Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

moje autorsko delo:prica o tinejdzerskoj ljubavi

elitemadzone.org :: MadZone :: moje autorsko delo:prica o tinejdzerskoj ljubavi

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 15383 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milke
Dragan Milić

Član broj: 52025
Poruke: 237
*.direct-adsl.nl.



+3 Profil

icon Re: moje autorsko delo:prica o tinejdzerskoj ljubavi10.03.2008. u 22:35 - pre 196 meseci
Citat:
jeca-grobarka: ... ali dobijem 4 zbog NE
Ako me sećanje na gradivo iz osnovne škole dobro služi, NE se piše UVEK ODVOJENO od GLAGOLA, OSIM u sledeća četiri slučaja:

* nisam (dobro, ovo baš i nije NE)

* nemoj

* neću

* nemam

Praktino, stoji odvojeno uz svaki glagol koji, kada sa napiše samostalno, ima neki smisao.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: moje autorsko delo:prica o tinejdzerskoj ljubavi10.03.2008. u 23:31 - pre 196 meseci
Ali, podjednako bitno, spojen sa pridevom - nepraktican umesto "ne praktican", nesvakidasnji umesto "ne svakidasnji"... (nisu primeri iz teksta). Ljudi cesto zapamte da se ne pise odvojeno pa pisu odvojeno i kad ne treba.
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: moje autorsko delo:prica o tinejdzerskoj ljubavi27.03.2008. u 17:34 - pre 195 meseci
OK, prve dve price su manje-vise kao sastav u skoli,mada se nadam da danasnji skolarci nemaju ovakve teme .lol.

Mnogo vaznije od same teme je pravopis,trudi se i kada postujes,i kada pises sms cak da pises gramaticki pravilno. Tako da ti to bude rutina, a ne stvar koja ce te zamarati tokom pisanja.

Elem,ja sam uvek za zargonsko pisanje direktnog govora,kao sto neko rece,ali to ti ne treba u naraciji. I joj jedna stvar mi bode oci,u dijalozima ti je totalna zbrka ko sta prica. "bla bla bla" - rece Marija. "trt mrt" - odvrati Slavko. Koristi to.

Inace za svaku pohvalu je tvoje interesovanje,i keep on. ALI pravopis je najbitniji...


- I svaki dobar roman ima malo erotike .lol.
 
Odgovor na temu

SanjalicaSpavalica

Član broj: 300401
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Re: moje autorsko delo:prica o tinejdzerskoj ljubavi06.03.2012. u 14:57 - pre 147 meseci
Hej i ja bih nesto objavila...i to bas ovde..odgovara na temu..
Sad nije nesto napisano...prepricana moja pricica istinita
Samo me zanima sta eto neko sa strane misli o tome Pa mogu onda ovde da je objavim?!
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.112.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: moje autorsko delo:prica o tinejdzerskoj ljubavi06.03.2012. u 22:19 - pre 147 meseci
udri...
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: moje autorsko delo:prica o tinejdzerskoj ljubavi

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 15383 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.