Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

dvojno drzavljanstvo

[es] :: Vodič za emigraciju :: dvojno drzavljanstvo

[ Pregleda: 2427 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

p_aldin
Aldin Prutina
student, programer
Sarajevo

Član broj: 161589
Poruke: 10
*.PPTP-196-SA.GlobalNET.ba.



Profil

icon dvojno drzavljanstvo23.11.2007. u 15:07 - pre 199 meseci
da li ima neka mogucnost da ja kao drzavljdanin BIH dobijem dvojno drzavljanstvo, npr, njemacka, spanija ili UK

trenutno studiram, cuo sam prije 2-4 godine od nekog da oni primaju rado obrazovanu omladinu pogotovo ako je IT u pitanju, pa sam kontao da bi mogao naci tamo neki mini posao dovoljan da prezivim i da nastavim studije, naravno od magistra pa mozda i doktora i svasta nesta, bar znam da bi veca titula kombinovana sa dobrim poznavanjem materije donjela dobar profit. Jedino sto se rastavim od familije i rodnog grada al mislim da bi se i na to navikao... ovo kazem najvise zbog toga sto ne znam kako ce biti stanje kroz 2-3 godine kad zavrsim fax.

ako ko ima bilo kakvih info ili nesta fino bi bilo znati... ovo planiram, jer u njemackoj imam tomu rodbine, u spaniji imam neke prijatelje(cistokrvne spanjiolce), u UK ne znam nikog, al nije ni to problem ak znas jezik...

eh sad, znam ja svaki jezik pomalo, logicno, engleski mi je na mnogo vecem nivou, ali bi takodje presao u napredno ucenje odredjenog jezika, samo moram znat nacin izlaska iz zemlje
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: dvojno drzavljanstvo

[ Pregleda: 2427 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.