Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sluzba reklamacija

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Sluzba reklamacija

[ Pregleda: 4251 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

evolution

Član broj: 146102
Poruke: 321
93.86.109.*

Sajt: www.evocentar.net


+7 Profil

icon Sluzba reklamacija07.09.2008. u 10:10 - pre 189 meseci
Kako bi ubuduce izbegli teme tipa "neko me uznemirava", "telefon mi je jos u servisu", "racun mi nije u redu", "ova usluga mi ne radi" i slicno, na raspolaganju Vam je Sluzba reklamacija Kompanije Telenor koja Vam moze pomoci u najefikasnijem resavanju Vaseg zahteva ili problema.

Ukoliko imate problem sa:

- Uznemiravanjem
- Racunom/Potrosnjom
- Mrezom
- Roamingom
- Telefonskim aparatom
- Funkcionalnoscu dodatnih usluga/servisa

ili problem koji ne pripada bilo kojoj od navedenih kategorija, a tice se Vaseg koriscenja usluga Telenor mreze, sa sledece stranice mozete na najprecizniji nacin poslati poruku sa opisom Vaseg problema, koji ce u posebnoj formi biti prosledjen na obradu Sluzbi reklamacija i biti resen u najkracem mogucem roku. Nacin na koji zelite da Vam se dostavi odgovor na Vasu reklamaciju/primedbu birate sami.

Služba reklamacija: http://www.telenor.rs/?section=about&page=5844
 
Odgovor na temu

miodrag75
Miodrag Zivkovic
Nis

Član broj: 82777
Poruke: 150
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linuxo.org


Profil

icon Re: Sluzba reklamacija07.09.2008. u 11:17 - pre 189 meseci
Da ne kudim samo Telenor ovakvu uslugu moram da pohvalim
 
Odgovor na temu

avala100

Član broj: 148763
Poruke: 383
91.148.92.*



+32 Profil

icon Re: Sluzba reklamacija08.09.2008. u 15:55 - pre 189 meseci
Citat:
djuice: Kako bi ubuduce izbegli teme tipa "neko me uznemirava", "telefon mi je jos u servisu", "racun mi nije u redu", "ova usluga mi ne radi" i slicno, na raspolaganju Vam je Sluzba reklamacija Kompanije Telenor koja Vam moze pomoci u najefikasnijem resavanju Vaseg zahteva ili problema......



E odlicno. Znaci, nikako nikome nikada i niposto da ne pominjemo da imamo problem sa Telenorom? Cccc...

A jel mozemo da ga hvalimo? Zasto ne postoji neki link za ljude koji zele da se ulizuju? Evo ja cu prvi da napisem poemu na tu temu... Samo mi fali link...

Mozda i da ugasite ovaj forum? Pa on vise i nije potreban.... Jer vecina tema su upravo one o kojima vi predlazete da se ne govori...

Kakvi licemeri...

 
Odgovor na temu

Popudopulus
Zivo roblje
SRBIJA

Član broj: 148588
Poruke: 63
195.252.70.*



+1 Profil

icon Re: Sluzba reklamacija11.09.2008. u 16:26 - pre 189 meseci
Danas sam svoj prepaid broj prebacio na postpaid paket PRENESI 150. Dobio sam novu karticu koja mi je aktivirana, imam problem sa provermo kredita. Nece da mi radi provera upisivanjem koda *311#, izbaci mi poruku Servis nije dostupan za prepaid. Vas TELESMOR :), dok mi funkcija slanja poruke STA na 9830 funkionise, ali je malo ne jasna. Ovo treba protumaciti: Trenutno stanje na Vasem racunu (ukljucujuci besplatni saobracaj), bez pretplate, popusta i PDV-a je 0 dinara. Kako da proverim stanje, nemam blage veze sta trosim i koliko mi je besplatnih poruka i minuta ostalo, i gde i kad se oni uracunavaju?
 
Odgovor na temu

Aleksandar Ilić
Software Developer
Beograd

Član broj: 15867
Poruke: 417

Sajt: www.ailic.rs


+3 Profil

icon Re: Sluzba reklamacija11.09.2008. u 17:51 - pre 189 meseci
Polako druže, tek si danas prešao na post-paid, a već želiš da proveriš stanje. Neće te niko pokrasti, gde žuriš?
Treba da prođu, čini mi se 24 sata, da se sve funkcije aktiviraju ili šta već. To su ti sigurno tamo rekli, samo si možda zaboravio. Kada se to desi, stićiće ti poruka od Telenora: Dobrodošli u post-paid ili tako nešto.
„Naposletku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako je gubimo,
šta time spoznajemo, čemu nas je poraz naučio i kako nas to menja. Gubiti na određen
način znači - dobijati.”

Richard Bach
 
Odgovor na temu

evolution

Član broj: 146102
Poruke: 321
*.telenor.co.yu.

Sajt: www.evocentar.net


+7 Profil

icon Re: Sluzba reklamacija11.09.2008. u 17:54 - pre 189 meseci
Potrebno je odredjeno vreme dok se Vas broj potpuno reaktivira u post paid sistemu (s obzirom da je u pitanju prelazak sa pre paida). Ocekujte da ce taj period biti najvise 24 h.

 
Odgovor na temu

Popudopulus
Zivo roblje
SRBIJA

Član broj: 148588
Poruke: 63
195.252.70.*



+1 Profil

icon Re: Sluzba reklamacija11.09.2008. u 18:01 - pre 189 meseci
Nisu mi to rekli kad su me zvali, ponudili su mi samo da predjem na taj postpaid paket i ja sam prihvatio. Jedino sto mi je receno, da ce mi stara kartica biti deaktivirana a nova, koju sam dobio posle par dana, ce se aktivirati u roku od sat vremena.
Hvala na odgovorima!!!
 
Odgovor na temu

Aleksandar Ilić
Software Developer
Beograd

Član broj: 15867
Poruke: 417

Sajt: www.ailic.rs


+3 Profil

icon Re: Sluzba reklamacija11.09.2008. u 18:04 - pre 189 meseci
Aha. Ti si preko Call Centra to završio. Pa ne znam, sačekaj do sutra. Meni su u predstavništvu rekli da će samo 1h tog dana biti neaktivna kartica, ali da će za 24h biti potpuno funkcionalna ili tako nešto. Ne mogu tačno da se setim, bilo odavno. Ali znam da mi je stigao SMS sledećeg dana od Telenora.

Poz.
„Naposletku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako je gubimo,
šta time spoznajemo, čemu nas je poraz naučio i kako nas to menja. Gubiti na određen
način znači - dobijati.”

Richard Bach
 
Odgovor na temu

RAJCICA

Član broj: 193593
Poruke: 11
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Sluzba reklamacija21.09.2008. u 15:32 - pre 188 meseci
Citat:
miodrag75: Da ne kudim samo Telenor ovakvu uslugu moram da pohvalim


a jel radi ili je to dobronamerna maskica?
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Sluzba reklamacija

[ Pregleda: 4251 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.