Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Radiologija u USA

[es] :: Vodič za emigraciju :: Radiologija u USA

[ Pregleda: 2720 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

delija_sever031

Član broj: 72551
Poruke: 836
213.244.209.*



+595 Profil

icon Radiologija u USA17.12.2007. u 17:57 - pre 198 meseci
Posto sad na nasoj Visoj medicinskoj ce se dobijati nove diplome interesuje me kakve su sanse za odlazak u USA i nastavak masters studija u USA,jel se priznaje ta diploma za nastavak studija,koliko znam potrebno je neko licenciranje ali diploma se bez razlike ispita priznaje i da li je moguce da sa ovom bachelor paralelno radim i studiram dalje?
Ili ima mozda neka druga zemlja kao bolja solucija po ovom pitanju:)
 
Odgovor na temu

delija_sever031

Član broj: 72551
Poruke: 836
77.46.184.*



+595 Profil

icon Re: Radiologija u USA14.01.2008. u 01:10 - pre 198 meseci
Kod nas je sad kao taj bolonjski sistem uveden s tim da smo mi prva generacija pa sad kako ce to izgledati i sta ne znam ni ja,uglavnom posle 3 standardne godine treba da bude(a posto je tek u povoju nece biti odmah i ko zna kad ce poceti) dalja specijalizacija u vidu mastersa 4. i 5. godina.E sad mene interesuje kakve su meni sanse da posle 3. godine nastavim dalje skolovanje u USA ili eventualno Becu ili ako ima neka povoljnija solucija sto se tice drzave ili priznavanja ove 3 godisnje diplome jer znam da ameri dosta filozofiraju za verifikaciju ovih evropskih skola i ostalo.Pojma nemam o tim stvarima ali me interesuje kakve opcije postoje ako neko zna i kakve su sanse za neku stipendiju jer bez nekih finansija,ili stipendije ili da mi dozvole da radim sa ovom 3 godisnjom pa da tako placam skolu sve to mogu da zaboravim
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Radiologija u USA

[ Pregleda: 2720 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.