Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kupovina kvalitetnog i ergonomski jednostavnog digitalnog diktafona

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Kupovina kvalitetnog i ergonomski jednostavnog digitalnog diktafona

[ Pregleda: 1381 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anubisgrau
novinar, b92

Član broj: 165080
Poruke: 5
*.b92.net.



Profil

icon Kupovina kvalitetnog i ergonomski jednostavnog digitalnog diktafona01.02.2008. u 12:44 - pre 197 meseci
Pokusao sam da nadjem odgovor na postojecim topicima, nazalost ili su odgovori zastareli ili ih nema.

Zena je izrazila zelju da joj za rodjis kupim digitalni diktafon. Novac i budzet realno nije problem, ono sto me zanima je da joj kupim uredjaj koji je kvalitetan, ima dobar kapacitet, lagan je za koriscenje u smislu ergonomije, i ima dobar kvalitet snimka.

U Tehnomarketu sam video brdo nekih Samsunga, a znam da kod nas postoji dobar izbor Olympus modela. Nekih drugih firmi nisam vidjao.

Da li mozete da mi preporucite na sta da obratim paznju prilikom kupovine, sta je posebno bitno, koji su formati prihvatljivi za snimanje u pristojnom kvalitetu.

Uredjaj treba da sluzi za novinarsku funkciju, snimanje intervjua i ponekad - retko - snimanje atmosfere na ulicama.

Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Kupovina kvalitetnog i ergonomski jednostavnog digitalnog diktafona

[ Pregleda: 1381 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.