Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Racunar mi starno javlja da vidi gresku sa "cache dll?

[es] :: Zaštita :: Racunar mi starno javlja da vidi gresku sa "cache dll?

[ Pregleda: 3407 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nemanjal

Član broj: 90567
Poruke: 72
91.150.98.*



Profil

icon Racunar mi starno javlja da vidi gresku sa "cache dll?15.03.2008. u 22:14 - pre 195 meseci
Racunar mi starno javlja da vidi gresku sa "cache dll" . ne znam sta da radim. Pokusao sam da resim problem sa sfc/scannow ali taman kada krene proces skeniranja trazi mi cd Windowsa a kada ga ja ubacim kaze da nije to taj windows i da treba da ubacim originalan cd winXP a cd koji sam ubacio je inace disc sa kojeg sam instalirao OS na moj comp. Mislim da nemam virusa i trojanaca ali cu za svaki slucaj da okacim Hijeck log. Hard mi funkcionise ok, mada je malo vise bucan sto je i tipcino za maxtor PATA disc. Evo HiJeck loga
Nemsho
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Racunar mi starno javlja da vidi gresku sa "cache dll?15.03.2008. u 23:43 - pre 195 meseci
Rečeno ti je, te krljave instalacije se prave tako što neko izbaci ono što njemu nije potrebno i ubaci nešto da instalacija izgleda fancy. Onda to instalira neko sa drugačijim potrebama i onda mu brlja. Nema rešenja, baci to đubre i instaliraj normalan operativni sistem.
 
Odgovor na temu

nemanjal

Član broj: 90567
Poruke: 72
91.150.98.*



Profil

icon Re: Racunar mi starno javlja da vidi gresku sa "cache dll?16.03.2008. u 10:32 - pre 195 meseci
Hvala prijatelju na savetu! u svakom slucaju cu da te poslusam jer ovo stvarno nema smisla. Mislio sam da ce raditi kako treba ali je jedan obican Sh...t
Nemsho
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Racunar mi starno javlja da vidi gresku sa "cache dll?

[ Pregleda: 3407 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.