Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Word] Kursor posle 5min rada, pocinje sam da menja mesta?!

[es] :: Office :: Word :: [Word] Kursor posle 5min rada, pocinje sam da menja mesta?!

[ Pregleda: 3259 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

trabl
Ivan Tanaskovic
AdHoc.rs
Beograd

Član broj: 41448
Poruke: 341
*.adsl.beocity.net.

Sajt: www.clubbing.rs


Profil

icon [Word] Kursor posle 5min rada, pocinje sam da menja mesta?!04.12.2007. u 02:05 - pre 198 meseci
Cao narode,
Nadam se da neko ima resenje/ objasnjenje za ovo "ponasalje" kursora. Imam laptop FS v2030 i u Wordu mi stalno kada kucam malo duze, kao da se zainati comp pocinje kursor da "leti". Tako da npr kada ovde kucam poruku, odjednom se sam (?!) vrati na pocetak poruke, ili kad kad u sredinu?!

Nije mi jasno!? Why?
Clubbing.rs kreativan konkurs: Ko kaže da se kreativnost ne isplati?
 
Odgovor na temu

Gix_
Milenkovic
Lyon (France)

Član broj: 113036
Poruke: 185
*.w90-42.abo.wanadoo.fr.



Profil

icon Re: [Word] Kursor posle 5min rada, pocinje sam da menja mesta?!04.12.2007. u 13:08 - pre 198 meseci
Re,
Kazes ovako "u Wordu mi stalno kada kucam malo duze"
zatim "Tako da npr kada ovde kucam poruku"
akotise desava u oba slucaja onda nema veze sa Wordom ves verovatno tvoj PC ima neki mali problem.

Pozdrav
Nepostoje idiotska pitanja, samo idioti ne postavljaju pitanje !!!
 
Odgovor na temu

trabl
Ivan Tanaskovic
AdHoc.rs
Beograd

Član broj: 41448
Poruke: 341
*.adsl.beocity.net.

Sajt: www.clubbing.rs


Profil

icon Re: [Word] Kursor posle 5min rada, pocinje sam da menja mesta?!04.12.2007. u 19:02 - pre 198 meseci
Nema pravila. Vise se desava kada kucam "na duze staze, ali nije mi jasno zasto?

Znaci, reinstall ce da padne... ali cu definitivno da probam samo sa Word reinstallom :D
Clubbing.rs kreativan konkurs: Ko kaže da se kreativnost ne isplati?
 
Odgovor na temu

Jpeca
Predrag Jovanović
poslovni analitičar
Gowi
Pančevo

Moderator
Član broj: 25683
Poruke: 2267
*.bisinter.net.

Sajt: www.gowi.rs


+109 Profil

icon Re: [Word] Kursor posle 5min rada, pocinje sam da menja mesta?!04.12.2007. u 19:47 - pre 198 meseci
Ja bih pre reinstalcije probao sa drugom tastaturom ili eventualno mišem, ako se dešava i van Worda.
Nije to loše Rembrante, samo što ne bi dodao još malo boje?
 
Odgovor na temu

Stefan Jocic
System Administrator

Član broj: 177868
Poruke: 1299
79.101.78.*

ICQ: 409508405


+27 Profil

icon Re: [Word] Kursor posle 5min rada, pocinje sam da menja mesta?!13.07.2008. u 01:17 - pre 191 meseci
Citat:
Jpeca: Ja bih pre reinstalcije probao sa drugom tastaturom ili eventualno mišem, ako se dešava i van Worda.

U pravu si Jpeca.Kod mene se slicna situacija dogadjala ,kada sam kucao na staroj tastaturi karakteri su bili izmenjeni pritisnem taster A,a pojavi se na monitor U itd.

Kao sto kaze Jpeca probaj sa drugim misem ili tastaturom,cim ti se to desava i u Word i ovde na forumu onda sigurno nije Word.Kakve veze ima Word sa forum skriptom ES-a!
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Word :: [Word] Kursor posle 5min rada, pocinje sam da menja mesta?!

[ Pregleda: 3259 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.