Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru

elitemadzone.org :: AutoZone :: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru

Strane: 1 2

[ Pregleda: 17749 | Odgovora: 34 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.rcub.bg.ac.yu.



+5251 Profil

icon Re: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru27.06.2008. u 14:25 - pre 192 meseci
Cena doticnog??

Sto se tice:
Citat:
dr.NPN: jA IMAM u ponudi jedan Megan, razmisljam se da ga uzmem 5k€, kraj '99, 1.8 cini mi se, pa me interesuje kakva "brizgaljka" i koji "peti grejac"?...
Hvala.


Peti grejac je na izduvnoj grani zbog ekologije. A brizgaljke su na ulazu u cilindar, nakon toliko godina, vreme je da prave probleme. A nisu jeftine..

U svakom slucaju, odvezi u servis(Renoov, glavni), kosta 30-40 evra, i dobices kompletnu situaciju, i dijagnostiku i stanje motora, trapa, karoserije...
Ekstremno je mala cena, malo vece je zezanje, zakazivanje i cekanje, ali otklanja buduce glavobolje i nenormalne troskove.
Naravno, nece na autu biti sve savrseno, ali postoje prihvatljivi nedostaci..ako su opravdani niskom cenom.

Poz
 
Odgovor na temu

dragan965
Dragan J
jat
bg

Član broj: 189625
Poruke: 97
80.93.225.*



+4 Profil

icon Re: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru09.08.2008. u 08:27 - pre 191 meseci
Ako nisi kupio vec auto možda će ti pomoći moj slučaj ili nekom drugom ko se predomišlja oko kupovine auta.
Kupovao sam auto godinu dana, pomagali su mi prijatelji poznanici oglasi i ko ne sve već
Na tapeti su mi bili punto, stilo, astra, megan i tako automobili za oko 7000 €
Ništa nisam našao najgora moguća cena da se traži auto.
Za 8000-10000 € je već moglo da se nešto nadje ali ja ni tu nisam imao sreće te prešao 200000 km te bio udaran te ovo te ono, znam da novim automobilima mnogo pada cena u prvih pet godina raspitivao sam se o svemu ali posle svih dogadjaja ja sam odlucio NOVO i kupio sam chevrolet aveo, udoban, komforan, klima, servo, mali potrošač ...itd evo prešao sam 12000 km i nisam se pokajao što sam ga uzeo

Ako ne znaš a znaš da neznaš "Dobro je"
Ako ne znaš a neznaš da neznaš "Nevalja"

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

dragan965
Dragan J
jat
bg

Član broj: 189625
Poruke: 97
*.eunet.yu.



+4 Profil

icon Re: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru11.08.2008. u 19:33 - pre 191 meseci

Ako ne znaš a znaš da neznaš "Dobro je"
Ako ne znaš a neznaš da neznaš "Nevalja"

 
Odgovor na temu

Bartman
Beograd

Član broj: 4467
Poruke: 400
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru11.08.2008. u 23:55 - pre 191 meseci
Ako ces nova kola do 13500 imas KIA Ceed/ProCeed ili Hyundai i30. Oba su ti svetlosnu godinu ispred Avea. Da sam na tvom mestu izbegao bi Chevrolet i gledao bi Hyundai, KIA, Renault pa Fiat bas tim redom.
Ako ides na polovnjaka, gledaj pre Stila nego Megana, jer manje kosta, jeftinije se odrzava, ima vise servisa, a kvare se gotovo podjednako.
Aye caramba !!!
 
Odgovor na temu

dragan965
Dragan J
jat
bg

Član broj: 189625
Poruke: 97
*.eunet.yu.



+4 Profil

icon Re: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru12.08.2008. u 16:42 - pre 190 meseci
http://www.kia.co.yu/userfiles...ents/download.php?file_id=2028 ;
http://www.kia.co.yu/pricelist/?model=249

Auto je dobar nema šta jedino što Ceed/ProCeed ima samo troja vrata, ako je to nekome bitno u izboru, meni je bilo bitno to, 3500 € i još ponešto

http://www.kia.co.yu/pricelist/?model=243

ovaj ima 5 vrata i lepu cenu

https://static.elitesecurity.o...0/2024675/cenovnik_11_2007.pdf

[Ovu poruku je menjao dragan965 dana 12.08.2008. u 19:35 GMT+1]
Ako ne znaš a znaš da neznaš "Dobro je"
Ako ne znaš a neznaš da neznaš "Nevalja"

 
Odgovor na temu

topan83
Telekom
Beograd

Član broj: 86357
Poruke: 21
77.46.190.*



Profil

icon Re: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru21.09.2008. u 09:09 - pre 189 meseci
Slazem se sa Bartman-om, znaci KIA, Renault pa Fiat tim redom
 
Odgovor na temu

milesrbin
Beograd

Član broj: 216931
Poruke: 2
93.86.146.*



Profil

icon Re: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru21.03.2009. u 02:28 - pre 183 meseci
Ako iko jos ovo gleda.

Sto lepo ne poslusate lakija jer covek zna o cemu govori

Jednostavno komentarisu ljudi nesto sto ne znaju. Taj servis u garanciju radi OVLASCENI SERVIS dakle ubija. Ako ne odes na 10 000 nemas vise garanciju. A tamo je dobar dan sto evra + ulje .

