Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Skinem 2 filma i za oba mi pokazuje neku gresku

[es] :: Windows aplikacije :: Skinem 2 filma i za oba mi pokazuje neku gresku

[ Pregleda: 2263 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rankulja
Aleksandar
Arandjelovac

Član broj: 155252
Poruke: 17
194.106.174.*



Profil

icon Skinem 2 filma i za oba mi pokazuje neku gresku01.11.2007. u 08:22 - pre 199 meseci
Skinem sa neta 2 filma. Jedan je "Crni gruja i kamen mudrosti" a drugi je "Sejtanov Ratnik". Obadva filma sam skinuo sa RapidShare-a, i obadva filma su imali oko 100megabajta memorije. Kada sam skinuo te filmove bili su u winrar formatu, kada odem na opciju "Extract here" krene ucitavanje i stigne do 20% i onda mi trazi

"insert a disc with this volume and press "OK" to try again or Press "Cancel" to break extraction"

Ja odem na cancel posto ne znam gde mi je zvuk jer kada udjem u jedan od ta dva filma samo ima ikonica winampa koju nemogu da pokrenem posto je u winrar formatu.

Kada odem na "cancel" i zatvori mi se prozor pojavi se novi prozor koji se zove "WinRAR: Diagnostic messages" u kome pise "! D:\MOJE STVARI\Sejtanov_Ratnik.part1.rar: CRC failed in Sejtanov Ratnik.avi. The file is corrupt"

Ko moze da mi pomogne u ovome!!!

Unapred hvala!!!

sale
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Skinem 2 filma i za oba mi pokazuje neku gresku01.11.2007. u 08:48 - pre 199 meseci
Ako na 20% traži da ubaciš sledeći deo, onda znači da si skinuo petinu, prvo skini još 4 dela pa raspakuj. Naročito zato što u imenu arhive stoji .part1.
 
Odgovor na temu

pospanooki

Član broj: 84140
Poruke: 92
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Skinem 2 filma i za oba mi pokazuje neku gresku03.11.2007. u 21:00 - pre 199 meseci
...da,najverovatnije si skinuo samo petinu filma ili sl,cudno je to da ceo film ima samo 100 mega...Pozz
pospanooki
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Skinem 2 filma i za oba mi pokazuje neku gresku

[ Pregleda: 2263 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.