89.216.202.*



+2 Profil

icon Re: Iskljucen fiksni telefon26.10.2007. u 15:32 - pre 200 meseci
Hvala na odgovorima.

Buduci da sam iz Beograda, gdje bih trebao otici, kako bi mi ponovo aktivirali broj? Gledao sam na sajtu ali nisam mogao da nadjem nista...
 
Odgovor na temu

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

Član broj: 77384
Poruke: 4624
84.1.226.*



+5 Profil

icon Re: Iskljucen fiksni telefon26.10.2007. u 15:40 - pre 200 meseci
Citat:
NenadLOL: Ne bih se složio da nema posebnih penala. Postoji taksa za ponovno uključenje isključenog telefona, i to u iznosu od 88.20 dinara.


U ovom slucaju, ako sam dobro razumeo, telefon je PRIVREMENO iskljucen zbog neplacanja racuna i tu je bitna razlika izmedju trajnog iskljucenja (gde se naplacuju troskovi ponovnog prikljucenja). Nema nikakve dodatne procedure, plati se zaostali racun i kada se uplata evidentira, telefon se ponovo ukljucuje. Nije potrebna nikakva dodatna intervencija izuzev ako se ne zeli ubrzati proces. Na svakom salteru ce Vam reci gde treba da se javite, da je uplacen kada je postavljeno pitanje, verovatno bi vec radio.
 
Odgovor na temu

modus_ponens

Član broj: 75014
Poruke: 71
89.216.202.*



+2 Profil

icon Re: Iskljucen fiksni telefon26.10.2007. u 17:08 - pre 200 meseci
Da, u pitanju je privremeno iskljucenje, tako mi kaze "sekretarica" kad podignem slusalicu. Juce sam uplatio zaostali racun, sacekacu koji dan, pa ako me ne ukljuce, reagovacu.

Pomalo gubi smisao da se stalno zahvaljujem, ipak - hvala jos jednom

Nadam se da nece biti potrebe da se ponovo javljam u okviru ove teme.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Iskljucen fiksni telefon

[ Pregleda: 19050 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.