Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

veliki problem sa kamerom panasonic SDR-H20

[es] :: Digitalne kamere :: veliki problem sa kamerom panasonic SDR-H20

[ Pregleda: 2723 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

deksi.m
Dejan Markovic

Član broj: 23509
Poruke: 226
80.93.249.*



Profil

icon veliki problem sa kamerom panasonic SDR-H2015.04.2008. u 23:03 - pre 194 meseci
zamislite,danas sam kupio ovu kameru u tehnomarketu.dodjem kuci,da je isprobam,kad ono: stalno mi ispisuje PUSH THE RESET SWITCH. i nece nikako da radi zoom.u uputstvu pise, da kada se pojavljuje ova recenica da kamera prepoznaje neku nepravilnost.a sto se tice zumiranja pitam se da nije ukljucen neki mode ili da je potrebno neko stelovanje.jedva cekam jutro da pozovem tehnomarket,najgora je stvar,sto nisam iz bgd.
molim za pomoc i brz odgovor
 
Odgovor na temu

deksi.m
Dejan Markovic

Član broj: 23509
Poruke: 226
80.93.249.*



Profil

icon Re: veliki problem sa kamerom panasonic SDR-H2016.04.2008. u 17:41 - pre 194 meseci
bio sam danas do tehnomarketa.nisu hteli da mi zamene kameru.odneo sam je u servis.i sad cu sigurno cekati mesec dana.stvarno sam se mnogo iznervirao.
nova stvar a vec se popravlja.mogu vam reci da se usluga a pocinje i roba da mi se ne dopada u tehnomarketu.kada sam pre godinu dana kupovao fotoaparat imao je bad pixel,nisam dobio fiskalni racun,navodno im nije radila kasa,sad ovo sa kamerom.mislim sta reci.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: veliki problem sa kamerom panasonic SDR-H20

[ Pregleda: 2723 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.