Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi auto za 1600 eura

elitemadzone.org :: AutoZone :: Novi auto za 1600 eura

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 30517 | Odgovora: 69 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stewuss je
Popić Stevan
Komercijalista
Agrimatco d.o.o.
Bečej

stewuss je
Član broj: 160397
Poruke: 201
*.eunet.yu.



+20 Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura21.01.2008. u 20:45 - pre 198 meseci
Dajte ljudi, da li je ruzan ili lep... Subjektivno. Ono sto je bitno je za koje je trziste stvaran i verovatno da je po njihovim merilima lep i atraktivan. Ne cudi me sto ga navode kao porodican auto, azijati imaju drugacije poglede od nas po pitanju komfora, koliko sam mogao da vidim. A i nov je auto u svakom smislu (uporedite sa yugom, skoro 30 godina se pravi i to ne mnogo razlicit od danasnjeg (tehnoloski) nabacali malo plastike i novi yugo!) ma daj.. Da li bih ga kupio i vozio - ne verujem, nemam poverenja u tako mala vozila po pitanju sigurnosti.. Pogotovu zbog laznog osecaja vece sigurnosti (u autu si) u odnosu na motor bilo koji, o5 samo moje misljenje..
Slanina je najzdravija, jos ako se peče na ulju..

Manje su bitne cifre, bitniji su procenti.
 
Odgovor na temu

shomi276
Miroslav Matovic
Beograd

Član broj: 152147
Poruke: 80
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: shospy.topic-mail.com


Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura23.01.2008. u 22:25 - pre 197 meseci
U auto TATA Nano i sami vidite da je auto stvarno komforan mogu opusteno da stanu 4 odrasle i visoke osobe.
Piaggio
 
Odgovor na temu

shomi276
Miroslav Matovic
Beograd

Član broj: 152147
Poruke: 80
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: shospy.topic-mail.com


Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura25.01.2008. u 17:19 - pre 197 meseci
Imate u novom SAT-u plus pise da kosta TATA Nano 1700e.Povecali za 100e.I ima detaljan opis automobila
Piaggio
 
Odgovor na temu

~Vojvoda

Član broj: 33831
Poruke: 578
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: tuningpower.web1000.com


+2 Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura26.01.2008. u 15:37 - pre 197 meseci
Citat:
HoT_Steppa: Sto nisu dizali u vazduh promasaje svoje industrije?

A sto mislis da nisu? I otkuda ti uopste taj zakljucak?
Citat:
HoT_Steppa: Clakson je obican bahati snob kome se moze.
Da i sta s tim?
Citat:
HoT_Steppa: Na njega gledam kao na novinare AutoBilda, totalno subjektivne, a njegovo misljenje me interesuje kao i lanjski sneg. Jeftina zabava sa siroke narodne mase.
Ne najbolje da bude smarac... to ce pomoci gledanosti...

Citat:
HoT_Steppa: Auto koji treba da obavlja ovu funkciju, a to je AUTOMATIZACIJA nacije ne mora da bude lep, brz, treba da bude u startu jeftin i jeftin za odrzavanje, sto on i jeste, znaci ispunio je zahtev pod kojim je napravljen. Kad se Evropa automatizovala ko je gledao da li je auto ruzan ili lep, nego si ga kupovao i vozio iz potrebe. A svi su postali idoli, jer sada podsecaju na vremena kupovine prvog automobila, sto ne moze da se kaze za nove automobile. Pokusaji pravljenja re-izadnja tih ikona je udaranje na nostalgiju, sto je veoma nisko, mislim na novu Bubu, Mini i Fiat 500. Takve automobile nikad ne bih kupio jer realno ne nude onoliko koliko kostaju, osim laznog osecaja da vozis neko reizdanje ikone.

ova krasna beseda, me neodoljivo podseca na jedan politicki sistem...svi znamo kako se to zavrsilo...
Speed costs money. How fast do you want to go?
http://tuningpower.web1000.com/
 
Odgovor na temu

shomi276
Miroslav Matovic
Beograd

Član broj: 152147
Poruke: 80
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: shospy.topic-mail.com


Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura27.01.2008. u 19:06 - pre 197 meseci
Jer zna neko kad ovaj auto izlazi na trziste?
Piaggio
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura27.01.2008. u 19:50 - pre 197 meseci
Mislim da bar što se našeg tržišta tiče, nema još nikakvih informacija niti se zna kada će ih biti.
 
