Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net

[ Pregleda: 7329 | Odgovora: 18 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bera69

Član broj: 14814
Poruke: 9
*.ptt.yu



Profil

icon Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net09.10.2003. u 10:40 - pre 249 meseci
Posetite Internet Ostrvo na adresi http://www.ostrvo.net i svoje kritike postavite ovde.

Ostrvo je novi portal koji Vam nudi ažurne informacije i efikasne usluge. Možete se opredeliti za servise: Direktorijum, Vesti, Vreme, Finansije, Oglasi, Kolekcija softvera, Horoskop, i druge.

Hvala.
 
Odgovor na temu

Lunatic
Dusan Filipovic
nis

Član broj: 6584
Poruke: 259
212.124.182.*

ICQ: 283010555


Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net09.10.2003. u 11:19 - pre 249 meseci
svidja mi se... radi poso.. logo ti je dobar
www.dnbcentrala.com
serbian dnb community
 
Odgovor na temu

CoSmO-011
.CS

Član broj: 14476
Poruke: 47
195.66.174.*



+1 Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net09.10.2003. u 16:25 - pre 249 meseci
Odlican, nema sta!!!Sta mu jos hvali?
 
Odgovor na temu

bera69

Član broj: 14814
Poruke: 9
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net09.10.2003. u 22:24 - pre 249 meseci
Hvala..

Ali mislio sam, ako nije problem da pogledate neke eventualne nedostatke, nesto sto vam se ne dopada, sto bode oci, i to da postavite kao kritiku ovde.

Sta znam - sklad boja, koncept, lakoca upotrebe, brzina servera i slicne stvari.
Ja sam previse zabrazdio sa programiranjem, tako da su mi misli odlutale sa dizajna.

Cenio bih odgovor. Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

Demoritus
Dušan Petrov
Beograd

Član broj: 13739
Poruke: 561
*.beotel.net



Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net11.10.2003. u 20:46 - pre 249 meseci
odlican sajt.. moze uci u top10 sajtova na ovim prostorima
"The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence."
 
Odgovor na temu

drdrksa

Član broj: 1077
Poruke: 3650



+6 Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net11.10.2003. u 22:28 - pre 249 meseci
Svaka cast.
 
Odgovor na temu

Dag
Moscow

Član broj: 11879
Poruke: 97
*.moscow.dial.rol.ru

Sajt: orwell.ru


Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net12.10.2003. u 05:13 - pre 249 meseci
Ugh...

A mozhe li iko da objasni shta je to dobro na tom sajtu? I shta vi analizirate kada analizirate? Po mom mishljenju, na primer, sajt je uradjen uzhasno. Isti vizualni efekat mozhe da se postigne i da sajt bude dobar.

Uporediti sa www.rambler.ru

Zato i pitam: shta znachi 'dobar sajt'?
 
Odgovor na temu

Predrag Petric
Srpsko Sarajevo

Član broj: 14941
Poruke: 12
*.teol.net

Sajt: www.webtechnology.ca


Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net12.10.2003. u 05:44 - pre 249 meseci
Mislim da je decko uradio prilicno kvalitetan sajt, i on to zna.
Malo samoreklame uvijek dobro dođe. Ali...
Bolje zivjeti 100 godina kao bogatas nego 1 dan kao siromah !
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
*.vdial.verat.net



+11 Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net12.10.2003. u 09:49 - pre 249 meseci
Ma zna on da mu je sajt ok nego se reklamira. Meni je zatrpao forum reklamama...
 
Odgovor na temu

Dag
Moscow

Član broj: 11879
Poruke: 97
*.moscow.dial.rol.ru

Sajt: orwell.ru


Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net12.10.2003. u 15:49 - pre 249 meseci
Citat:
broker:
Ma zna on da mu je sajt ok nego se reklamira...


Eh? Znachi takva ptichica:)) Pa reci mu onda brokeru da mu sajt nije ok. Sajt je malo vishe nego screenshot iz 3 colone:)) Pogledaj sajt momka iz UK - neki dating service: tamo se vidi pismeni rad.
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
*.verat.net



+11 Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net13.10.2003. u 10:45 - pre 249 meseci
Znas kako, ja sam na sajt otisao da bih video ko je taj sto mi spamuje forum. Nisam se pretrzao od obracanja paznje na izgled sajta ali mi je delovao ok. Dobice on i ovako dosta negativne reklame...
 
Odgovor na temu

bera69

Član broj: 14814
Poruke: 9
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net23.10.2003. u 20:25 - pre 248 meseci
hvala svima na kritikama..

dodat je upitnik, pogledajte: http://ostrvo.net/upitnik

uskoro puštamo servis -kancelarija-, koji sadrži posetnik (kao yahoo calender), notes, favorites, adresar i slicne servisiće. u principu će biti urađen i moje.ostrvo.net..

zanima me vaše mišljenje: koje bi još poslovne servise mogao da dodam, ako ste videli neke zanimljive na webu, pošaljite link.. samo da nije yahoo mail
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.verat.net

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net23.10.2003. u 22:16 - pre 248 meseci
Pazi ovako, sajt je u principu OK, mada takvih sličnih ima gomila, nego da ne dužim priču.

