Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Logitech Wave Keyboard i problem sa ZOOM tasterima....

[es] :: Ostali hardver :: Logitech Wave Keyboard i problem sa ZOOM tasterima....

[ Pregleda: 2473 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Danko_C
Sabac-NSad

Član broj: 24156
Poruke: 181
*.vdial.verat.net.



+2 Profil

icon Logitech Wave Keyboard i problem sa ZOOM tasterima....27.12.2007. u 15:56 - pre 198 meseci
Pozz,

Logitech Wave tastatura - fenimenalna ergonomija, mnostvo funkcijskih tastera koji se
nezavisno mogu podesavati... Izuzetna stabilnost u radu.

Ime je dobila kao Wave (talas) pošto je gornja površina stilizovana u oblik talasa. Vrh se nalazi na sredini kod tastera Y,
a onda se na levo i desno tasteri bukvalno razlivaju formirajući blago zatalasanu površinu. Ono što je vrlo zanimljivo je
da su svi tastari zadržali svoju veličinu i međusobni razmak, što znači da će navikavanje trajati vrlo kratko. Ono što jeste
drugačije je visina pojedinih tastera koja je neznatno izmenjena, a u odnosu na standardnu tastaturu čiji su tasteri po
horizontali u istoj ravni, kod Wave-a su krajevi blago izvijeni na gore, u obliku slova U.
Donji deo tastature na koji naležu šake je napravljen tako da je presvučen mekanim materijalom koji je takve teksture
da izuzetno prija na dodir. Ovaj deo igra vrlo bitnu ulogu u ergonomiji. Nagib tastature se može podešavati, i to na
0, 4 ili 8 stepeni u odnosu na ravan stola.

Jedina stvar koja me malo iritira je YU raspored tastera...tesko se naviknuti na taj raspored. Rado bih je menjao istu tastaturu ali sa US tasterima.

Sa najnovijim softverom za podesavanje mnostva tastera sve radi odlicno i bez greske osim ZOOM tastera. Jednostavno,
oni ne reaguju ni na jednu komandu, mada, kako pise, tasteri su namenjeni za funkcije Zoom In/Out slika i dokumenata, scroll-ovanje i Flip 3D funkcije.
Nisam siguran, mozda ovi tasteri reaguju samo kada se koristi Vista (ja koristim XP).
Svi ostali tasteri rade perfektno sto kod nekih drugih modela koje sam koristio to nije bio slucaj.

Da li je neko imao slican "problem" sa ZOOM tasterima?

 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Logitech Wave Keyboard i problem sa ZOOM tasterima....

[ Pregleda: 2473 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.