Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iznajmljivanje stana u Beogradu

elitemadzone.org :: MadZone :: Iznajmljivanje stana u Beogradu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 37972 | Odgovora: 32 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nigerijac

Član broj: 138959
Poruke: 34
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Iznajmljivanje stana u Beogradu28.12.2007. u 08:16 - pre 197 meseci
Molim da mi neko ko zna za neke pouzdane agencije da njihov broj telefona.Ovi iz Halooglasa sve neki lopovi prvo se uclanis pa onda kao nema taj stan,ti me ne interesuju.
 
Odgovor na temu

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.eunet.yu.



+3 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu28.12.2007. u 09:12 - pre 197 meseci
U Halo oglasima ima (vrlo retko) i oglasa u kojima pise da je bez posrednika.
Jedan moj drug se prijavio u jednoj agenciji (mogu na PP da ti posaljem koja je u pitanju), preko kojih je za 4 dana nasao stan.

Dobijaju ponude, neki delovi grada su zeznuti, ali moze da se nadje.

Poz,
Sale
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
Odgovor na temu

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
*.wig.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu28.12.2007. u 10:35 - pre 197 meseci
Napisao sam vec jednom foru koju mi je prodala drugarica. Zaokruzi oglase koji ti se cine zanimljivim,i zovi oko 20.30h. Ko se javi, znaci da izdaje stan bez posrednika. Ako se javi fax, telefonska sekretarica, ili mobilni nije dostupan, znaci da si zvao agenciju. Prosto.
Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
89.216.231.*



+52 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu28.12.2007. u 10:56 - pre 197 meseci
Prosto, ali ne i pouzdano.

Spas je u agencijama koje svoje usluge naplaćuju isključivo po realizaciji, obično u visini polovine ili cele mesečne kirije.
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu28.12.2007. u 11:29 - pre 197 meseci
Sve ozbiljnije agencije imaju sajt. Ukucaj na googlu "izdavanje stanova beograd" i dobices spisak sajtova. Izaberi neki koji je redovno azuriran
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Predrag Glumac
Luxembourg

Predrag Glumac
Član broj: 167588
Poruke: 127
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu28.12.2007. u 15:27 - pre 197 meseci
@dexxx: ne mora biti, namazani su oni ! Dosta takvih kvazi agencija su zapravo homeoffice. Ja sam pre mesec dana izdavao stan u Bg, i pored bandera okacio sam oglasi i u Halooglasima. Pazi kada me par "agencija" zvalo posle pola 11 uvece u subotu i nedelju !! Kako sam ja shvatio to je one man company: bezicni telefon & oglasi - lista oglase, okrece stanodavce, pravi spisak i to onda nudi nekom nesretniku, a da nije ni mrdnuo dupe sa stolice, niti pogledao sta kobajagi izdaje.
Najsigurnije je uopste ne ici preko agencije
 
Odgovor na temu

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.eunet.yu.



+3 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu28.12.2007. u 17:16 - pre 197 meseci
Idu i mnogo dalje od toga (agencije).
Posto sam isto zvao nekoliko telefona, desavalo se sledece:

Telefon dobijem od agencije (njihova dnevna ponuda).
Ja okrenem tel, a sa one strane zice mi se zale kako uopste nisu dali stan agenciji, nego su dali privatan oglas - a agencija ga 'pokupila' i nudi kao svoj.

Tako da vas (koji trazite) ne zacudi da vise agencija ima stanove u ponudi, a u stvari nisu njihova ponuda ;-)

Poz,
Sale
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu29.12.2007. u 15:51 - pre 197 meseci
To rade agencije koje rade na "ugovor" ili clanarinu" - uzimaju pare unapred za stanove koji ne postoje. Iskljucivo radite sa agencijama koje rade po realizovanom poslu, one nemaju nacina da prevare jer usluge naplacuju po obavljenom poslu tj. kad vec uzmete stan.

