Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

UZAS nov TV koji zeza vec prvog dana i sta ciniti

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: UZAS nov TV koji zeza vec prvog dana i sta ciniti

[ Pregleda: 2845 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lord Marshal

Član broj: 174982
Poruke: 20
217.24.27.*



Profil

icon UZAS nov TV koji zeza vec prvog dana i sta ciniti30.03.2008. u 21:30 - pre 195 meseci
Samsung CW-21 Z435N

Komsija ga je kupio ima vise od godinu dana i kod njega radi odlicno. Zbog toga i zbog manjka prostora uzeo moj ujak isti taj TV nov. U pitanju je slim fit (znam da je lose resenje).
Donesemo ga kuci. Raspakujemo, povezemo. Slika ko bombona (pre toga se TV gledao na losoj TV kartici za PC). Ali odusevljenje (solidna slika, nema zujanja) trajalo je vrlo kratko tj. svega par minuta (mozda i ceo minut). TV se sam od sebe ugasi i ponovo upali. Ok. Pomislim problem je uticnica ipak je nov TV u pitanju.
Probao na jos dve uticnice (samo TV je povezan) isti problem.
Sutra ide u prodavnicu na reklamiranje.

Nesto gledam kutiju od TV i nije nova. Takodje TV nije bio upakovan u kesu vec je kesa bila na vrhu. A sam TV deluje da je stajao negde (nije najcistiji). Sve mi se cini da je bio vec na opravci i prodaju ga kao novog. Znaci uvek insistirati da pogledate TV dok je jos u kutiji i ako je moguce da vam prikljuce isti na kablovsku. U radnji su rekli da "nemaju" kablovsku. Sada mi je jasno zasto su to rekli.

Imam samo jedno pitanje. Posto je TV kupljen pre jedan dan da li mozemo da trazimo zamenu televizora ili mora u servis gde mogu da kazu da je TV ok. I tako u krug. Valjda postoji neki rok u kome se roba moze zameniti. Negde sam procitao da taj rok je 15 dana?

Inace je kupljen u Tehnomaniji.
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: UZAS nov TV koji zeza vec prvog dana i sta ciniti30.03.2008. u 21:51 - pre 195 meseci
Kupio si raspakovan televizor, sa ociglednim znacima da je ranije bio koriscen (tragovi prasine...). To ti je glavni argument da ga zamenis. Ne prihvataj servisiranje, jer ces od tada, pa nadalje da posedujes polovan televizor. Ako ne prihvate tvoj opravdan razlog za zamenu, odmah obavesti inspekciju.
 
Odgovor na temu

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
77.46.230.*

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: UZAS nov TV koji zeza vec prvog dana i sta ciniti31.03.2008. u 05:56 - pre 195 meseci
Glavni argument za zamenu televizora je što si kupio neispravan TV, a ako nije nov, to je već posao za inspekciju.
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

Lord Marshal

Član broj: 174982
Poruke: 20
217.24.27.*



Profil

icon Re: UZAS nov TV koji zeza vec prvog dana i sta ciniti31.03.2008. u 20:32 - pre 195 meseci
Zamenili su ga bez ikakvih problema. Ovaj drugi je u novoj kutiji, upakovan u kesu, daljinski ima baterije (prvi nije imao). TV je totalno cist a plastika ima miris nove plastike.
Kada sam ga upalio pokrenuo se plug&play podesavanje to se nije desilo kod prvog TV. Znaci prvi je bio polovan. Verovatno je imao neki veci kvar koji je otklonjen ali nisu primetili i ovaj manji kvar (kazu u prodavnici da je neki osigurac zeza tj. nije dobro podesen a to je cesto kod te serije). Inace ovako smo prosli bolje jer verovatno da nije bilo tog kvara mi ga ne bi reklamirali i koristili bi polovan TV kao nov.

P.S. U radnji su ga pustili da radi neko vreme i posle 10 minuta je poceo da se gasi i pali i da krči.
 
Odgovor na temu

mm-tech
Beograd

Član broj: 158365
Poruke: 376
*.vektor.net.



+6 Profil

icon Re: UZAS nov TV koji zeza vec prvog dana i sta ciniti31.03.2008. u 20:37 - pre 195 meseci
Ne znam, ja sam u poslednjih nekoliko godina kupio mnogo aparata u Tehnomaniji ( i preporucio mnogima ). Svi rade i dan danas i svi su bili uredno zapakovani.

Kako bre nemaju kablovsku ? Onda imaju DVD plejere. Uostalom na sta su povezani oni TV-i koji su na policama ?

Bas nameravam da uskoro uzmem CB-21Z453.
 
Odgovor na temu

Chellawy
Sinisa Konjevic
Backa Palanka

Član broj: 88012
Poruke: 1043
79.101.14.*



+5 Profil

icon Re: UZAS nov TV koji zeza vec prvog dana i sta ciniti31.03.2008. u 20:58 - pre 195 meseci
pa mislim da imas fore oko 8 dana da uz racun vratis Tv u prodavnicu i trazis novi
ako ti to ne uspe lepim putem , mozes da pozoves inspekciju

a ako si previse popustljiv ceka te 45 dana cekanja tj da ti tv odlezi u servisu , nakon cega ces dobiti nov, ako ti ga pre toga ne poprave...

a jedno si definitivno u pravu ... ocajni su
... eto dok sam pisao post ....malo sam okasnio..

nego nije to polovan Tv (mozda ali sumnjam)
mozda je radio u izlogu , pa nisu ni primetili anomalije tj greske

u svakom slucaju , mnogo je lose robe.....



nije struja kriva vec zica
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: UZAS nov TV koji zeza vec prvog dana i sta ciniti

[ Pregleda: 2845 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.