Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Puklo u monitoru pa se deo ekrana zamutio...LG 910BU

[es] :: Video karte i monitori :: Puklo u monitoru pa se deo ekrana zamutio...LG 910BU

[ Pregleda: 2627 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SoulFly
Kis Tibor
Sombor

Član broj: 2222
Poruke: 677
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 78829690


+1 Profil

icon Puklo u monitoru pa se deo ekrana zamutio...LG 910BU19.05.2008. u 00:07 - pre 193 meseci
imam jedan problemcic pa me interesuje sta je po sredi...

Imam LG 910BU (19 inchni)...al to je manje bitno...inache je u super stanju, novog sam ga kupio pre mozhda 1,5-2 god i juce u toku rada samo odjednom neshto puklo u monitoru..dosta buchno, ali je on nastavio da radi. ja njushkao okolo, osetim neshto malo zamirisalo na paljevinu, izvukao iz struje...posle probam...radi sve normalno, samo sto od tad nekako u sredini ekrana u krugu 10 cm recimo, slika je za koju nijansu mutnija i tu se slova malko mute..sem toga sve normalno radi. Da li znate sta bi mogao biti problem, tj sta je tu sagorelo...i da li je ovo neka veca frka? (ukoliko nego iz ovog moze da dijagnosticira) :)



I hated going to weddings. All the grandmas would poke me saying "You're next". They stopped that when I started doing it to them at funerals
 
Odgovor na temu

Mungos 7
Mladen Mugoša
Podgorica

Član broj: 12466
Poruke: 739
77.222.6.*



Profil

icon Re: Puklo u monitoru pa se deo ekrana zamutio...LG 910BU19.05.2008. u 07:46 - pre 193 meseci
hmm, stvar moze da bude banalna a moze da bude i ozbiljna
u najsrecnijem slucaju mozda imas los kontakt na neku od elektroda sa vn trafoa, posebno one za v i h fokus
u najgorem slucaju mozda je katodna cijev negdje prolupala

u svakom slucaju 99% si imao problem sa visokim naponom, e sad pitanje je, jel bilo van ili unutar katodne cijevi, ovo drugo je lose
 
Odgovor na temu

SoulFly
Kis Tibor
Sombor

Član broj: 2222
Poruke: 677
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 78829690


+1 Profil

icon Re: Puklo u monitoru pa se deo ekrana zamutio...LG 910BU19.05.2008. u 08:41 - pre 193 meseci
uh... "sjajno!"

mada i dalje sve funkcionishe normalno...al kad se chovek zagleda ili su malo sitnija slova, onda se primeti da oko centra za nijansu mutnije (mada chitljivo)



I hated going to weddings. All the grandmas would poke me saying "You're next". They stopped that when I started doing it to them at funerals
 
Odgovor na temu

SoulFly
Kis Tibor
Sombor

Član broj: 2222
Poruke: 677
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 78829690


+1 Profil

icon Re: Puklo u monitoru pa se deo ekrana zamutio...LG 910BU20.05.2008. u 08:11 - pre 193 meseci
sto se tice zamucenja i ovog problema od gore...ja ne znam kako i sta, ali se do danas situacija nekim cudom "poboljsala"...to zamucenje vise nije prisutno u toliko velikom precniku, i nije ni tako jako...primeti se mozda sad u precniku 3-4cm i to kad se covek bas bas zagleda, prilikom citanja nekog teksta iz bliza...inace sa multimedijom nikakav problem..samo tekst

I hated going to weddings. All the grandmas would poke me saying "You're next". They stopped that when I started doing it to them at funerals
 
Odgovor na temu

Mungos 7
Mladen Mugoša
Podgorica

Član broj: 12466
Poruke: 739
85.94.115.*



Profil

icon Re: Puklo u monitoru pa se deo ekrana zamutio...LG 910BU20.05.2008. u 10:42 - pre 193 meseci
moguce da je los kontakt u pitanju
 
Odgovor na temu

SoulFly
Kis Tibor
Sombor

Član broj: 2222
Poruke: 677
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 78829690


+1 Profil

icon Re: Puklo u monitoru pa se deo ekrana zamutio...LG 910BU20.05.2008. u 16:34 - pre 193 meseci
los kontakt izmedju cega i cega? svejedno se tu "neshto" desilo poshto je josh onda malo zasmrdelo...ali sad nije tako mutno kao shto je bili...reicmo tachno nasred ekrana kada su slova neshto manja i tanja, onda nije tako jasno ko na ostalim krajevima monitora

I hated going to weddings. All the grandmas would poke me saying "You're next". They stopped that when I started doing it to them at funerals
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: Puklo u monitoru pa se deo ekrana zamutio...LG 910BU

[ Pregleda: 2627 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.