Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Drasticno opadanje posete na forumu

[es] :: Web razvoj :: Drasticno opadanje posete na forumu

[ Pregleda: 2479 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lord_Master
Lord_Master

Član broj: 94891
Poruke: 75
*.inffo.net.



Profil

icon Drasticno opadanje posete na forumu03.02.2008. u 21:14 - pre 197 meseci
Dakle imam sledeci problem sa forumom,

Radim vec godinu dana, imam oko 1500 clanova, iskreno mislim da je to mali broj clanova, ali ako se uzme u obzir da nisam od onih koji spamuju po forumima za svoj forum i tako dobijaju clanove. Vec sam svih 1500 clanova skupio na kulturan nacin :) ...

E od pre par dana, broj online clanova u poslednja 24h se drasticno smanjio, i pocinjem da se brinem...

Ne bih sada da trazim od vas da mi otkrivate svoje male tajne dobre posecenosti i sl. , ali bio bih vam veoma zahvalan ako biste otkrili makar jednu, da malo forum vrati mu normalu.

Hvala!
 
Odgovor na temu

kazil
Robert Bašić
Full time PHP dev :)
Bačka Topola - Novi Sad

Član broj: 120044
Poruke: 686
*.cable-3.sattrakt.net.

Jabber: robertbasic@elitesecurity.org
ICQ: 446475288
Sajt: robertbasic.com


+2 Profil

icon Re: Drasticno opadanje posete na forumu04.02.2008. u 06:38 - pre 197 meseci
u poslednja 24h? sumnjam da je vreme da pocnes da se nerviras zbog opadanja posecenosti.
 
Odgovor na temu

Lord_Master
Lord_Master

Član broj: 94891
Poruke: 75
212.200.139.*



Profil

icon Re: Drasticno opadanje posete na forumu04.02.2008. u 17:55 - pre 197 meseci
Ne bih se nervirao da je to jedan dan... Evo cele sedmice je tako :(
 
Odgovor na temu

kazil
Robert Bašić
Full time PHP dev :)
Bačka Topola - Novi Sad

Član broj: 120044
Poruke: 686
*.cable-3.sattrakt.net.

Jabber: robertbasic@elitesecurity.org
ICQ: 446475288
Sajt: robertbasic.com


+2 Profil

icon Re: Drasticno opadanje posete na forumu04.02.2008. u 18:18 - pre 197 meseci
19 gostiju, 4 korisnika
Najviše prisutnih korisnika danas: 34

ovako je sada. ako gledas ukupan broj, nemoj. ona gomila gostiju sto pise to su najcesce google, yahoo i ostali pretrazivaci.

ako gledas registrovane korisnike, i recimo pre ih je bilo u svakom trenutku 100+ a sada ih je 4, onda razmisli sta si ti uradio sa forumom da je izazvalo taj pad. jesi uveo neke vece zabrane? jel bilo prepucavanja zbog izbora? to zna da otera ljude. mozda se pojavio neki idiJot koji ih je oterao. ili je ljude smorila stalno ista tema (smesni klipovi, flash zezancije, vicevi...) poradi na sadrzaju foruma, portala. mozda si pre kada si poceo imao dosta kvalitetnog i zanimljivog sadrzaja, al je vremenom preslo na ranije pomenute "zanimljive" teme.

predlog: prvo poradi na tome da vratis stare korisnike, raspitaj se kod njih zasto vise ne dolaze, sta je to sto ih je "oteralo"? kada ih vratis (u potpunosti ili samo jedan deo), onda se okreni prema dovodjenju friske mase.

e da. i sledece zna da utice lose: ima korisnika koji su besposleni, ceo dan sede pred netom, "spamuju" po forumu, skontaju se. to nije problem, to je cak i pozeljno (mislim da se skontaju). problem je kada neko posecuje redje forum, jednostavno ne moze da uhvati korak sa ostalima, ne zna desavanja na forumu, i vrlo brzo se smori i ode...

inace, zasto ti je bitna velika posecenost? koje su tvoje licne koristi od foruma?
 
Odgovor na temu

dj011

Član broj: 27347
Poruke: 272
*.vw.shawcable.net.

Sajt: www.enquisition.com


+7 Profil

icon Re: Drasticno opadanje posete na forumu04.02.2008. u 19:21 - pre 197 meseci
pocni kontraverzne teme. cak i na digitalpointu, najposecenije teme su u politika i religija sekciji. naravno tvoje ne moraju da budu u vezi politike, smisli nesto za tvoje teme
 
Odgovor na temu

Lord_Master
Lord_Master

Član broj: 94891
Poruke: 75
212.200.139.*



Profil

icon Re: Drasticno opadanje posete na forumu04.02.2008. u 20:15 - pre 197 meseci
Bice da su se malo smorili, jer i mi admini smo bili u nekoj frci, pa i mi nismo posecivali forum, tako da ne mozemo da zahtevamo to ni od korisnika.

Pa kada radis 1+ god. na nekom projektu, normalno je da zelis da bude posecen. A licnu korist od foruma, tesko da imam.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web razvoj :: Drasticno opadanje posete na forumu

[ Pregleda: 2479 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.