Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Poklon za useljenje

elitemadzone.org :: MadZone :: Poklon za useljenje

Strane: 1 2

[ Pregleda: 18439 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Poklon za useljenje18.11.2007. u 16:08 - pre 200 meseci
Da, definitvno treba izbegavati poklone za dekoraciju stana (slike, lampe, lusteri).

Probaj da nađeš nešto lepo od kristala, npr. činiju, vazu, pepeljaru, komplet čaša za žestoka pića itd.
 
Odgovor na temu

slobodan1511
Beograd

Član broj: 19150
Poruke: 81
89.110.203.*



Profil

icon Re: Poklon za useljenje18.11.2007. u 20:25 - pre 200 meseci
Ja recimo mislim da nikad necu imati dovoljno casa staklenih za razlicita pica.. Case za crno vino, belo, za sampanjac, za viski, martini casa, shotovi za rakiju, za likere, za tekilu.. Ma izbor je toliki da ne mozes da omanes.. Znaci komplet casa od 6 kom je reda velicine oko 1000 din, case za vino npr... proizvodjac Bohemia daje najbolji kvalitet u toj klasi cena.. Imas u merkatoru, to znam.. idi baci pogled - izvuci casu, i neku slicnu koja nije Bohemia, i bice ti sve jasno.. Znaci izgledaju bruka case.. Ja bi odneo to i neki buket cveca za gazdaricu, eventualno flasa nekog finog vina, ako cene fino vino, ili neku zestinu za koju svi znaju - tipa flasa Dzeka.. Eto.. To je sve reda velicine 3000 din, sto je pristojan poklon.. A nema sanse da omanes.. Nikako slike, nikako deo namestaja (ja bi se ubio momentalno da mi neko kupi stalak za TV - skoro sam namestao stan, pa znam)...
ja sam za useljenje dobio neke tanjire lepe, neki kao ultra moderan tepih-krparu, sat, lampu i slicne stvari.. Case, naravno..


Pozdrav...
 
Odgovor na temu

rajco

rajco
Član broj: 19348
Poruke: 1020

Sajt: rajco.me/blog


+45 Profil

icon Re: Poklon za useljenje18.11.2007. u 20:36 - pre 200 meseci
Citat:
bakara: Mislim da je ventura u pravu, ne treba poklanjati slike.
lm, kada sam se ozenio dobio sam nekoliko komada i sve ih smatram za kic...

Naravno da je u pravu, jer za te pare nista drugo ne moze ni da kupi osim kicerice.
rajco.me/blog

 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
77.46.189.*



+363 Profil

icon Re: Poklon za useljenje18.11.2007. u 23:34 - pre 200 meseci
Nije tacno. Za 50-60 evra mozes uzeti mnogo vise od kicerice. Druga stvar je sto su u Beogradu slike po galerijama mnogo skuplje nego po unutrasnjosti. U banji Junakovic u Apatinu ove godien je odrzano bar 5-6 likovnih kolonija gde su nastupali poznati nasi slikari i prodavali su slike za oko 4000 i vise dinara.
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
198.202.202.*



+6455 Profil

icon Re: Poklon za useljenje19.11.2007. u 00:05 - pre 200 meseci
ne radi se o tome da li je slika skupa ili ne, vec o tome da ti kupovinom slike na poklon nekom nameces svoj ukus. A da nije sve sto je skupo ujedno i dobro, imas primer Thomasa Kinkade cije su slike extra skupe, a zesca kicerica
 
Odgovor na temu

Okmijun

Član broj: 44932
Poruke: 221
89.216.235.*



+11 Profil

icon Re: Poklon za useljenje19.11.2007. u 07:41 - pre 200 meseci
Ako vas vec ima 10, i svi dajete po 30-40€, odvojeno, sto se ne skupite i kupite ljudima nesto stvarno kvalitetno?
Tipa masina za susenje vesa (nemam pojma posto je, al u stanu treba ko leba, ako neces da ti se ceo stan pretvori u vesernicu)
ili masina za pranje sudova? Ili bilo sta drugo sto im stvarno treba?

 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Poklon za useljenje19.11.2007. u 08:24 - pre 200 meseci
Citat:
Okmijun: Ako vas vec ima 10, i svi dajete po 30-40€, odvojeno, sto se ne skupite i kupite ljudima nesto stvarno kvalitetno?
Tipa masina za susenje vesa (nemam pojma posto je, al u stanu treba ko leba, ako neces da ti se ceo stan pretvori u vesernicu)
ili masina za pranje sudova? Ili bilo sta drugo sto im stvarno treba?

Pa, vidis, upravo to je trebalo izbeci - sve ono sto ljudima treba oni su vec pokupovali, nije to bilo ono useljenje tipa ulaze u prazan stan pa nemaju nista. Kupio sam neki komplet, toster + elektricna cedilica za agrume, takve stvari jesu manje korisne ali bas zato ih ljudi obicno nemaju. Hvala svima na odgovorima.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

vujo032
VUJIC RADIVOJE
Danguba!
CACAK

vujo032
Član broj: 61918
Poruke: 154
*.duga-net.com.



+101 Profil

icon Re: Poklon za useljenje19.11.2007. u 11:39 - pre 200 meseci
Ranije je bilo u nekim trgovinama,daju ti neki lepi papir (ne modu da se setim kako se to zvalo),
gde piše koje je vrednosti,i onda kada im daš taj papir ( u koverti),oni odu u tu radnju i pazare nešto u vrednosti
navedenoj na tom papiru.
Mislim da se tome svako najviše obraduje jer onda uzme šta mu treba,a ako dobro stoji sa radnicima u toj
firmi može i da zameni za lovu.
Znači to je kao keš,ali lepše,a kešu se ljudi najviše obraduju.

Kad bi mladost znala, kad bi starost mogla...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Poklon za useljenje

Strane: 1 2

[ Pregleda: 18439 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.