Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

prodaja robe iz Australije u Srbiji

[es] :: E-Kupovina :: prodaja robe iz Australije u Srbiji

[ Pregleda: 4987 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Smily
zivim u inostranstvu

Član broj: 183755
Poruke: 1
*.sunsh5.vic.optusnet.com.au.



Profil

icon prodaja robe iz Australije u Srbiji06.06.2008. u 08:15 - pre 192 meseci
Ja se izvinjavam i nisam sigurna da sam na pravom forumu i ovo mi je prvi put da se javim citala sam ali ne razumem neke stvari oko prodaje garderobe u Srbiji.
Ovako stoji stvar: Ja garderobu kupujem ovde u Australiji i mogu je poslati mome bratu. Pa me zanima kako i gde je najbolje da tu robu prodajem preko interneta.
Da li da je upisem ovde u ebay ili na neki nas sajt tamo u srbiji. Ja sam clan e baya www.ebay.com.au i prodajem decju, trudnicku i garderobu za mlade osobe (zensku). Ali bih volela da to prosirim i kod nas u Srbiji. Da li je ta prodaja zazivela kod nas ili je bolje da moj brat prodaje onako privatno.
Hvala unapred.

Smily.
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.243.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: prodaja robe iz Australije u Srbiji06.06.2008. u 13:31 - pre 192 meseci
Ako bi tebi odgovaralo da se roba placa tvom bratu, u Srbiji, onda si preskocila jedan veliki problem oko PayPal-a i ostalih stvari vezanih za placanje nekome u inostranstvu, oko cega ima mnogo nedoumica. Sumnjam da ljudi odavde mnogo citaju ebay.com.au ili i neki drugi, jer prilicno malo ljudi ima racunare i sve je to nekako jos u povoju. "Skoknes do buvljaka, kupis kod Kineza, ides kuci" to je od prilike za masu naroda "ebay".

Ako sam preterao - izvinjavam se i molim upucenije da kazu kakvo je stvarno stanje.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: prodaja robe iz Australije u Srbiji

[ Pregleda: 4987 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.