Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li da prijavim policiji kradju bicikla?

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li da prijavim policiji kradju bicikla?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9510 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
193.34.64.*



+3 Profil

icon Re: Da li da prijavim policiji kradju bicikla?27.03.2008. u 14:35 - pre 194 meseci
prijavi jer slucajno ako nadjesh svoju biciklo pozovesh muriju i vrate te....tako ej jedan moj komshija proshao...prijavio,kupio drugi bajs(a on uvek kupuje neke nafurane) i posle 3meseca vozajuci se po gradu video nekog klinca sa bajsom nazvao muriju i vratili mu ...sreca jbg :)
Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
Odgovor na temu

Reggie

Član broj: 70555
Poruke: 188
*.adsl-1.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Da li da prijavim policiji kradju bicikla?30.03.2008. u 20:41 - pre 194 meseci
Prijavio jesam ali sam se oprostio.Nisu me uopste maltretirali dok je pravio zapisnik.Drugi bajk necu ni da kupujem jer nemam gde ni da ga vozim ni da ga drzim,a da ga neko ne ukrade.Mozda zvuci glupo,ali tek kada su mi ovo maznuli shvatio sam koliki je lopovluk kod nas-da ti ukrades jednu biciklu.Pa polomio bih ram o lopova da sam ga uvatio(ili on o mene u goroj varijanti).U stvari u mom rodnom kraju krale se i sitnice tipa sekira,vila za seno i sl tako da je moja prababa pricala cuvaj da ti ne ukradu,a kada ti ukradu vise ne trazi.A ja kakav sam maler ako bih ukrao neki bajk odma bi me uhvatili i naj.bo bi za 10 drugih lopova zajedno.E da mrzim i ja muriju jer toliko duvanje nigde nema,kao da su svi predsednici pocevsi od obicnog pajkana.Valjda im je to neki kompleks nize vrednosti pa im ta moc daje da se malo izive i izdignu sebe.
 
Odgovor na temu

Reggie

Član broj: 70555
Poruke: 188
*.adsl-3.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Da li da prijavim policiji kradju bicikla?31.03.2008. u 21:00 - pre 194 meseci
Citat:
newtesla:

...kasnije, kada sam nekom bezobraznom panduru prashinaru rekao da je policiji pametnije da mi trazi ukradeni motor nego da me legitimise jer sedim sa dve ribe u parku u sumrak (ljubomora je chudo:)), taj pandur-ulichar me je pretresao 45 minuta, jer na to kao ima pravo...

Zar nisi mogao da ga tuzis za uvredu casti i sl,a imao si i svedoke?
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Da li da prijavim policiji kradju bicikla?01.04.2008. u 19:30 - pre 194 meseci
Meni su tamo 2002-e maznuli bajs na zeleznickoj stanici u Pancevu (pancevo varos stanica, tamo gde sva raja parkira svoje bajseve kad ide beovozom) i to su mi maznuli neki totalni raspad od bajsa koji sam namerno koristio u te svrhe da nikom ne bi zapao za oko . Sta ces. Najbolje je sto sam ja kao pravi revnosnik to prijavio i cica je to zabelezio i ja sam na to posle zaboravio i u medjuvremenu otisao iz Srbije.
E sad sto se tice vase statistike, ne mozete vi da nadigrate muriju, ako ti hoces da podignes statistiku prekrsaja oni ce lepo iskoristiti tvoju prijavu da poboljsaju statistiku "resenih" slucajeva. U to ime, pre neku godinu bas dok sam bio na odmoru ovde zove me istrazni sudija u pancevu da dodjem da dam iskaz jer su "uhvatili" pocinioca. Ja odem tamo a oni skembali nekog nesrecnika a on priznao i moj bicikl (bicikla narano nema jer ga je preprodao, satro), i ja vidim koliko ima sati, covek je priznao i moj bicikl i jos desetak drugih kradja i verovatno je priznao da je zbog njega zima trajala duze nego obicno. I jos me pita dal hocu da ga sudski gonim uz drzav, sto sam odbio, ionako me nije bas ubedio da je bas taj lik ukrao bas moj bajs i da se tako kristalno seca posle par godina da je bajs bas tako izgledao Tako da pazljivo sa tim, mozda na kraju tu prijavu natovare nekom nesrecniku na ledja.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li da prijavim policiji kradju bicikla?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9510 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.