Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

lcd samsung problem, molim za pomoc

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: lcd samsung problem, molim za pomoc

[ Pregleda: 3587 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.static.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon lcd samsung problem, molim za pomoc06.03.2008. u 16:58 - pre 196 meseci
Imam Samsung LCD TV LE32R3, i sledeci problem

Pre nekih 10-tak dana na ekranu se pojavila fleka rozikaste boje. Dakle u desnom delu ekrana kao da je neko nesto prosuo po ekranu pa se slivalo (ili jos bolje izgleda kao da je neko pljunuo na ekran pa se sliva), nepravilnog oblika fleka duzine oko20-tak cm a sirine oko 1 cm(napominjem nepravilno i krivudavo).
Fleka je PROZIRNA i vidi se ISKLJUCIVO na slabije kontrasnim slikama, dakle ukoliko je bilo koja boja na tv-u ali jace kontrasna-fleka se ne vidi!.
TV je jos uvek pod garancijom i danas sam ga odneo u ovlasceni servis gde sam imao dosta prepirke sa njima da ih ubedim da uopste priznaju da fleka postoji (jer kazem zaista se ne vidi u svim uslovima). U servisu su ga stavljali na onaj uredjaj sto prikazuje razne boje i linije, i fleka se ne vidi na jednobojnim povrsinama, tek kad smo prikljucili normalni program uspeli su da primete fleku i JEDVA su mi priznali da problem zaista postoji i da ce pokusati nesto da urade.

Moje pitanje je da li neko od vas ima predstavu sta je to, i da li znate da li mogu da izboksujem da mi zamene TV posto ne verujem da ce moci da ga poprave. Inace garancija je bila od 1 godine i istice mi u maju.
Inace slika na TV-u je odlicna i do pre 10-tak dana nisam imao nikakvih zamerki.
TV sam kupio na nekoj suludoj akciji u trznom centru proslog maja, platio sam ga 54000 inace je na drugim mestima u to vreme bio od 62-70000dinara.

Hvala unapred!
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Chellawy
Sinisa Konjevic
Backa Palanka

Član broj: 88012
Poruke: 1043
82.208.195.*



+5 Profil

icon Re: lcd samsung problem, molim za pomoc06.03.2008. u 20:55 - pre 196 meseci
da nije jedan od onih repariranih a prodavanih kao novi ????

trebao si da slikas kvar i da okacis sliku jer slika vredi 1000 reci.

pa mozes da se nadas da ce ti resiti problem u servisu jer u protivnom ti ne ostaje nista drugo nego da trazis novi pa koliko kosta zivaca, da kosta.....


nije struja kriva vec zica
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.static.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: lcd samsung problem, molim za pomoc06.03.2008. u 21:01 - pre 196 meseci
ko zna, mozda i jeste. A inace ne znam koliko bi se videlo da sam slikao, ko zna kako bi ispalo.
Moracu da budem uporan za novi to je sigurno, ali ne planiram da odustanem. Ipak je jos uvek u garantnom roku.

Nego gde su se prodavali ti reparirani? Ja sam samo nesto nacuo o tome. Da nemas slucajno neki link?

[Ovu poruku je menjao etjen dana 06.03.2008. u 22:29 GMT+1]
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

sirmium
Srbija

Član broj: 143476
Poruke: 16
*.nis-naftagas.co.yu.



Profil

icon Re: lcd samsung problem, molim za pomoc07.03.2008. u 07:35 - pre 196 meseci
Evo ti link sa ovog forumu bas je rec o repariranim LCD-ima koji su se prodavali , citiram "u Tehnomarketu i Metrou ..."

http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?t=156982
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.static.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: lcd samsung problem, molim za pomoc07.03.2008. u 11:20 - pre 196 meseci
Hvala puno, pogledacu,mada sam ja svoj uzeo u Tempu
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.static.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: lcd samsung problem, molim za pomoc14.03.2008. u 18:28 - pre 196 meseci
Ako nekoga zanima- resio sam problem.
Tj. resili ga u servisu - zamenili su mi LCD panel.
Dakle kao sto sam i pretpostavio, nema popravke vec samo zamena...

Inace pohvala za servis, nisam verovao da ce mi zameniti panel u tako kratkom roku (nedelju dana), mislio sam da ce razvlaciti u nedogled...
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: lcd samsung problem, molim za pomoc

[ Pregleda: 3587 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.