Odgovor na temu

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Zeleni zub
Član broj: 14108
Poruke: 877
*.biz
Via: [es] mailing liste



+85 Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura27.01.2008. u 20:18 - pre 197 meseci
Osim carine i PDV nakarikace nasi jos nesto - cisto da bude skuplji od zastave Sve im... ono...

Opet kad odgovorim preko maila jave se ove karakuke

[Ovu poruku je menjao Zeleni zub dana 27.01.2008. u 21:59 GMT+1]
--
ES is the bes' ! ;)
 
Odgovor na temu

audi80 1.8i
elvis dz
prijedor

Član broj: 170704
Poruke: 129
*.teol.net.



Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura27.01.2008. u 20:51 - pre 197 meseci
U Evropu nece doci u skorije vrijeme, jer ne zadovoljava evropske standarde, mislim na crash-test, i mozda na emisiju stetnih cestica, a Indiji je nizi standard, sigurno ce evropska verzija biti skuplja jer ce se morati doraditi pogotovo u sigurnosti putnika, naravno da ce ga Evropa pod mikroskopom pregledati, jer prema svemu to je opasna konkurencija evropskom trzistu automobila, domacih prizvodaca, pa njemci su i Daciu Logan prevrnuli na testu, da dokazu da nije sigurna jer cijenom im jr taj rumunski prizvodac opasan, a ugraduje se reno motori u nju.Cak se sumnja da su Njemci to lazirali i poslali u javnost, s ciljem da se nanese steta rumunskom prizvodacu, a isto su radili i Kinezima.
Necu svasta ni da preticem. :)
 
Odgovor na temu

audi80 1.8i
elvis dz
prijedor

Član broj: 170704
Poruke: 129
*.teol.net.



Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura27.01.2008. u 21:02 - pre 197 meseci
Ista kompanija Tata ce mozda otkupiti Jaguar i Land Rover, a TaTa je jedini prizvodac koji je napravio auto kojemu je gorivo odnosno pogonska sirovina ZRAK-Kisik, rezervoar tih vozila se napuni zrakom za 5min, na obicnom kompresoru za gume koji ima na svakoj ben postaji, i kaze da moze preci 100km, i max brzina 110km, a motor ima 3cilindra, jako je mali i zrak ulazi pod pritiskom i pokrece cilindre, iako to auto ne lici na nasa uobicajena, ali moze posluziti za prevoz lakih stvari po gradu jer nema zagadenja jer zrak opet izlaz na auspuh, idealno za pekare i dostavljace, prije 3mj gledao sam na RTL,i cijena mu je niska, ali prvih 5000komada je za Indiju, za ostale se ne zna kad.

[Ovu poruku je menjao audi80 1.8i dana 27.01.2008. u 22:45 GMT+1]
Necu svasta ni da preticem. :)
 
Odgovor na temu

Darko Selakovic
Čačak

Darko Selakovic
Član broj: 17289
Poruke: 499
82.117.220.*

Jabber: darkoselakovic@gmail.com


+5 Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura27.01.2008. u 22:46 - pre 197 meseci
Da bi se prodavao u Evropi treba da dobije homologaciju + transport + carina... biće skuplji od 4.500 €.

O motorima na "kisik" je davno bilo reči:
http://www.elitesecurity.org/t23490

Francuski MDI već sarađuje sa Tatom:
http://www.theaircar.com/tata_agreement.html
Darko Selaković.
 