Što se dizajna tiče, logo je totalno OK, ali bar po meni bi mogao da promeniš osnovni font u Arial, Helvetica, sans-serif; nekako mi bode oči ovaj times, a mogao bi da uradiš redizajn ovih title barova na "prozorčićima"

Tolko od mene.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

spacer
Igor Jovanovic
Beograd

Član broj: 4876
Poruke: 78
*.10.EUnet.yu

Sajt: www.spacerstudio.com


Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net10.11.2003. u 14:37 - pre 248 meseci
Sajt je stvarno super. Sve je na svom mestu. Ali mene zanima ako nije problem da to kazesh, koliko si ti to naplatio-ako uopshte i jesi? Samo nemoj molim te da kazesh da si uzeo toliko i toliko a da nisi dinara video-to kazem zato shto ima dosta onih koji ce da kazu da jesu samo da ih drugi ne bi smatrali ovcama. Dakle mene bash briga da li si naplatio ili nisi, ali ako jesi kazi iskreno koliko-chisto zbog mene da znam kakve su cene, necu nishta da te kritikujem ili tako neshto.
igi

Idemo dalje!
 
Odgovor na temu

smrda

Član broj: 10703
Poruke: 53
*.emirates.net.ae.



Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net11.11.2003. u 06:37 - pre 248 meseci
Dobar je, al' imam par komentara.

Zaobljenja na boxovima (portletima) - gornji desni ugao ti je pixelast a donji ti nisu, probaj da ih uradis sve sa istim aliasing-om.

Probaj da ne mesas dve razlicite familije fontova (serif i helvetica), npr. za upitnik.

Boja linkova je suvise svetla, mozda bi bila bolja neka siva ili tamno plava varijanta.

Mozda bi bolje bilo kad bi zatvorio footer slicnim dizajnom kao sto je header, al to i nije tol'ko bitno, vecina usera ne stigne do footera.

Inace je dobar i ovaj ruski ne moze ni da mu prismrdi sto se dizajna tice.
 
Odgovor na temu

bera69

Član broj: 14814
Poruke: 9
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net02.12.2003. u 09:50 - pre 247 meseci
Citat:
spacer:
...Ali mene zanima ako nije problem da to kazesh, koliko si ti to naplatio-ako uopshte i jesi? Samo nemoj molim te da kazesh da si uzeo toliko i toliko a da nisi dinara video-to kazem zato shto ima dosta onih koji ce da kazu da jesu samo da ih drugi ne bi smatrali ovcama. Dakle mene bash briga da li si naplatio ili nisi, ali ako jesi kazi iskreno koliko-chisto zbog mene da znam kakve su cene, necu nishta da te kritikujem ili tako neshto.
igi


Izvinjavam se sto nisam procitao ove postove na vreme.
Nisam naplatio nista, zato sto je ovo moj projekat. Napisan je 98% od nule, 2% je neki kod od ranije.

A da sam ga radio za nekoga, bez 2500e ne bih pocinjao.
 
Odgovor na temu

bera69

Član broj: 14814
Poruke: 9
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net02.12.2003. u 09:56 - pre 247 meseci
Citat:
smrda:
...imam par komentara....


hvala ti za ovakve tehnicke kritike, zbog ovoga sam i otvorio temu :)

zaobljenja - u pravu si.

upitnik - oba fonta su sans-serif (bez horizontalnih crtica kao npr u times new roman), misio si mozda zasto mesam arial i verdanu? pa.. nemam pojma, ionako sam lokalno redizajnirao sajt, tako da nece da lici na ovo sada ni malo.

u pravu si za boju linkova - prethodni dizajn sam promenio, a stil je ostao isti. vazi isto kao gore.

footer - nov dizajn.

koje bi ste nove servise voleli da vidite na ostrvu? slobodno gadjajte visoko (yahoo-like).
 
Odgovor na temu

bera69

Član broj: 14814
Poruke: 9
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net12.12.2003. u 17:39 - pre 247 meseci
postavljen je sistem tekstualnih reklama - link partnerski program. naravno -- besplatno :) pogledajte.
 
Odgovor na temu

lukkka
Vrsac

Član broj: 14838
Poruke: 234
*.sezampro.yu



Profil

icon Re: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net13.12.2003. u 19:54 - pre 247 meseci
Odlican sajt pregledan sve sto treba da ima jedan sajt se nalazi tu i zato sam postavio banner kod mene na sajt jer stvarno zasluzuje stvarno ne znam sta bih zamerio zao mi je ali koncepcijski pun pogodak
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Molim vas da ocenite sajt - www.ostrvo.net

[ Pregleda: 7329 | Odgovora: 18 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.