Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prikazuje mi samo bele strane umesto sadrzaja, a radilo je normalno

[es] :: PHP :: Prikazuje mi samo bele strane umesto sadrzaja, a radilo je normalno

[ Pregleda: 5500 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dejan Dejann
Dejan Djordjevic

Član broj: 120677
Poruke: 19
*.adsl-4.sezampro.yu.



Profil

icon Prikazuje mi samo bele strane umesto sadrzaja, a radilo je normalno14.12.2007. u 09:55 - pre 197 meseci
Pozdrav,

Ne znam uopste kako se dogodio ovaj problem. Sajt je do sada radio normalno (oko 2 meseca) ali od pre 2 dana prikazuje samo bele strane i nista vise.

Znaci, radjene su tako da preko include funkcije ucitavaju oko 15 externih .php fajlova. Sve je radilo normalno, sajt je bio brz itd.. ali onda se pojavio ovaj problem i sada samo bele strane. Hteo bih da napomenem da je sajtu zadnjih dana skocila poseta na oko 200. Neke druge obicne .html strane ucitava normalno. Na ovim php stranama prikaze kao title tag samo adresu sajta i favicon ucita ponekad.

Znate li u cemu je problem, hitno mi je.

Hvala vam unapred
 
Odgovor na temu

dakipro
Dalibor Jovic
Web Developer
Bergen, Norway

Moderator
Član broj: 31848
Poruke: 1792
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: norway.dakipro.com


+190 Profil

icon Re: Prikazuje mi samo bele strane umesto sadrzaja, a radilo je normalno14.12.2007. u 10:14 - pre 197 meseci
Kao i uvek kad neznas sta se desava, ukljucis error_reporting i vidis sta ce php da kaze... verovatno je hosting updatovao neki server, pa ti sad nesto ne radi bas kao sto je radelo pre.
 
Odgovor na temu

Dejan Dejann
Dejan Djordjevic

Član broj: 120677
Poruke: 19
*.adsl-4.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Prikazuje mi samo bele strane umesto sadrzaja, a radilo je normalno14.12.2007. u 10:21 - pre 197 meseci
Hvala ti mnogo, i ja sam mislio da je nesto slicno. Jel mozes samo da mi kazes kako se ukljucuje error_reporting :) Nisam bas neki znalac,
 
Odgovor na temu

Miroslav Ćurčić
ex mVeliki
Novi Sad

Član broj: 19034
Poruke: 1118
*.adsl.beotel.net.



+19 Profil

icon Re: Prikazuje mi samo bele strane umesto sadrzaja, a radilo je normalno14.12.2007. u 10:36 - pre 197 meseci
Otkucaš na Guglu error_reporting i uđi u prvi link.
"The quieter you become, the more you are able to hear."
Blog | PowerCMS
 
Odgovor na temu

Dejan Dejann
Dejan Djordjevic

Član broj: 120677
Poruke: 19
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Prikazuje mi samo bele strane umesto sadrzaja, a radilo je normalno14.12.2007. u 10:55 - pre 197 meseci
Evo sad sam nesto pokusavao sa reportingom, kako i pise tamo na PHP sajtu ali nista se ne menja, niti prikazuje bilo kakvu gresku, i dalje je belo.

Ili sam ja pogresno napisao. Sta treba da se stavi za reporting, molim vas, stvarno mi je hitno a ovo sto sam pokusavao nece.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6274

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Prikazuje mi samo bele strane umesto sadrzaja, a radilo je normalno14.12.2007. u 10:58 - pre 197 meseci
Proveri da li neki od php ima UTF kod kaoprva dva bajta. Ako si nesto editovao recimo noutpadom pa je on shvatio da je sadrzaj UTF, upisao je taj kod, aon cesto izaziva bas to sto se tebi desava.

 
Odgovor na temu

Dejan Dejann
Dejan Djordjevic

Član broj: 120677
Poruke: 19
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Prikazuje mi samo bele strane umesto sadrzaja, a radilo je normalno14.12.2007. u 11:04 - pre 197 meseci
Problem mi je u tome sto nisam nista menjao, sve je super radilo, a onda sinoc kada sam kao hteo da pogledam sajt, belo, nema nista :(

Ne razumem ovaj error-reporting, sta sa tim kodom treba da se radi ?
 
Odgovor na temu

dakipro
Dalibor Jovic
Web Developer
Bergen, Norway

Moderator
Član broj: 31848
Poruke: 1792
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: norway.dakipro.com


+190 Profil

icon Re: Prikazuje mi samo bele strane umesto sadrzaja, a radilo je normalno14.12.2007. u 11:33 - pre 197 meseci
Na pocetku php fajla koji pozivas, ukucas deo koda sa linka koji si gledao, ali verovatno nisi procitao lepo.

Code:

// Report all PHP errors (bitwise 63 may be used in PHP 3)
error_reporting(E_ALL);

 
Odgovor na temu

Dejan Dejann
Dejan Djordjevic

Član broj: 120677
Poruke: 19
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Prikazuje mi samo bele strane umesto sadrzaja, a radilo je normalno14.12.2007. u 11:42 - pre 197 meseci
Opet prikazuje isto :( Pokusavao sam i sa dodavanjem koda na prvi fajl koji ucitava, i na sve, ali nista.

Jel mozda verovatno ono sto si rekao u prvoj poruci, da je hosting provajder nesto menjao pa sad ne radi. Nista nisam dirao, samo od jednom je pocelo tako da se gubi. Pitacu ih.

Ja u kod index.php ucitavam nekoliko fajlova na ovaj nacin:

Code:

<?php
include ('http://sajt.com/fajl.php') ;
?>


[Ovu poruku je menjao Dejan Dejann dana 14.12.2007. u 13:19 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Man-Wolf
Mihailo Joksimovic
Beograd

Član broj: 17016
Poruke: 873
*.eunet.yu.



+13 Profil

icon Re: Prikazuje mi samo bele strane umesto sadrzaja, a radilo je normalno14.12.2007. u 13:32 - pre 197 meseci
Mozda glupa konstatacija, ali ajd:

Ako su ti skripte koje include-ujes, na istom mestu gde i index.php ( pretpostavljam da ti je to glavna stranica, sa koje vrsis include ), onda ti ne treba:

Code:

include ('http://sajt.com/.....");

Vec samo:

include ('ime-skripte.php');


Probaj za pocetak to da promenis.

2. Pogledaj manual za error reporting: http://www.php.net/manual/en/function.error-reporting.php

 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Prikazuje mi samo bele strane umesto sadrzaja, a radilo je normalno

[ Pregleda: 5500 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.