Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Postpaid kontrola potrošnje -- kako se snalazite?

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Postpaid kontrola potrošnje -- kako se snalazite?

[ Pregleda: 3360 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Postpaid kontrola potrošnje -- kako se snalazite?04.12.2007. u 05:34 - pre 198 meseci
Kako se snalazite sa kontrolom potrošnje u postpejdu, jer imate samo "trenutno zaduženje" koje zbraja SVE (incl. međunar pozive, poruke medijima, humanitarne telefone... sve!). Kako znate da li ste blizu limita sa minutima ili porukama? (Za one kojima je bitno.)

Po setovanju brojača u telefonu? Dosta me zanimaju vaša iskustva! Postoji li neka Java aplikacija (za Sony Ericsson) koja bi mogla da pomogne u ovom "kratkom periodu" dok ne krene novi informacioni sistem?
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
77.46.219.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Postpaid kontrola potrošnje -- kako se snalazite?04.12.2007. u 09:14 - pre 198 meseci
Prenesi 125, Telefon Nokia 6680:

Aplikacija Log, svakog poslednjeg dana u mesecu ide reset counter-a, i gledam dok u Dialed ne predjem 2h 5min, ako zovem korisnicki, ili neki medjunarodni poziv, zapamtim odprilike u zbiru kolko je to minuta, tako da nemam bas naj precizniju evidenciju al u 5min gore dole imam. Plus mi je jos iz Avgusta kad sam koristio poklon Vip-a ostalo jos nesto preko 100 minuta i 120 poruka, koje mi sad dobro dodju ako malo prekoracim kvotu. Imam izmedju 100 i 140minuta mesecno zavisi... Ali za sad nisam platio ni jedan minut preko uracunatih...

Za SMS imam lepo sent folder u telefonu, pa pogledam kolko poruka sam poslao od pocetka meseca, i tacno znam kolko ih imam jos...
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Gayo

Član broj: 138840
Poruke: 178
89.216.197.*



+1 Profil

icon Re: Postpaid kontrola potrošnje -- kako se snalazite?05.12.2007. u 09:27 - pre 198 meseci
Prenesi paket, interni brojac minuta i poruka u telefonu. Sms u inostranstvo saljem preko neta, pozivi u inostranstvo voip.
 
Odgovor na temu

zoxy
Novi Sad

Član broj: 3781
Poruke: 176
*.metrohive.net.



Profil

icon Re: Postpaid kontrola potrošnje -- kako se snalazite?11.12.2007. u 08:27 - pre 198 meseci
Obecjali su na telenor forumu da cje biti provera preostalih minuta do kaja 2007-me :)
Mada tamo jako mnogo lazhu....ali eto ostaje nam da se nadamo :)
wireless je tuga golema puche veza a rezerve nema.....
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Postpaid kontrola potrošnje -- kako se snalazite?

[ Pregleda: 3360 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.