Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SMS nagradne igre: Da li je još neko ovako oštećen?

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: SMS nagradne igre: Da li je još neko ovako oštećen?

[ Pregleda: 6016 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bockyman

Član broj: 165558
Poruke: 241
*.info-net.co.yu.



+2 Profil

icon SMS nagradne igre: Da li je još neko ovako oštećen?19.06.2008. u 23:22 - pre 193 meseci
Volim da igram nagradne igre,pogotovu one koje ne zahtevaju mnogo truda.Zato me je obradovala IDEA nagradna igra,a pravila su takva da svaki račun veći od 500din sadrži nagradni kod koji se sa ličnim podacima pošalje na broj 5651 a glavne nagrade su 5 puta VW Polo i 10 puta letovanje za 2 osobe u Turskoj,kao i mnoge druge (to sad nije bitno za priču).Na reklamnom letku piše da je cena SMS-a poslatog na 5651 5,00din+PDV,što je i uobičajena cena za razne nagradne igre u kojima se šalju neki kodovi putem SMS-a (Coca-Cola,Pardon čips i sl).
I tako,11.juna pošaljem SMS sa potrebnim podacima na 5651 i primetim da mi je umesto 5,9din sa računa skinuto oko 70din. Pozovem ja korisnički servis i prvo pitam da li su počeli (sa trendovima na tržištu,je l' te) da naplaćuju poziv upućen korisničkom servisu,i dobijem negativan odgovor.Zatim ja objasnim šta je bilo,i momak iz korisničkog servisa kaže da mi je naplaćena poruka poslata na 5651 i to 2 i nešto dinara standardni SMS i još 68,18 din za uslugu koju sam dobio,i pominje neke Kaktus komentare. Meni naravno ništa nije bilo jasno,kakvi kaktus komentari,nemam pojma o čemu priča. I pozovem ja kasnije još jednom i opet ista priča,opet se priča o usluzi koju sam dobio (?) i opet se pominju kaktus-komentari! Pošto sam im detaljno objasnio da sam samo poslao SMS da bih učestvovao u nagradnoj igri,oni su me uputili na organizatora nagradne igre. Mene nije mrzelo,nego pošaljem mail IDEA-i,i to marketingu,jer sam jedino tu adresu imao na onom reklamnom letku. Od njih ekspresno dobijem izvinjenje zbog neprijatnosti i odgovor da je greška bila do provajdera,do MT:S-a,i da će me neko iz MT:S-a zvati,da će mi kredit biti vraćen i da će mi se izviniti. (Mislim se,nemate vi pojma sa kim sarađujete). Prođe neko vreme,mene iz MT:S-a niko ne zove,a o izvinjenju mogu samo da sanjam. Pozovem ja korisnički,sada sa namerom da uložim reklamaciju.Sada mi uzmu podatke i rečeno mi je da će me neko već zvati.Posle par dana me zovu i traže mi da im dam broj nagradnog koda koji sam poslao u SMS-u (?),ja im kažem i opet mi kažu da će neko da me zove.I danas su me zvali da mi kažu da treba da zovem neki broj na 011 i da tamo objašnjavam sve.Kada sam rekao da me povraćaj kredita ne zanima,ali me zanima koliko će me ubuduće koštati da šaljem nagradne kodove na 5651-nisam dobio odgovor,već mi je rečeno da je na istom broju postojao još neki servis (valjda su to ti famozni kaktus-komentari),da nisam jedini koji je reklamirao ovakvu situaciju i da je greška do PROVAJDERA?!? Na moje pitanje: Pa zar nije MT:S provajder,dobio sam odgovor da zovem broj 011... i da tamo dobijem objašnjenje. Da li treba da kažem da je ton dotične ženske osobe koja me je zvala iz korisničkog servisa bio ljutit i drzak a o nekoj ljubaznosti i izvinjenju ni traga ni glasa. Pa valjda sam ja kriv što poštujem pravila nagradne igre i šaljem neke kodove putem njihove mreže,a ne oni što me za to oderu,konstatuju da postoji greška ali se ne izvinjavaju i ne daju mi informaciju da li će me sledeći SMS poslat na 5651 koštati 5.9din ili opet 70. A ja ne želim da saznam na skuplji način pa da me opet oderu...
Da li još neko prošao kao ja (jer kako sami rekoše-nisan jedini) i na drugim mrežama ili je problem do MT:S-a,ako su oni uopšte provajderi...

Hedonizam jača organizam!!!

www.limundo.com/ref/Bockyman
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
79.101.255.*



+21 Profil

icon Re: SMS nagradne igre: Da li je još neko ovako oštećen?20.06.2008. u 01:05 - pre 193 meseci
^ Učestvuješ li i na onim "telefonskim TV kvizovima"?

 
Odgovor na temu

Mr One
BG

Član broj: 71129
Poruke: 317
89.216.70.*



+32 Profil

icon Re: SMS nagradne igre: Da li je još neko ovako oštećen?20.06.2008. u 01:45 - pre 193 meseci
Provajder ti nisu ni mt:s ni IDEA, već treće lice, ovlašćeni posrednik (da to tako nazovem) između ova dva.