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 31.12.2007. u 11:33 GMT+1]
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Nigerijac

Član broj: 138959
Poruke: 34
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu31.12.2007. u 10:00 - pre 197 meseci
Pogledao sam sta agencije nude,ima svasta ali izgleda da ciljaju na onu klijantelu sto ima dosta para(ja nisam jedan od tih).Tipa ono 400evra za jednosoban stancic mislim da je to malo nerealno.
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.cpe.vektor.net.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu31.12.2007. u 10:23 - pre 197 meseci
Nije neralno, to je Beograd 2007/2008 :( Prost zakon ponude i potraznje... jednosobni stanovi su najskuplji, jer su najtrazeniji i jos ako gledas neki dobru lokaciju (tipa novi beograd, etc.), 400e je nazalost vrlo moguce...

@all:
Ja ne znam sta vi imate protiv agencija. Nakon prvog filtera, koji je vrlo lagan (tzv. odvajanje zita od kukolja), imacete par normalnih, pravih agencija ispred sebe koje ce vam zaista pomoci da nadjete stan. Ja sam u proteklih 2-3 godine rentao jedno 4 stana (sto za posao, sto za sebe, seljakao sam se) i nikad nisam imao neprijatno iskustvo sa agencijom. Kazem tacno sta hocu - koji deo grada, koja kvadratura, dam filtere (kablovska, CG, etc etc), i oni odrade ceo posao... zivkaju me cim se pojavi stan koji odgovara mojim kriterijumima, pogledamo par najboljih kandidata i to je to... Itekako vredi onih 150-200 evra koje uzmu kao 50% prve kirije...

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 31.12.2007. u 11:33 GMT+1]
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.203.*



+471 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu31.12.2007. u 10:59 - pre 197 meseci
Ja dvosoban stan na Vračaru ( najprometnija ulica u gradu ), prvi sprat, centralno, ogromna terasa, kablovska, dve tel. linije.. izdajem za 350€.
Jesam budala ili šta?
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.cpe.vektor.net.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu31.12.2007. u 11:57 - pre 197 meseci
Pa i nisi... Ja mislim da Nbgd ima najjacu cenu u gradu trenutno, i tu moze da se opusteno zatekne jednosoban stan koji kosta 400e. A generalno, jednosobni i dvosobni stanovi su se praktocno dosli do iste cene... Za isti takav stan da je jednosoban, mogao bi da trazis recimo 20 evra manje :)

Tvoj stan je realno interesantan firmama/agencijama koje puno rade sa komintentima (najuzi centar, 2 telefona, niska spratnost), i mozda bi mogao bolju cenu da izvuces ako se fokusiras na takav tip zakupca. Ja licno u zivotu ne bih ziveo na takvoj lokaciji :)
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8304
*.3dnet.co.yu.



+1340 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu31.12.2007. u 12:00 - pre 197 meseci
Zavisi koji deo Novog Beograda i kakav je stan, ali nema šanse da je ceo Novi Beograd skup.

Kod Jugoslavije, što je jedan od boljih delova, može da se nađe trosoban prazan za 400e.
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu31.12.2007. u 15:55 - pre 197 meseci
Ukratko:
Ukoliko je stan kod Arene na NBG-u cene su sulude, prazan sam izdao za 400 eura, 38m2, jednosoban... Jeftiniji su blokovi i Zemun, u blokovima moze da se nadje namestenih OK 2.0 pa cak i 2.5 sobnih stanova (zavisi od spratnosti) za 300 Eura, Zemun oko 300 Eura sa odvojenom spavacom sobom namesteni... A sto se tice centra, trenutno su jace cene na NBG-u siri pojas oko Arene i Hotela YU, nego stanovi u centru.
Ispod 200 eura NE MOZE da se nadje stan u Beogradu, bilo koje strukture, na bilo kojoj lokaciji a da bude namesten i u normalnoj zgradi sa CG. I za 200 su jako retki ali desi se... (ovo pricam iz 5-ogodisnjeg iskustva sa izdavanjem stanova)
Dosta toga zavisi od kvaliteta samog stan i zgrade
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.204.*



+471 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu31.12.2007. u 16:37 - pre 197 meseci
Kad je bio Sloba na vlasti, za svoj stan sam komotno mogao da dobijem 800 maraka, i to da budem nezadovoljan. Danas ga izdajem za 350€, što mu dođe oko 680 maraka. A uporedite današnje cene sa cenama iz neke 97/98. Sećam se, tada je kafa u Njegoševoj bila 40 dinara, ili jednu marku, danas je 100-150.
Koji paradoks.

