Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li koristite POCO biblioteku?

[es] :: C/C++ programiranje :: Da li koristite POCO biblioteku?

[ Pregleda: 2274 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
91.150.108.*



+727 Profil

icon Da li koristite POCO biblioteku?08.04.2008. u 09:14 - pre 195 meseci
Citat:

POCO, the C++ Portable Components, is a collection of open source C++ class libraries that simplify and accelerate the development of network-centric, portable applications in C++. The libraries integrate perfectly with the C++ Standard Library and fill many of the functional gaps left open by it.


POCO biblioteku možete naći na http://pocoproject.org

Čini mi se da ova bibliteka nije previše popularna a izgleda prilično zanimljivo, pa me zanima da li postoji neki razlog za to (sem relativno komplikovanog kompajliranja)?
 
Odgovor na temu

karas

Član broj: 5574
Poruke: 482
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Da li koristite POCO biblioteku?08.04.2008. u 15:14 - pre 195 meseci
Nasao sam je na SourceForge-u na prolece 2006., ako se dobro secam tada je bila sveze objavljena.
Dopalo mi se sto ima neke klase koje lice na standardne Javine (threads i sockets su mi bili potrebni), viseplatformska je pod Boost licencom. Cak mi je autor (Guenter) odgovorio na mejl kada sam imao neki problem sa kompajliranjem pod Linuxom. Sve preporuke za nju. Jos samo da ubace klase za GUI.:)


Sveti Avgustin: "Dobar hrišćanin treba da se kloni matematičara i svih onih koji daju lažna proročanstva. Postoji opasnost da su matematičari već sklopili pakt sa Đavolom, da pomrače čovekov um i da ga okuju okovima pakla."
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: Da li koristite POCO biblioteku?

[ Pregleda: 2274 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.