Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kazna za parkiranje

elitemadzone.org :: MadZone :: Kazna za parkiranje

Strane: 1 2

[ Pregleda: 14334 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Majstor Duja
Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Kazna za parkiranje21.12.2007. u 17:47 - pre 198 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Inace, ne znam kako je za Srbiju, ali u nekim drugim zemljama postoji jedna gadna stvar koja se zove poverenje sluzbenom licu - polazi se od pretpostavke da sluzbeno lice nema nikakav razlog da laze, pa mu se a-priori veruje ;-) Tako, recimo, u USA ili u DE ne mozes da cujes da se neko raspravlja sa pandurskim misljenjem na sudu kada su u pitanju saobracajne kazne, jer ce biti izbacen iz sudnice od strane sudije pravo u tvorza ;-)



Jaooo, Ivane, ne! Ne bace ga odma` u zatvor, nego ga prvo izbatinaju tu pred porotom da mu daju do znanja kao i svim prisutnima sta im sledi ako
se usprotive sluzbenom licu....:-)))
Pa, sta mislis sto su u SAD, EU instalirane one silne kamere na sluzbenim automobilima, slika se sve i svasta....
To se svojevremeno u komunizmu verovalo a-priori OSL-u, sada je stvar bitno drugacija - bar na papiru.
Uostalom, zato sam i poceo onu temu "prekrsaji policije", lepo u zalbi prilozis slike kako i oni krse zakon, statisticki to moze onda da radi i
policajac koji te je i kaznio, i to je to, vise se ne veruje osl-u....
Advokatu uopste nije problem da to izvede na sudu, citao sam jedan takav predmet!

Citat:

Na svu srecu, posto je Srbija korumpirana zemlja gde se zna da krade svako ko moze, moze se i igrati sa tim fotografijama i pricama o menjanju digitalnih informacija na foto-aparatu, posto se ni sluzbenom licu ne veruje hehehe :)


Gde god da postoji ljudski faktor (a to je 99% situacija) otvara se prostor za malverzaciju a na tebi je da dokazes ko je u pravu...
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Kazna za parkiranje21.12.2007. u 23:28 - pre 198 meseci
Sto se tice parkinga ja ga redovno placam, ali stvar je u tome, sto ti parking mesto naplacuju na mestima gde ustvari nepostoji parking vec samo nasut sljunkom trotoar!
Bar je u kragujevcu ogroman problem, sto nepostoji ni jedna javna garaza, a u gradu sve vise i vise kola na ulicama...

A ovo za verovanje sluzbenom licu, mozda jeste po zakonu, al je sigurno protiv ustavno, tako da je to onda sve relativna stvar...
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kazna za parkiranje

Strane: 1 2

[ Pregleda: 14334 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.