Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

PKI - Infrastrukutura javnih kljuceva: Prakticni dio - Pomoc!

[es] :: Security :: Kriptografija i enkripcija :: PKI - Infrastrukutura javnih kljuceva: Prakticni dio - Pomoc!

[ Pregleda: 3012 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Tomislav2005

Član broj: 63325
Poruke: 4
89.146.173.*



Profil

icon PKI - Infrastrukutura javnih kljuceva: Prakticni dio - Pomoc!04.07.2008. u 17:33 - pre 192 meseci
Ostao mi je jos diplomski rad na temu "PKI - Infrastrukutura javnih kljuceva", teoretski dio sam pri kraju, međutim mentor mi je rekao da bih trebao nesto prakticno uraditi.

Da li neko ima iskustva u tome, tj. sta je to sto bih ja uopste mogao za prakticni dio da uzmem a da nije komplikovano u tolikoj meri da moram uciti neki novi prog, jezik ili slicno.

Molim za Vasu pomoc!



Tomislav
[email protected]
 
Odgovor na temu

jorganwd
Muris Kurgaš
/dev/null

Član broj: 65537
Poruke: 779

Sajt: www.remote-exploit.org


+34 Profil

icon Re: PKI - Infrastrukutura javnih kljuceva: Prakticni dio - Pomoc!04.07.2008. u 19:37 - pre 192 meseci
PGP Enterprise mislim da mozes skinuti trial verziju, to ce ti biti mislim dovoljno za dio demonstracije oko kljuceva recimo. Mozes isto tako neki CA da napravis na virtuelnim masinama, a da se ne opucis finansijski oko hardvera, nemam pojma... :) Ako hoces nesto prakticno, moraces malo da se potrudis, ipak PKI nije igracka :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Security :: Kriptografija i enkripcija :: PKI - Infrastrukutura javnih kljuceva: Prakticni dio - Pomoc!

[ Pregleda: 3012 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.