Moj drugar je recimo od daewoo servisa dobio matiza dok su mu sredjivali lanos-a u garanciji. I cekao je 20 dana. Ali bilo je firmino vozilo i kupili su 10 daewoo-a, pa je i tretma bio sto posto zapadni ali je opet ceka 20 dana.
milos
 
Odgovor na temu

grozda

Član broj: 738
Poruke: 510
*.dynamic.sbb.rs.



+6 Profil

icon Re: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru10.08.2009. u 22:20 - pre 178 meseci
Novo je novo, polovno je macka u dzaku, pogotovo kod nas.

- smanjivanje kilometraze
- vracanje godina
- sredjen havarisan auto
- uvezeno sa fals papirima
- ukraden ili skidan sa osiguranja

.
.
.

Drugar je kupio tako povoljan auto, vozio se, preprodao da bi se posle nekoliko meseci ispostavilo da je nesto muvano sa papirima, nije placena carina valjda i na kraju tom kupcu uzese auto ... posle ide tuzba ...

... sada nude novi Chevrolet Aveo sa specijanim popustom dok traju zalihe:



Za 8700e = Aveo + metalik, klima, alu felne, cd player ... deluje jako povoljno.

Ne znam kako se pokazao ovaj auto u eksplaotaciji, oni koji ga imaju kako su prosli sa servisima, je li skupo, da li im se kvario i sta ...



(~ ~)( o o )(~ o)
-(_)---(_)---(_)-

 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8358
*.mpconn.net.



+1344 Profil

icon Re: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru10.08.2009. u 22:25 - pre 178 meseci
Auh...To je najbolja ponuda koju sam do sada video....

Jeste da to nije neki auto, ali cena je zaista luda...
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.59.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru10.08.2009. u 23:00 - pre 178 meseci
he, drugar mi je kupio tod Avea ali u najjačoj opremi (mp3, hromirani detalji u kabini, komande na volanu, bočni vazdušni jastuci, ABS...), 1.2 motor. 85 ''konja'' 3 vrata za 8200 Eura...
Kupljen pre pola meseca u KG-u, bila neka akcija, ali nisu vozila sa lagera jer ga je čekao 20-tak dana.
Auto izgleda odlično u toj opremi i plus je sive metalik boje.
Jedino mu zameram što ide kilavo... ali se nadam da će se motor malo razraditi...
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

zoxy
Novi Sad

Član broj: 3781
Poruke: 176
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru12.08.2009. u 20:10 - pre 178 meseci
Hm...na sajtu nema nishta o tome :(
Mozhe neki kontakt ?
wireless je tuga golema puche veza a rezerve nema.....
 
Odgovor na temu

inobradovic

Član broj: 58983
Poruke: 1222
*.dclient.hispeed.ch.



+84 Profil

icon Re: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru12.08.2009. u 21:34 - pre 178 meseci
imam 3 megana jedan limuzina 2001god karavan 2001god i 2005karavan reno je odlican i neko rece da kosta megan 2003god 8000e to su ciste gluposti. sva 3 su benzinci i prezadovoljan sam sa njima sa odrzavanjem cenom i potrosnjom. auta su kupljena i vozena i odrzavana u svajcarskoj i sad planiram da ih doteram dole ocarinim i prodam i naravno opet da kupime reno. nebih o cenama ovde moze na pp ako je neko zainteresovan.
prvi put sam se vozio u renou kad sam se rodio pre vise od 30ak godina u popularnom renou 4.
moj glas ide za reno.
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.59.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru13.08.2009. u 13:22 - pre 178 meseci
Citat:
zoxy: Hm...na sajtu nema nishta o tome :(
Mozhe neki kontakt ?


na sajtu nećeš nikad naći ničije najbolje ponude. Ovo je bilo preko nekog poznanstva, ali svejedno, stekao sam utisak kad smo bili tamo da bi svako mogao da dobije taj popust.
To je u Kragujevcu, firma je Zastava Promet, ne znam njihov broj, nisam ja kupovao, ali probaj da ih nađeš. Ja mislim da je on zahvaljujući tom poznanstvu dobio auto 100 Eura jeftinije, inače je 8300 zvanična cena bila.
Ne znam da li ih ima još uvek, ali pozovi pa pitaj, to je zaista super cena...
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

rinenad

Član broj: 212560
Poruke: 305
*.adsl.net.t-com.hr.



+1 Profil

icon Re: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru15.08.2009. u 00:30 - pre 178 meseci
Nov Aveo!
 
Odgovor na temu

dex456

Član broj: 230020
Poruke: 66
79.101.233.*



+1 Profil

icon Re: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru17.08.2009. u 19:20 - pre 178 meseci
@grozda

Novo je novo, polovno je macka u dzaku, pogotovo kod nas.

- smanjivanje kilometraze
- vracanje godina
- sredjen havarisan auto
- uvezeno sa fals papirima
- ukraden ili skidan sa osiguranja

.
.
.

Drugar je kupio tako povoljan auto, vozio se, preprodao da bi se posle nekoliko meseci ispostavilo da je nesto muvano sa papirima, nije placena carina valjda i na kraju tom kupcu uzese auto ... posle ide tuzba ...








Ako naprimer nadjes ceo auto plac koji prodaje, i generalni zastupnik je za ta vozila onda mora da su mu ta polovna vozila proverena, po pitanju papira servisa , kao autocacak za skode, onda je verovatno to siguran i proveren auto?


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: nov Aveo ili polovan Stilo ili polovan Megane - pomoc u izboru

Strane: 1 2

[ Pregleda: 17749 | Odgovora: 34 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.