Citat:
Tvoj stan je realno interesantan firmama/agencijama koje puno rade sa komintentima

he he ;)


Citat:
Ja licno u zivotu ne bih ziveo na takvoj lokaciji :)

To svi kažu, a eto ja hoću da crknem kad se stan ne zatrese od prolaska tramvaja i kad im ne čujem zvonce, nisam živ.
Navike su čudo.
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu31.12.2007. u 17:09 - pre 197 meseci
Citat:
etjen:
Ukoliko je stan kod Arene na NBG-u cene su sulude, prazan sam izdao za 400 eura, 38m2, jednosoban...

Ja za svoj office rentam stan kod Arene (P.Solidarnosti) prazan 55m2 za 400 eura :) Ko sto rekoh... supply and demand, jednosobni i dvosobni su skoro izjednaceni sa cenama...
Citat:
etjen:
A sto se tice centra, trenutno su jace cene na NBG-u siri pojas oko Arene i Hotela YU, nego stanovi u centru.

NBgd je postao centar beograda :) okolina Arene, Hotel YU, novi Merkator, pojas oko Hajata i SC-a su ja mislim najskuplji delovi grada.
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.204.*



+471 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu31.12.2007. u 17:17 - pre 197 meseci
Pametno si uradio ( dobro, ja sam ipak za centar ), a sećaš se kada su pojedinci na temi o outsoursingu računali za poslovni prostor na toj lokaciji, 2000€.
;)
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu31.12.2007. u 17:28 - pre 197 meseci
Arena je sad stvar prestiza, nista vise... Jos ako je nova zgrada, pfiiii....
Imao sam u ponudi dosta stanova na toj lokaciji, cak i garsonjere idu po ceni od 400. Jeftiniji su stanovi u starim zgradama tu. Izdao sam jedan stan, na primer, koji gleda na Arenu, renoviran kompletno, 2.5-soban, na V spratu sa 2 tel linije, prazan sa opremljenom kuhinjom za 3x450 Eura, ali u staroj zgradi. Kao sto vec rekoh, puno zavisi od zgrade do zgrade.

Meni je ipak jako zanimljivo sto ljudi bez problema daju po 400, 500 eura za male stanove kod Arene, vrlo brzo se izdaju... Prestiz je cudo... Jos ako budu dolazile vece strane firme na tu lokaciju (kako se predvidja), odose cene mnooogo vise, frka ce biti za stanovima na toj lokaciji mnogo vise nego sad, u stvari u celom NBG-u
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu01.01.2008. u 18:43 - pre 197 meseci
Citat:
žutokljunac: Pametno si uradio ( dobro, ja sam ipak za centar ), a sećaš se kada su pojedinci na temi o outsoursingu računali za poslovni prostor na toj lokaciji, 2000€.
;)

Centar je jako nezgodan zbog parkiranja... A sto se tice 2K € za tu lokaciju, mislim ... :))

Citat:
etjen: Arena je sad stvar prestiza, nista vise... Jos ako je nova zgrada, pfiiii....

Gle, sve zavisi kako posmatras. Ja recimo ne radim ni sa kakvim komintentima, klasicni dot kom, tako da sa te strane mogu da imam i podrum na Vilinim Vodama, isto mi dodje... Ali Arenu sam kao lokaciju izabrao prosto iz razloga sto je fenomenalno povezana sa skoro svim delovima grada, blizu auto puta i bulevara Lenjina (kako se zove vec ona glavna ulica od opstine do brankovog mosta) i zaposleni trose minimalno vremena da dodju do posla i nazad. A to itekako utice na odsustvo nervoze i produktivnost :))
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Miladinovic
Miladinovic

Član broj: 33748
Poruke: 1892



+44 Profil

icon Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu14.09.2008. u 20:43 - pre 189 meseci
Evo da oživim malo temu, takodje sam tražio stan i u halo oglasima skoro 2/3 su agencije...

ps. ako neko zna, tražim dvosoban stan u centru... može na pp
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Iznajmljivanje stana u Beogradu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 37972 | Odgovora: 32 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.