Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Posao sa euro paletama

[es] :: Vodič za posao :: Posao sa euro paletama

[ Pregleda: 9141 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sasa-jagodina
sasa milosavljevic
sef magacina,tnt global express
italija

Član broj: 193083
Poruke: 5
217.202.218.*



Profil

icon Posao sa euro paletama07.09.2008. u 22:04 - pre 190 meseci
Pre svega veliki pozdrav za sve clanove!Mozda ovde mogu naci ono sto trazim-Naime,zivim u Italiji i zainteresovan sam za proizvodnju paleta u Srbiji!Hala gde bi startovao sa proizvdnjom vec postoji.Za rezanje elemenata sam nasao potencijalnog partnera jer nebih toliko duboko ulazio u ulaganja jer me muci plasman i zig(sertifikat)!Moze li mi neko pomoci da pocnem zaistinu da se bavim ovom delatnoscu!?Interesuje me i cena gotove euro palete a takodje i da li postoji mogucnost da proizvodim usluzno palete po euro standardu za firme koje vec imaju ZIG/Sertifikat.Hvala unapred!!!
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Posao sa euro paletama08.09.2008. u 02:12 - pre 190 meseci
ranije diskusije:
http://www.elitesecurity.org/t166064-investicija-euro-palete
http://www.elitesecurity.org/t232292-Sertifikat-za-palete

Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

sasa-jagodina
sasa milosavljevic
sef magacina,tnt global express
italija

Član broj: 193083
Poruke: 5
*.t2.dsl.vodafone.it.



Profil

icon Re: Posao sa euro paletama11.09.2008. u 12:59 - pre 190 meseci
Vec sam posetio ove stranice ali nisam nasao odgovore ka sto su saradnja ili usluzna proizvodnja.
 
Odgovor na temu

aca.maja
aleksandar g.
so

Član broj: 206971
Poruke: 29
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Posao sa euro paletama14.01.2009. u 12:44 - pre 186 meseci
pozdrav Sasa. ocigledno niko ovde nije u tim vodama,(malo kriju ko' zmija noge)pa se malo pozabavite oglasima firmi koje imaju sertifikat i vlasnike kontaktirajte u vezi saradnje. ja sam po struci stolar i 2006. pravio eu palete na crno bez sertif. jednoj firmi iz Apatina. ako ste i dalje zainteresovani,uz minimalno ulaganje mozemo uci u neki vid saradnje.? Aleksandar Sombor

[Ovu poruku je menjao aca.maja dana 14.01.2009. u 14:03 GMT+1]
 
Odgovor na temu

sasa-jagodina
sasa milosavljevic
sef magacina,tnt global express
italija

Član broj: 193083
Poruke: 5
217.203.3.*



Profil

icon Re: Posao sa euro paletama25.02.2009. u 21:40 - pre 184 meseci
Zdravo Aleksandre.Nisam skoro posecivao ove stranice jer niko ne diskutuje o tome.Jesam i dalje zainteresovan za tu vrstu posla ali kao sto sam rekao,brine me malo plasman i cena jer moram da znam da li mi se isplati da se latim tog posla.Nisam od ljudi koji sanjaju veliki novac preko noci vec zelim da to ide postepeno.Za pocetak bih bio zadovoljan da pokrijem troskove uz neku minimalnu zaradu dok to ne krene svojim tokom.Ako zelis da vise porazgovaramo na tu temu mozes da me kontaktiras putem meila [email protected];Pozdrav
 
Odgovor na temu

debelicar
pomazem ljudima u nevolji
bgd

Član broj: 178642
Poruke: 3
79.101.216.*



Profil

icon Re: Posao sa euro paletama25.08.2009. u 01:10 - pre 178 meseci
imam resenje za sve vase probleme...firma koja izdaje sertifikat za EUR zig u srbiji je spekta...imam cak i njihov mail [email protected] ....nista ne kosta da ih kontaktirate, ali sama procedura za dobijanje ziga je prilicno skupa...
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Posao sa euro paletama

[ Pregleda: 9141 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.