Odgovor na temu

shomi276
Miroslav Matovic
Beograd

Član broj: 152147
Poruke: 80
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: shospy.topic-mail.com


Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura28.01.2008. u 02:22 - pre 197 meseci
Pa ako ce tata nano da kosta 4500eura

onda je najjbolje dodati jos 1000e i kupiti Daciju Logan

Piaggio
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura28.01.2008. u 03:43 - pre 197 meseci
@shomi276

Kinezi su trebali da stignu pa nisu,pa nece stici ni TATA u skorije vreme,a najjeftinija Dacija Logan je oko 7500€
( kad se uracuna carina i PDV )
 
Odgovor na temu

shomi276
Miroslav Matovic
Beograd

Član broj: 152147
Poruke: 80
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: shospy.topic-mail.com


Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura30.01.2008. u 14:53 - pre 197 meseci
Ali sve jedno ne isplati se kupovati TATA Nano ako ce toliko da kosta
Piaggio
 
Odgovor na temu

velikimrmot
Zoric Bozo
Zrenjanin

Član broj: 88347
Poruke: 14
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: marutiserbia.com


Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura02.02.2008. u 22:04 - pre 197 meseci
Objektivnost i ukus su dve zaboravljene stvari u nasoj maloj i napacenoj zemlji!Gledajuci ovu temu dolazim do zakljucka da su neki ljudi vrlo brzo zaboravili cemu sluze grejaci zadnjeg stakla na Yugu,zbog cega se iskuvavaju PET boce koje su visile pored puta,zbog cega su bili prebaceni pistolji na benzinskim pumpama.....Uvek sam se divio nasoj auto industriji kojoj je vrhunac dizajna odbaceni Fiatov degenerik kome je nasa Zastava nabacila preko 500 kg plastike i koji i dan danas ima isti coskas dizajn koji nanosi teze telesne povrede cak i kad auto stoji na parkingu! Sto se tice ruznoce Nano-a,mislim da dizajneri nisu imali taj detalj kao osnovni prioritet prilikom dizajniranja vec potrosnju,ekonomicnost,jeftino odrzavanje,male dimenzije....Neko je pomenuo crash-testove i neke specijalizovane auto emisije i casopise koji testiraju vozila na ovaj ili onaj nacin....pa ko je od njih testirao Yuga i kada (ja koliko znam nikada),a on se vozi i ljudi ginu u njemu,gube nevinost,radjaju se....Sto se bezbednosti tice,na svojoj kozi sam osetio da bezbednost u automobilu (pojas,air-bag) ima jako malu,skoro nikakvu presudnu tacku u momentu udesa....ljudi su ginuli i u Peglici i i Maybahu,tako da prezivljavanje udesa najvise zavisi od specificnosti situacije i spleta okolnosti...tacnije,sudbine!!!Skoro da su se izjednacile sanse da se sacuva ziva glava i u super luxuznom autu i u malom gradskom autu,iz prostog razloga sto je brzina ta koja najvise utice da se dobije zguzvana gomila lima na putu!Poslednji primer koji mi pada na pamet je Tose Proeski koji je nazalost stradao u naveliko i nasiroko hvaljenom Tuaregu koji vrvi od pasivne i aktivne bezbednosti,ali Toseta vise nema....Vece su sanse ostati ziv u Tata Nano-u pri maximalnoj brzini od 90 km/h nego u Tuaregu!Jos ako uzmemo u obzir da je Nano ISKLJUCIVO gradski automobil koji sluzi da se preveze od tacke A do tacke B ikome je eksterijer totalno nebitna stvar,cela ova prica dobija na tezini!Ja cu verovatno biti jedan od potencijalnih kupaca kad se pojavi na nasem trzistu,posto mi je takav auto dovoljan i potreban...nepatim za statusnim simbolima tipa Mercedes,BMW,Audi...jednostavan sam covek sa jednostavnim potrebama i ne sramotim se da vozim mali gradski auto pogotovo sto sam visok 208 cm i imam 100 kg!Nadam se da nikog nisam uvredio ovim svojim izlaganjem,jednostavno sam osetio potrebu da nekim ljudima ukazem na razliku izmedju malog gradskog auta i luksuznih vozila sa kojima prave komparacije....Pozdrav svima

 
Odgovor na temu

yu1ny
Beograd KN04ET

Član broj: 85832
Poruke: 1793
*.ptt.yu.



+13 Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura02.02.2008. u 22:24 - pre 197 meseci
Samo kad ne bi mešao politiku u tehniku....

Kakav god da je ovaj "Indijac", treba sačekati da dođe u Evropu.
A zašto se slabo potencira da je u Priboju pravljen naš mali plastični autić, koji se, sećam se, dobro prodavao, moj komšija nekad uzeo jedan za po gradu?
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura02.02.2008. u 22:25 - pre 197 meseci
Citat:
A sto mislis da nisu? I otkuda ti uopste taj zakljucak?


