Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara

elitemadzone.org :: MadZone :: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 9641 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+395 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 19:34 - pre 190 meseci
Stvarno strasno.Cek da poslanici dodju u svoje klupe da cujemo njihove predloge za podizanje nataliteta i kvaliteta zivota na selu .

Pa sa takvom idejom i vizijom za 40-50 godina trebalo bi da dobijemo samo gomilu nesrecno-siromasnih Srbo-Azijata (biolosko mesanje 2 naroda za potpuno nesrazmernim odnosom u natalitetu), koji opet nece imati nikakvu perspektivu ako drzava dodatno nista ne radi po tom pitanju zivota na selu, osim na neki nacin da iskoristi marljivost takvih ljudi u Indiji,Kini kao i celom podrucju IndoKine kao jeftinu radnu snagu i povoljan nizak dohodak po glavi stanovnika u odnosu na Srbiju.Makar na nivou sezonskih poslova u poljoprivredi i industriji od 3-5 godina.

Citat:
bugsu
pametnije im je ukinuti grand(da ne vrcakju one vise golim guzicama i a ne pevaju glupe pesme) pa ce nase devojke da se spsute na zemlju i eto uspesnih brakova...a ne ovako....



Ta me prica o manjku srpskih udavaca podseca na onu iz filma "Ko to tamo peva"
gde mlada (Neda Arneric) vuce mladozenju (Slavko Stimac ) u autobus da krenu u grad iako im se na putu sprema opasnost, recenicom :
"Da ti nije mene ne bi more video ..."




Viva lollapalooza
 
0

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.204.*



+471 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 22:21 - pre 190 meseci
Kad sam bio mlađi palio sam se na Azijatkinje i hteo da dovedem ženu iz Kine ili sa Tajlanda. Sad tek vidim da sam ostario a nisam se oženio tako da me imaju u vidu. Ja bih da rezervišem jednu punačku sa velikim sisama i da pitam je l´ponuda važi i za grad ili će samo seljaci da omaste brke.
 
0

Andrej013

Član broj: 157053
Poruke: 321
79.101.147.*



+694 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara02.09.2008. u 22:43 - pre 190 meseci
ideja je dobra u osnovi, ali mora to malo ozbiljnije da se razmotri.
npr, da nece mozda te zene da imaju neka prava kao nase, normalne zene?
koliko jedu?
moracemo da povecamo uvoz pirinca i time dodatno pogorsamo ekonomsku situaciju.
gde cemo te zene drzati?
ja sam za to da ih smestimo u gradjevine samo za njih, i da ih zovemo rasadnici ili slicno,a kada dodje do zacetja srbina, premestamo ih u kotilista.
nerotkinje, naravno, bacamo u vodu i zrtvujemo bogovima ili jos bolje, deportujemo ih kod komsija Uje, pa nek se on jebava sa skartom!
 
0

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara03.09.2008. u 11:13 - pre 190 meseci
Citat:
***ote, Srbija sve vise pocinje da lici na Kazahstan iz Boratovog filma :(


pa sad al nije da nema slicnosti



 
0

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
93.86.123.*



+3 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara03.09.2008. u 12:02 - pre 190 meseci
bas sam pre koji dan bio na Palicu ,setao i vidim setaju jedna kineskinja (valjda je ,uglavnom je kosooka) i neki nas i drze se za ruke...izgleda da je uvoz poceo :D
samo nzm oce biti carinjena i pdv udarit? :)
Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
0

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara03.09.2008. u 12:58 - pre 190 meseci
Kako bi roditeljima na oci izasao sa zutom snajkom? Jedino da im donesem odluku drzavnog sekretara i pecat ministarstva?
Ima jos jedna pozitivna stvar u ovoj prici. Naime, poznato je da u Srbiji zene cesto sluze kao dazk za vjezbanje boksa (cesto od strane pijanih muzeva). U situaciji kada bi sve zene licile na Bruce Lea, a momci malcice pripiti, lako bi mogli da pomjesaju stvarnost sa fikcijom i da se uplase da napadnu prvi. Mislim da bi na taj nacin bio i znacajan doprinos smanjenju crnih statistika i natpisa u novinama. O poboljsanju reputacije da ne govorimo.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Uvoz zena iz Azije u Srbiju - ideja drzavnog sekretara
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 9641 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.