Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Username korisnika koji je usao na stranicu zasticenu sa .htpasswd

[es] :: PHP :: Username korisnika koji je usao na stranicu zasticenu sa .htpasswd

[ Pregleda: 2538 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

AstroDule
Dule Astro
Programer
Beograd

Član broj: 78877
Poruke: 244
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.dusanpopovic.com


+6 Profil

icon Username korisnika koji je usao na stranicu zasticenu sa .htpasswd27.11.2007. u 11:53 - pre 199 meseci
Na sajtu imam zasticen folder u koji se ulazi sa username i passwordom (.htaccess i .htpasswd).
Kako da nekoj strani koja se nalazi u tom zasticenom folderu napisem : Dobrodosao USERNAME !

$username=???? ;
echo "Dobrodosao $username";
Nisam ja onaj Astrodule sto se pojavljuje na TV. "Astro" je od astronom, a ne od astrolog.
www.dusanpopovic.com
 
Odgovor na temu

japan

Član broj: 34328
Poruke: 480
*.BVCOM.NET.



+13 Profil

icon Re: Username korisnika koji je usao na stranicu zasticenu sa .htpasswd27.11.2007. u 12:05 - pre 199 meseci
http://www.php.net/features.http-auth
 
Odgovor na temu

AstroDule
Dule Astro
Programer
Beograd

Član broj: 78877
Poruke: 244
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.dusanpopovic.com


+6 Profil

icon Re: Username korisnika koji je usao na stranicu zasticenu sa .htpasswd27.11.2007. u 13:30 - pre 199 meseci
Kada stavim taj skript na vrh stranice, ne prihvata mi sifru koja se nalazi u .passwd fajlu, vec me iznova pita za username i sifru.

Kako to da resim?


Nisam ja onaj Astrodule sto se pojavljuje na TV. "Astro" je od astronom, a ne od astrolog.
www.dusanpopovic.com
 
Odgovor na temu

Braffe

Član broj: 163803
Poruke: 8
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Username korisnika koji je usao na stranicu zasticenu sa .htpasswd27.11.2007. u 18:17 - pre 199 meseci
echo "Dobrodosao " . $_SERVER['REMOTE_USER'];
 
Odgovor na temu

AstroDule
Dule Astro
Programer
Beograd

Član broj: 78877
Poruke: 244
*.ptt.yu.

Sajt: www.dusanpopovic.com


+6 Profil

icon Re: Username korisnika koji je usao na stranicu zasticenu sa .htpasswd27.11.2007. u 20:56 - pre 199 meseci
$_SERVER['REMOTE_USER'] mi ne vraca nista !

sajt stoji na veratu, da li ima veze sa njihovm podesavanjima?
Nisam ja onaj Astrodule sto se pojavljuje na TV. "Astro" je od astronom, a ne od astrolog.
www.dusanpopovic.com
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Username korisnika koji je usao na stranicu zasticenu sa .htpasswd

[ Pregleda: 2538 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.