To tako ide kod nas...

Inače ne učestvujem u bilo kojoj vrsti nagradnih igara tako da na drugi način ne mogu da ti pomogne.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: SMS nagradne igre: Da li je još neko ovako oštećen?20.06.2008. u 10:14 - pre 193 meseci
Milsim da je glupo ucestvovati u nagradnoj igri gde ti moras da placas njihove kodove i tako finansiras igru, bolje igraj loto vece su ti sanse.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
212.200.68.*



+10255 Profil

icon Re: SMS nagradne igre: Da li je još neko ovako oštećen?20.06.2008. u 11:34 - pre 193 meseci
Ja sam, iz čiste dosade, u pripitom stanju poslao kod Knjaza Miloša. Nemam pojma koliko si mi skinuli !
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: SMS nagradne igre: Da li je još neko ovako oštećen?20.06.2008. u 11:53 - pre 193 meseci
Citat:
Java Beograd: Ja sam, iz čiste dosade, u pripitom stanju poslao kod Knjaza Miloša. Nemam pojma koliko si mi skinuli !


Nije valjda da si bio pripit od iste te vode?
Ja sam juče, u treznom stanju, poslao kod od KokaKoline nagradne igre, ali one stare, za Fiću, i oni su ga prihvatili kao kod za ovu važeću nagradnu igru!
Inače, ne mislim da je mnogo što finansiram njihovu nagradnu igru sa mojih 5 dinara, jer je to jedini način da dobijem.

[Ovu poruku je menjao JankoNIS dana 21.06.2008. u 13:54 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Bockyman

Član broj: 165558
Poruke: 241
*.info-net.co.yu.



+2 Profil

icon Re: SMS nagradne igre: Da li je još neko ovako oštećen?20.06.2008. u 14:34 - pre 193 meseci
za Catch 22: Pitanje da li učestvujem u TV kvizovima je malo podsmešljivo,a odgovor je ne,ne učestvujem.
A ko ne igra ne može da dobije! Muž moje rođene sestre (znači moj zet) je u Nektar nagradnoj igri ("Nije svejedno-neko mora da dobije") dobio stan u Beogradu,44m2,da sad ne pišem koliko taj stan vredi i na kakvoj je lokaciji. Da je bio skeptičan (kao neki na ovom forumu) ne bi igrao a ni dobio. Da ne pričam šta su sve moji poznanici dobili na nagradnim igrama... Ali poenta ove teme nije verovanje ili neverovanje u nagradne igre (ja verujem),već neljubaznost MT:S-a i nepoštovanje svojih korisnika,pa mi čak nije objašnjeno (ja to nisam znao,moram li sve da znam?) što neko ovde reče,da MT:S ovde nije provajder,već treće preduzeće,do kojih je greška-a ja sam to saznao tek danas kada sam (ipak) pozvao onaj broj na 011 (iako mi iz korisničkog servisa MT:S-a nisu objasnili koga ja to uopšte treba da zovem,i do koga je greška-ponavljam bili su veoma neljubazni),valjda je u pitanju firma Mobis (ako sam dobro zapamtio šta je rekla žena koja je odgovorila na moj poziv) i tek tada sam dobio veliko izvinjenje i (opet) ostavio podatke,pa će oni opet sve da provere i onda će mi vratiti kredit.Ali i dotična gospođa nije znala koliko će me koštati naredni SMS za učešće u nagradnoj igri,nego je prebacila poziv kolegi koji mi rekao da je greška otklonjena i da više neće da se ponovi. Videću,kada opet napravim račun uz koji dobijam kod za slanje,i kada opet pošaljem SMS za nagradnu igru.
Hedonizam jača organizam!!!

www.limundo.com/ref/Bockyman
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
91.148.120.*



+269 Profil

icon Re: SMS nagradne igre: Da li je još neko ovako oštećen?21.06.2008. u 10:14 - pre 193 meseci
Ajde sada , jos jednom, posalji te podatke, ali u inspekciju .... ljudima je to posao

U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

zALFex
Beograd

Član broj: 150893
Poruke: 192
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: SMS nagradne igre: Da li je još neko ovako oštećen?21.06.2008. u 16:57 - pre 193 meseci
Meni je Telenor dvaput pogresno tarifirao poruke ka tim specijalnim brojevima.
Oba puta sam reklamirao i novac mi je bio vracen kroz umanjenje na sledecem racunu.

Ili cemo naci put ili cemo ga sami napraviti.
 
Odgovor na temu

Mr One
BG

Član broj: 71129
Poruke: 317
89.216.70.*



+32 Profil

icon Re: SMS nagradne igre: Da li je još neko ovako oštećen?21.06.2008. u 18:06 - pre 193 meseci
To moram i ja priznati. Telenor uvek bez pogovora vraća novac kad je u pitanju greška. Mada je grešaka bilo više u mom slučaju, ali uvek su vratili.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: SMS nagradne igre: Da li je još neko ovako oštećen?

[ Pregleda: 6016 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.