Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Upomoc, sta se desilo s mojim podacima, ah taj antivirus

[es] :: Zaštita :: Upomoc, sta se desilo s mojim podacima, ah taj antivirus

[ Pregleda: 1553 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zeenmc
Nedeljko Scepanovic
Beograd City

Član broj: 54186
Poruke: 419
79.101.228.*



+22 Profil

icon Upomoc, sta se desilo s mojim podacima, ah taj antivirus11.04.2008. u 00:42 - pre 196 meseci
Pozzz, vec duze vreme koristim Linux, na notebook-u i ne ulazim u Windows, ono nema razloga, mada se nesto merkam da ga izbrisem, e sad problem, ja koristim bezicni net, i samim tim, nonstop downloadujem sa Hub-a, i kako je vreme prolazilo ja sam se nakupio virusa, inace moj share se nalazi na externom hardu, koji se stalno seta, izmedju mojih drugova, tako da su i oni pomogli ;-) , i pre neki dan resih da stavim neki antivirus na windows , i da pobrisem te stetocine, bilo je par virusa ali mnogo zarazenih fajlova, nista specijalno, i restartovah ja kompjuter opet sam usao u windows, ono sve normalno, i tad sam odneo externi harddisk kod nekog ortaka, i on mi javlja da mi nema filmova, ima npr film.avi ali 0 KB velicina, posle sam video da je kreiran fajl found.000 i u njemu folder npr dirxxxx.chk, xxxx prestavlja broj foldera, i u tom folderu se nalaze fajlovi koji su nekad bili na externom hardisku, neki su citavi, mogu da se otvore, a drugi, oni vecinski isto imaju velicinu 0KB ili mozda po nekoliko MB, ali ni oni nerade.


Da li neko zna sta se tacno desilo, bre mnogo dobrih filmova je unisteno, da li nekako mogu da ih vratim ?
CCNP Security, CCNA R&S, CCNA Security, CCNA Voice
LinuxIsFree
 
Odgovor na temu

nanoextreme

Član broj: 172905
Poruke: 97
217.199.140.*



Profil

icon Re: Upomoc, sta se desilo s mojim podacima, ah taj antivirus11.04.2008. u 14:15 - pre 196 meseci
hmmmmm.... Ako je virus vec ucinio svoje bojim se da malo mozemo uciniti! Mozemo ga unsititi da ne moze vise,ali ako je vec uradio ,ja mislim da nemozes vratit!
Probaj uraditi system restore,i vrati racunar na datum kad si siguran da je bio nezarazen virusima,a da ima te fajlove koji ti trebaju,mislim da je to jedini nacin!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Upomoc, sta se desilo s mojim podacima, ah taj antivirus

[ Pregleda: 1553 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.