Dizali su i druge automobile, ali ne i britanske. Top Gear biblioteka po sezonama moze da se skine sa torrenata.

Citat:
Da i sta s tim?


Nista. Ne razumem kako neko ovde moze da se prima na njega.

Citat:
Ne najbolje da bude smarac... to ce pomoci gledanosti...


A kakve veze ima gledanost za onim sto oni rade? Oni su auto novinari, i kao i svi novinari treba da teze objektivnosti, a ne da prodaju show.

Citat:
ova krasna beseda, me neodoljivo podseca na jedan politicki sistem...svi znamo kako se to zavrsilo...


Koji? Moraces da budes precizniji. Ako mislis na nazi sistem, zasto je Buba ostala u proizvodnji i posle WW2? I zasto su sve vaznije fabrike imale u svom programu "narodni auto" kao osnovu svog drustva? Mislis da bi Nemacka opstala posle WW2 da je prodavala samo ekskluzivne modele BMW-a i Mercedesa?

 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura02.02.2008. u 22:37 - pre 197 meseci
@yu1ny

Citat:
Mališa iz Priboja je bio zasnovan na francuskom dizajnu, licencno je preuzet know-how od tvornice mikro-automobila ERAD, a motor koji je bio ugrađen na početku bio je Lombardini, ali se govorilo da će se ugrađivati i japanski Kubota motori. Iako je u francuskoj bio prodavan kao automobil za mlade, koji još nemaju vozačku dozvolu, naši socijalistički oci su ga promovirali kao automobil budućnosti radničke klase. No, za par godina i Mališa i radnička klasa otići će u povijest bez da se ozbiljnije krenulo u projekt mikro automobila. Evo malo fotografija originalnog modela ERAD, pljunuti naš nesuđeni Mališa, zar ne?

http://www.autici.net/f_post.php?username=&tema=136&str=2#9122


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

yu1ny
Beograd KN04ET

Član broj: 85832
Poruke: 1793
*.ptt.yu.



+13 Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura02.02.2008. u 22:41 - pre 197 meseci
E takav nekakav Znam da je nekako došao do njega, da li ga je kupio ili dobio i jedno godinu dana je "brektao" ovde po blokovima u NBgd.
 
Odgovor na temu

velikimrmot
Zoric Bozo
Zrenjanin

Član broj: 88347
Poruke: 14
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: marutiserbia.com


Profil

icon Novi auto za 1600 eura02.02.2008. u 23:02 - pre 197 meseci
Bravo...taj autic iz Priboja je pravljen od poliestera,domaca verzija Trabanta...jedan sam do skoro svako jutro kad idem na posao vidjao po Zrenjaninu...zut ,neverovatno bucan,brz....i covek je ocigledno zadovoljan onim sto taj auto nudi...da ga odveze i vrati tamo gde je naumio!
 
Odgovor na temu

shomi276
Miroslav Matovic
Beograd

Član broj: 152147
Poruke: 80
*.adsl-3.sezampro.yu.

Sajt: shospy.topic-mail.com


Profil

icon Re: Novi auto za 1600 eura08.02.2008. u 10:31 - pre 197 meseci
Taj gore navedeni mali crveni auto,da li ce mi neko reci koliko ima kubika.Ja sam nasao slican auto evo informacije Marka: Ligier Prima
Pojemność silnika: 49,9 cm3
Prędkość max: 40 km/h
Silnik: firmy SACHS
Skrzynia biegów: automatyczna, 2 biegi
Zużycie paliwa: 3,5-4,5 L
Dodatkowe informacje: Zarejestrowany na motorower! Ubezpieczony OC. Dopuszczony do jazdy po publicznych drogach!!
Do prowadzenia wystarczy:Dorośli: dowód osobisty
Dzieci od 13 roku życia: karta motorowerowa.

Cena: 8 300 zł
Więcej informacji: kontakt

DA LI JE ISTINA DA IMA 50 KUBIKA!!!
pogledajte i sami http://www.moto.any.pl/index.php?p=minicar

Piaggio
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Novi auto za 1600 eura

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 30517 | Odgovora: 69 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.